Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wzmacniacz momentu

371 odpowiedzi na ten temat

#361 Share Agrotech1111

Agrotech1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 10 luty 2016 - 23:29

Wzmacniacz momentu

asasinator666 masz racje umkneło mi to ze przy rozgrzanym, w takim wypadku trzeba szukać w ciśnieniu oleju sterowania

Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wzmacniacz momentu Dzisiaj, 00:06
  •  

#362 Share CheM

CheM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 luty 2016 - 09:59

Wzmacniacz momentu

Dzieki wielkie za ta grafike ale ten tłoczek jakis czas temu wymieniałem i nic nie pomogło. Rozebrałem z prawej strony dekiel i widze ze od przodu jakas duza podkładka na tym wale ma luz i ma dziury na srubie. Tak jakby z tego schematu to nr 4.

Nawet gdy zaczynam regulacje hamulca wzmacniacza to tez nic nie pomaga 

Edytowany przez CheM, 11 luty 2016 - 10:01.

#363 Share debrzyna

debrzyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 11 luty 2016 - 10:29

Wzmacniacz momentu

Ja tez poległem Ale doszedłem do wniosku ze gra nie jest wara świeczki i zacisnąłem taśmę na amen i jeżdżę na żółwiu. Zwracam tylko uwagę żeby mi się wajcha nie przestawiła na zajaca

A pierścień to musi byc przykręcony Ciśnienie może tez uciekać na tłoku sprzęgła 12

#364 Share CheM

CheM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 luty 2016 - 11:42

Wzmacniacz momentu

Postaram się rozebrać i zrobić jakieś zdjęcia czy nagrać filmik co się dzieje i jakie są objawy i wstawię wam do obejrzenia.  Rozbiorę jeszcze ten tłoczek nr 19  ale wydaje mi się że jest on ok. I mikropompke też jakiś czas temu wymieniałem razem z tym tłoczkiem. Musze ta tarcze dokręcić nr 4 z schematu bo lata. Tak mi się wydaje ze to ona. 

#365 Share CheM

CheM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 luty 2016 - 15:57

Wzmacniacz momentu

Wyjąłem niedawno tłok hamulca  i zauwazyłem ze ma delikatne ryski na koncu gdzie jest taki mały oring i ten oring jest niewyczuwalny. Zastanawiam sie nad odkreceniem całego tego mechanizmu i zakupu nowego i zamontowania. Czy to jest sens?? czy wymienic sam tłok bez cylindra?

#366 Share asasinator666

asasinator666

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe...

Napisany 11 luty 2016 - 17:19

Wzmacniacz momentu

Po co pchać się w koszta i wymieniać jak leci (sam tak zrobiłem i teraz leży u mnie rozdzielacz wzmacniacza i cylinder zacisku taśmy), bo wymiana na nowe nic nie pomogła. Najpierw ciśnienie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#367 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 11 luty 2016 - 17:40

Wzmacniacz momentu Ma rację, że kwestia ciśniania, ale sprawdzanie ciśnienia niewiele pomoże jak nie ruszy w robotę. W moim wałek wom stawał w robocie a ciśnienie było 10-11 bar. Dopiero jak się rozgrzał to wskazówka falowała z 7-10 bar. Trzeba w robocie sprawdzić. Ciśnienie może uciekać przez pierścienie ma bębnie wzmacniacza.

#368 Share oOMateQOo

oOMateQOo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 11 luty 2016 - 19:35

Wzmacniacz momentu

Tarczki, uszczelniacze wymienione na pewno co do mikropompki nie mam pojecia bede dzwonił jutro do mechanika i zobaczymy co bedzie. 

A czy moge dalej wykonywac prace w polowe w obawie ze nic sie nie stanie z wzmacniaczem do momentu przyjazdu mechanika???

#369 Share bobienko

bobienko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 570 postów
  • Zainteresowania:Sporty walki

Napisany 11 luty 2016 - 21:00

Wzmacniacz momentu

u mnie bylo cos takiego ze dopóki byk zimny olej to było ok,jak się rozgrzał to tak jakby się sprzęgło ślizgało, i na zającu nie bylo roboty wcale,okazalo sie ze w tulei wzmacniacza przesunął się jeden z pierścieni i olej spierdzielał otworami w tejże tulei

#370 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 12 luty 2016 - 08:22

Wzmacniacz momentu Właśnie.o tych pierścoeniach pisałem. Są tam pierścienie tłokowe fi 65 tylko szerokości nie pamiętam. Prawie identyczne są w tylnym sprzęgle wom. Pod korpusem tulei na której siedzi kosz są oringi. Pracować możesz,bo nic tam nie urwiesz. Sprawdź czy na przewodzie zasilającym tłok korpus nie ma nieszczelności, ale to jak rozpołowisz.

#371 Share oOMateQOo

oOMateQOo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 15 luty 2016 - 18:31

Wzmacniacz momentu

usterka została usunięta przyczyna było ubytek oleju około 15litrów, teraz wszystko chodzi jak należy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#372 Share debrzyna

debrzyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 24 luty 2016 - 18:45

Wzmacniacz momentu

No to działałeś w myśl zasady .Jak wszystkie próby zawiodą przeczytaj instrukcje  :D