Skocz do zawartości

Zdjęcie

zalane pole przez sąsiada

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mati1990

mati1990

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 23:07

zalane pole przez sąsiada Witam. Mam problem z gościem który ma koło mnie pole rozdziela nas szosa chodzi o to że pod szosa zrobiony jest przepust ale na mapkach u mnie i u niego nie ma żadnego rowu prowadzącego do tego przepustu a on u siebie na polu miał cały czas wodę i założył dreny które puścił do tego przepustu i teraz cała woda od niego stoi u mnie na polu(on to wszystko robił bez zezwoleń) czy on mógł coś takiego zrobić?? i co ja mam z tym zrobić??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zalane pole przez sąsiada Dzisiaj, 09:08
  •  

#2 Share nic290

nic290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 08:32

zalane pole przez sąsiada Zalać przepust betonem. A szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co możesz zrobić..

#3 Share mareczek525

mareczek525

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 12:01

zalane pole przez sąsiada Witam ja na twoim miejscu zasypałbym ten przepust ew zgłosił się do U Gminy!! ja miałem podobny przypadek ale u mnie to pompą przelewali to zarobił kopa w t........ i po problemie

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 12:05

zalane pole przez sąsiada Zgłoś się do Urzędu Gminy i powiedz o co chodzi. Jak zatkasz przepust sąsiad może poskarżyć się na ciebie do gminy i będziesz odtykał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share MajsterPopsuj88

MajsterPopsuj88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 12:08

zalane pole przez sąsiada Człowieku skąd Ty się wziąłeś jakby wszyscy myśleli tak jak Ty to policja nie nadążałaby z robotą, pomyśl troche co piszesz. Twoje rozwiązanie jest na poziome 6 latka. A może na poczatek wystarczy poprostu iść do sąsiada i powiedzieć mu o problemie i spróbować sie jakoś dogadać a nie na hama.(Chodzi oczywiście o rozwiązanie Marka)

Edytowany przez MajsterPopsuj88, 30 marzec 2011 - 12:10.

#6 Share mareczek525

mareczek525

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 13:10

zalane pole przez sąsiada MajsterPopsuj88 jakiego hama?????? oś.................e!!! Na mojego sąsiada to 3 razy policja była i odjeżdżała a pompa od nowa leje więc mnie nie pouczaj z pewnymi ludźmi nie da rady się dogadać

#7 Share mati1990

mati1990

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 14:02

zalane pole przez sąsiada Z tym sąsiadem nie da się dogadać on uważa że jak jest przepust to on ma prawo takie coś zrobić i jeszcze dzisiaj mi powiedział że te dreny mu nie osuszyły do końca pola i je wykopie a na ich miejsce wykopie sobie rów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 14:07

zalane pole przez sąsiada Idź do gminy i tam pogadaj. Powiedz że zrobił nielegalnie drenaż pól i przyłącze do przepustu. Powinni się zainteresować. Głęboko jest ten przepust?

Edytowany przez StasiekS, 30 marzec 2011 - 14:15.