Zaloguj się, aby obserwować  
Cezary4514

VW Passat B5

Polecane posty

Cezary4514    65

Witam. Z miesiąc temu wymieniałem klocki hamulcowe w tylnym prawym kole. Po wymianie odpowietrzyłem prawo strone i pedał wciska się prawie do samej podłogi, a gdy drugi raz wcisnąc to już lepsze hamulce są a za trzecim razem już normalnie hamują gdzy lekka wcisnąć. Co może być przyczyna? płyn hamuclowy jest, gdyby tłoczek był uszkodzony to by błyn uciekał... a w ogole nie ucieka. Z gory dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Źle odpowietrzyłeś, a raczej lekko zapowietrzyłeś układ


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy wkręcałeś cylinderek czy został wciśnięty na siłę?

W jakim celu odpowietrzałeś układ i dlaczego wymieniałeś w jednym kole, a nie parę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

źle? tzn jak? Tak wykręcałem cylinderek. wymieniałem w jednym bo jednego klocka wogole nie było a drugi był zjechany, za jakis czas miałem z drugiej strony wymieniać ale nie było czasu. i cylinderek wykreciłem zeby zobaczyć czy go nie uszkodziło (klocka nie było i cylinderek tarł o tarcze) Odpowietrzałem bo myślałem ze się zapowietrzyły po wyjeciu cylinderka, gdzy odpowietrzyłem coś troche pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Odpowietrz jeszcze raz z użyciem wężyka igielitowego i słoiczka napełnionego płynem hamulcowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

tzn jak? tą strone co klocki wymieniałem? zalozyc na odpowietrznik werzyk? a drugi koniec do słoiczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Teraz to najlepiej odpowietrz cały układ zaczynając od koła najdalej czyli prawy tył później lewy tył prawy przód i na końcu koło najbliżej lewy przód przy okazji wymień płyn hamulcowy i wężyki gumowe i odpowietrzaj oczywiście przez wężyk i naczynko z płynem


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To jest właśnie eksploatacja samochodów w polsce. Jazda do upadłego aż się rozleci. A potem lepienie w domowym garażu tanim kosztem. Nie było czasu? Wymiana klocków z jedenej stronyto 15 - 30 minut. Najpierw zaczoł bym od zacisków czy są poprostu szczelne, czy nie widać tam jakichś wycieków? Objawy, które podałeś charakterystyczne są dla słabo działającej pompki hamulcowej, która poprostu juz się zurzyła. Ze względu na lekkomyslne podejście do obsługi auta i brak czasu radzę oddać auto do mechanika w ostatecznym rozrachunku może byc taniej niż eksperymenty w garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj