Skocz do zawartości

Zdjęcie

rozliczenia młody rolnik 2004-2006

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share agasia

agasia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:konie

Napisany 17 kwiecień 2011 - 20:33

rozliczenia młody rolnik 2004-2006 Ukończyłam Liceum Zawodowe w Zespole Szkół Rolniczych,dzięki temu mogłam nabyć gospodarstwo,bo ANR miała prawo pierwokupu,jak teraz to nie może być uznane przez ARIMR?Wg nich brakuje trzyletniego ubezpieczenia w KRUS,ale wówczas nie żądali takiego dokumentu mimo,że byłam wzywana dwukrotnie do uzupełnienia dokumentów.W odpowiedzi z Departamentu Działań Inwestycyjnych w piśmie próbują mi wmówić,że byłam świadoma tego co robiłam i co podpisywałam,to tak samo jakbym wzięła tą dotację ,żeby ją teraz oddać.A nic nie napisali na temat,gdzie mogę się dalej odwoływać.Nie wiem jak sprawa się zakończy,na razie jest w toku.Dwukrotnie świadectwo sprawdzał urzędnik i potwierdził,że jest w porządku,a teraz wg.Agencji nie jest.Obecnie wysłałam pismo z zapytaniem gdzie mogę się odwoływać w tej sprawie i czekam na odpowiedź.Same terminy są szokujące,bo na odpowiedź czekałam rok czasu. :o Dziękuję za zainteresowanie tą sprawą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rozliczenia młody rolnik 2004-2006 Dzisiaj, 13:03
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
rozliczenia młody rolnik 2004-2006 Dzisiaj, 13:03
  •  

#22 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2012 - 14:31

rozliczenia młody rolnik 2004-2006 W ostatnich czasach wielu młodym rolnikom grozi komornik za brak wykształcenia. Jeżeli ktoś ma taką sytuację to proszę o kontakt na PW. Jest wiele wyroków sądowych korzystnych dla rolników. Nie jest to miejsce na szczegóły, ale może warto wymienić się doświadczeniami.