Skocz do zawartości

Zdjęcie

Premium a SE

44 odpowiedzi na ten temat

#41 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 01 czerwiec 2010 - 11:12

Premium a SE Witam.A co możecie powiedzieć o wersji compackt?
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Premium a SE Dzisiaj, 18:16
  •  

#42 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 30 lipiec 2010 - 20:43

Premium a SE ja mam SE i dobrze mi z tym a to ze ludzie przypinają etykietę gorsze/niedoposażone/z odrzutu/bez polotu albo nie wiedzą co mówią bo nie majątakoewgo sprzetu i tylko slyszeli takie opinie ewentualnie nie mają porównania SE a seria bez tego oznaczenia. SE można tak doposażyć przy kupnie niemal że głowa mała
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#43 Share Lewar16

Lewar16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 23:09

Premium a SE No właśnie moim zdaniem Jd ma problem z zaproponowaniem fajnej wersji wyposażenia. Nikt nie wspomniał że Premium to nie tylko CR ale też zmienna geometria turbiny i zewnętrzny zawór EGR. Czyli dużo lepsza technika, z czego wynikać będzie oszczędność. To samo tyczy się hydrauliki - Premium oprócz tego że ma wydajniejszą to ma też LoadSensing - czyli pozwalająca oszczędzić paliwo. No i reszta wyposażenia o której pisaliście. Takie same wyposażenie posiada np. wersja CIS w Claasie. Problem JD polega na tym że żeby mieć te wszystkie przydatne rzeczy, musimy wziąć wersję z rozbudowanym komputerem - czyli, takim który w przyszłości może nam sprawiać problemy. Z racji że w claasie nie musimy mieć do tego kompletu rozbudowanego komputera - polecam te ciągniki.

Edytowany przez Lewar16, 24 styczeń 2011 - 23:10.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 25 styczeń 2011 - 21:11

Premium a SE który komputer może nie sprawic problemu ? bo to chyba głupia uwaga
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 14:50

Premium a SE A wyobrażacie sobie teraz życie bez komputera.
Może jest jeszcze kilku ludzi którzy wolą wieczorami robótki ręczne, wyplatanie koszyków czy śpiewanie piosenek ludowych. A cała reszta co robi ?
Serfuje, gra, ogląda, kupuje w internecie przy użyciu komputera.
Ten sam wybór dotyczy całego rolnictwa, choć jeszcze nie wszystkich na to stać, tak jak dwadzieścia lat temu na komputer.

Dodaj odpowiedź