Skocz do zawartości

Zdjęcie

john deere 2064

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Balugass

Balugass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 18:11

john deere 2064 Witam!!!
zamierzam kupić własnie taki kombajn, dlatego chciałbym sie dowiedzieć o ewetualnych wadach, na co szczególnie zwrócić uwage podczas oględzin i ogólnie chciałbym poznać Wasze opinie i doświadczenia zwiazane własnie z tym modelem :)
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
john deere 2064 Dzisiaj, 01:58
  •  

#2 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, uprawa, energetyka jądrowa, off-road

Napisany 30 marzec 2011 - 18:36

john deere 2064 swietne maszyny, ja mam 2266. te maszyny roznia sie wlasciwie tylko silnikiem. w 2064 jest troche slabszy ale w zupelnosci wystarczajacy. maszyna bardzo malo awaryjna, prosta w naprawach, malo pali, bardzo przyjemna w eksploatacji, ladna wizualnie:) najlepszy kombajn w swoich czasach, porownywany z mega.
Piszę po polsku!

#3 Share Balugass

Balugass

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 19:02

john deere 2064 super :D a czy sie różni 2064 od 2066?? głównie chodzi mi o maksymalne skrócenie czasu żniw... mysle ze na 250ha da rade:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, uprawa, energetyka jądrowa, off-road

Napisany 31 marzec 2011 - 06:44

john deere 2064 2066 ma 270 koni, a 2064 230. tylko taka roznica. 230 w normalnych warunkach jest moca zupelnie wystarczajaca. 250ha pocisniesz ze spokojem.
Piszę po polsku!

#5 Share Boss89

Boss89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 14:06

john deere 2064 ja mam 2064 ale z silnikiem od 2066 czyli 270 kucy. idzie luksus, mocy wystarczająco. dobra maszyna, ale pod warunkiem że kupisz coś zadbanego i w dobrym stanie, bo trafiają sie takie że lepiej dać sobie spokój. ja swojego przyprowadziłem z czech.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share szarywilk

szarywilk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów
  • Zainteresowania:Mocne i szybkie maszyny, duze i ciezkie tez :)

Napisany 14 kwiecień 2011 - 20:27

john deere 2064 to kolego masz 2066 :) bo od 2064 różni się silnikiem,
co do tego na co zwracać uwagę - primo - jak w samochodach - powypadkowość - może to smiesznie brzmi ale krzywy kombajn to masa problemów , przebieg głównie na kuku - strasznie wyciera przenośniki i slimaki - a wymiana rury wysypowej to juz spory koszt - potem wycieki spod variatora - często wyrabia się oś i trzeba ją zmienić - można dorobić bo nowa to koszt kilku tys., oczywiście silnik mimo że wytrzymały to nie lubi złego paliwa i oleju, sam maiłem przeprawę z jedną znaną marką oleji i już ich nie stosuje (2 razy przez zimę mimo odpalania co miesiąc przyrdzewiały pierścienie i kończyło się wymianą słupka (koszt w sumie niewielki bo z uszczelką pod głowicę ok tys. zł ale 24 godziny wyjęte z życiorysu ) , raz zdarzyło się nam tankowanie na lokalnej stacji i nie dojechał do pola - siadła pompa wtryskowa :) - dalej zwróć uwagę na działanie elektrozaworów. O stanie pasów , klepiska , sit noży na scinaczu i innych części eksploatacyjnych nie ma co mówić - bo to tylko kwestia ceny. Ogólnie to dobry sprzęt, prawie pancerny - ale uważaj bo one robiły na dużych powierzchniach - u mnie obrabia od 13 lat 500 ha i jakoś nie mam ochoty zmieniać na nowszy - były problemy ale wychodzi najczęściej zużycie i wiek ( np dwa wystrzały orginalnych opon w odstępie 3 dni) częsci dostępne praktycznie od ręki (maks 24h) i w ludzkich cenach.

Dodaj odpowiedź