Skocz do zawartości

Zdjęcie

podniosła i nie opuszcza

51 odpowiedzi na ten temat

#41 Share AndyB

AndyB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 20 maj 2013 - 20:11

podniosła i nie opuszcza No dzięki.Nie liczyłem że to taki problem.Z poczatku myślałem że tłok jest dzielony ale jednak trzeba wciskać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
podniosła i nie opuszcza Dzisiaj, 20:47
  •  

#42 Share janosik32

janosik32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 20 maj 2013 - 20:13

podniosła i nie opuszcza He he, też chcieliśmy go rozkręcać :D

#43 Share AndyB

AndyB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 20 maj 2013 - 20:22

podniosła i nie opuszcza Więc mieliśmy jednakowe myśli :lol:

#44 Share masfer5455

masfer5455

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Landwirtschaft

Napisany 26 styczeń 2014 - 20:29

podniosła i nie opuszcza z tymi rozdzielaczami nie zawsze jest tak że są uszkodzone kiedy nie chcą opuszczać maszyny jest takie miejsce w nim które się reguluje a samo również sie rozregulowuje i czasami wystarczy tylko to sprawdzic tak było i u mnie w 11054 a pomógł mi taki szpec Robert tel 696086679 zna się na renówkach ehr skrzynia na półbiegach kosiarki POOTINGER
sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

#45 Share sarin

sarin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 08 marzec 2014 - 14:40

podniosła i nie opuszcza Witam wszystkich, mam problem z podnośnikiem w Renault 103-54. Do tej pory wszystko pracowało bez zarzutu. Dzisiaj tknąłem się tej pokrywy pod tylnym mostem do której zamontowane jest to coś od regulacji uciągu. Wszystko przez to, że olej się sączył z pod uszczelki. Po złożeniu i odpaleniu ciągnika ramiona podnośnika momentalnie do góry i ani drgną. Do tego jeszcze trzeba dołączyć to, że olej cały czas podawany jest na cylinder i pewnie męczy się przez jakiś zawór przelewowy, bo ciągnik strasznie się dusi od tego zjawiska.

Teraz pytanie czy tam spadł jakiś element po tym jak odkręciłem ta pokrywę z tym mechanizmem od regulacji uciągu. ?? Rozumiem, że ten mechanizm współpracuje z wałem na którym oparte są dolne ramiona podnośnika. Drugie pytanie czy jest cień szansy ogarnięcia tego bez zdejmowania górnej pokrywy tylnego mostu??

Jeszcze wczoraj wszystko pracowało, atu taki myk. :D

Kto chce i może, niech pomoże. :D

Pozdrawiam ;)

#46 Share masfer5455

masfer5455

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Landwirtschaft

Napisany 09 marzec 2014 - 20:58

podniosła i nie opuszcza jezeli opusciles w celu wymiany uszczelki ta pokrywe od spodu to na gorze spadla dzwignia takie kolano od reulacji rozdielacza ktore jest oparte z gory na takiej spreznie aby ja zalozyc raczej trzeba zdiąc caly podnosnik ale moze by sie udalo przez mala pokrywe opuscic od spodu i od gory ustawiac ta dzwignie i podnosic do gory ale nie wiem czy tak sie uda
sprzedam wóz paszowy sano 5m3 2008r lub zamienie na 8do 12m3 pionowy ślimak

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#47 Share sarin

sarin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 21:27

podniosła i nie opuszcza No własnie, też do tego powoli dochodzę według katalogu ;) Dzięki za info. ;)
Jutro kabina lekko do góry i demontujemy. :) A czasu coraz mniej. ;/

#48 Share sarin

sarin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 marzec 2014 - 21:07

podniosła i nie opuszcza Dzisiaj zdemontowałem podnośnik i okazało się, że spadła ta dłuższa sprężyna . Najprawdopodobniej przy wcześniejszej próbie zakręcenia tej dolnej pokrywy. Ten pionowy popychacz zamiast na dźwigni oparł się na sprężynie i chyba z tond ten problem ciągłego przepływu oleju do cylindra. :)

#49 Share igorr

igorr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 01 lipiec 2014 - 21:55

podniosła i nie opuszcza koledzy mam pytanie jak wymienic uszczelnienie siłownika pomocniczego bo nie wiem jak go sie rozkreca?

#50 Share renault

renault

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 01 lipiec 2014 - 21:59

podniosła i nie opuszcza jego się nie rozkręca po prostu odczepiasz tłok od ramienia na dole i wyciągasz tłoczysko nie ma żadnego zabezpieczenia

#51 Share marioo117

marioo117

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 17 sierpień 2016 - 17:41

podniosła i nie opuszcza

Witam,

chciałem się zapytać czy w 85.14 jest pozycja pływająca podnośnika? jeśli tak to gdzie się ja włącza.

pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#52 Share SladjanAlisaDobrosavljevic

SladjanAlisaDobrosavljevic

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 11 wrzesień 2016 - 09:33

podniosła i nie opuszcza

pozdrav svima.imam problem!sa ukljucivanjem prednje,vuce.na!reno.110.54.tx.skoro je kupljen,a i neznam,sto nece ,da radi.kada pretisnem dume,sa desne strane stakla,nista se ne desava.a struja,dolazi,do elektro ventila!takodje radi i magnet,koji je na njemu.