Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt 512 C problem z automatyka przedniego napedu

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share damian83

damian83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 10:24

Fendt 512 C problem z automatyka przedniego napedu dzięki Grzesiex za konkretną odpowiedż a powiedz mi gdzie te odpowietrzniki znajde??pod maską czy nadole?
...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 512 C problem z automatyka przedniego napedu Dzisiaj, 19:14
  •  

#22 Share Grzesiex

Grzesiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 22:19

Fendt 512 C problem z automatyka przedniego napedu

dzięki Grzesiex za konkretną odpowiedż a powiedz mi gdzie te odpowietrzniki znajde??pod maską czy nadole?

Śledź rurkę od pompki sprzęgłowej. Natkniesz się na blok z odpowietrznikiem. Skontroluj stan płynu hydraulicznego. Nie jest to płyn hamulcowy. Tam należy w razie konieczności dolewać specjalnego oleju mineralnego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share tomgli

tomgli

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów
  • Zainteresowania:tomasz.g@g.pl

Napisany 07 luty 2013 - 09:57

Fendt 512 C problem z automatyka przedniego napedu @kurak, TY DURNIU nie masz pojęcia to sie nie wypowiadaj bo mieszasz ludziom w głowie,
co ma sie sprzegło hydrokinetyczne do zgrzytania w fendtach podczas przełaczania lub właczania biegów???,
a już te wasze wymiany olejów lekarstwem na wszystko co się psuje , co za bzdura!!! Jak jest olej to jest, jeszcze tak nie było zeby po wymianie sie sam ciągnik naprawił
kloedze nie wysprzegla do końca bo ma coś walnięte i biegi mu zgrzytają a ty mu każesz olej w turbo wymieniać, w głowie sobie wymień- tak samo ci to pomoże jak i jemu.

Co do automatyki przedniego napędu- proponuje nic nie ruszać, czasem przy spadku napięcia tak sie dzieje ze nie działa jak należy , a wystarczy sporo używać swiateł np nocą , ale po jakims czasie wraca to do normy, czeste przypadki. A jeśli wogóle nie działało to koło bezpieczników jest zielona płytka o wym około 5x5cm z mikrobezpiecznikami , które mogły sie przepalić. Można przelutować lub kupić nową koszt 600-700zł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share witia1

witia1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 luty 2013 - 22:02

Fendt 512 C problem z automatyka przedniego napedu mam problem w 206v ;cały czas załączony jest przedni napęd w jaki sposób pozbyć sie tego problemu