Skocz do zawartości

Zdjęcie

renault 110, 54

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 30 marzec 2011 - 17:13

renault 110, 54 witam mam zamiar zakupić owego renaulta, chciałem fendta, ale renaulty są znacznie tańsze, tylko przed zakupem chciałbym się dowiedzieć czy są dostępne części,czy też serwisy>?????????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
renault 110, 54 Dzisiaj, 15:43
  •  

#2 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 19:24

renault 110, 54 W ostatnim numerze(albo przedostatnim) tygodnika rolniczego były opisy tych ciągników i jeśli artykuł był rzetelny to części, a przed wszystkim ich cena powinna być znacznie niższa od tych fendowskich. Ponadto zapewne za taką samą kwotę fendt będzie trochę starszy...
Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

#3 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 31 marzec 2011 - 05:44

renault 110, 54 nawet jeśli nie nowe to znam miejsce gdzie można dokupić sobie każdą częśc używaną w nienagannym stanie, to jest koło jarocina, jak cos to pytac mnie i sicigac :P w tygodniku dosc rzetelnie jest artykuł napisany, tego jednego który sie wypowiadał znam z firmy która zajmuje sie czesciami do zachodnich ciągnikow. Swoja drogą niewiem, czy wiesz ale dokladnie ten model 110.54 idzie jak świeże bułki sam szukam juz ponad miesiac, i w 3 przypadkach spoznilem sie dosłowwnie o pol godz, tzn ciagnik przyjechał ciezarowka nad ranem ja bylem o 9 a o8.30 ktos wbija zaliczke juz. mowimy tu o ciagnikach w ładnym stanie, bo szroty jak stały tak stoją ;) także miłych zakupów
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#4 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 31 marzec 2011 - 12:57

renault 110, 54

nawet jeśli nie nowe to znam miejsce gdzie można dokupić sobie każdą częśc używaną w nienagannym stanie, to jest koło jarocina, jak cos to pytac mnie i sicigac :P w tygodniku dosc rzetelnie jest artykuł napisany, tego jednego który sie wypowiadał znam z firmy która zajmuje sie czesciami do zachodnich ciągnikow. Swoja drogą niewiem, czy wiesz ale dokladnie ten model 110.54 idzie jak świeże bułki sam szukam juz ponad miesiac, i w 3 przypadkach spoznilem sie dosłowwnie o pol godz, tzn ciagnik przyjechał ciezarowka nad ranem ja bylem o 9 a o8.30 ktos wbija zaliczke juz. mowimy tu o ciagnikach w ładnym stanie, bo szroty jak stały tak stoją ;) także miłych zakupów

jam mam taką możliwość że z holandi za naprawdę małe pieniążki mi kuzyn zprowadzi , obecnie tam pracuje, czyli co polecacie kupić???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Misiek100245

Misiek100245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 31 marzec 2011 - 21:13

renault 110, 54 jeśli stan ciągnika Cię zadowalaa cena jest atrakcyjna to kupowac. Ja tydzienm temu za 44tys z 91r zakupilem ale koło 20 obejrzałem wcześniej. każda coś miała nie tak. z mojej lał sie olej w tylnej części mosty z kilku uszczelniaczy i napęd się nie rozłanczał jak narazie koszt napraw 30zł. zobaczymy co bedzie dalej sie działo.

#6 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1679 postów

Napisany 01 kwiecień 2011 - 18:48

renault 110, 54 panowie czy cos mozecie powiedziec na temat handlarza z janowa lubelskiego ktory ma kilka sztuk obecnie renówek?

tu jest jego strona na allegro:
http://otomoto.pl/re...rbo-A44029.html
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#7 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 02 kwiecień 2011 - 20:50

renault 110, 54 @Suzuki a skąd konkretniej planujesz kupić ową Renault? Od kogoś z okolicy? Bo widze, że z rejonu Żagańskiego tak jak ja jesteś ;)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 11:38

renault 110, 54

@Suzuki a skąd konkretniej planujesz kupić ową Renault? Od kogoś z okolicy? Bo widze, że z rejonu Żagańskiego tak jak ja jesteś ;)

tak jak wyżej pisałem kuzyn pracuje w holandi i tak kiedyś rozmawialiśmy że planuje kupić jakiegoś fendta czy renault, on mi od razu zaproponował że w holandi za parę tyś euro mi sprowadzi z rocznikiem 94-96 , żebym nie szukał w Polsce , chodziłeś może do rolniczaka w Szprotawie (henrykowie)?

Edytowany przez suzuki21l, 03 kwiecień 2011 - 11:39.