23michal32

Husqvarna 343R

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
23michal32    0

Dzisiaj stałem się szczęśliwy posiadaczem Husqvarna 343R. Czy według was to udany zakup. Do diler mówił ,że to najlepszy model jaki ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211

ja posiadam kose 323r i piłe spalinową 340. Pracuje nimi już 4 lata i jak do tej pory bez żadnej awari. Kosz przeglądu co puł roku 50zł. W firmie gdzie pracuje zajmujemy sie budową domuw z bali użymamy pił sthil i powiem powiem że nie ma poruwnania co do huqwarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

ja posiadam 343 już kilka lat, niewiele pracuję nią teraz już, ale kiedyś z piłką zakrzaczenia wycinałem i daje radę, sprzęt nie do zajechania, po kilku godz pracy uzupełnij smar w przekładni, do tego oryginalny olej do paliwa i sprzęt jest nie zniszczalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23michal32    0

Pytam się was dlatego ,że kupiłem ją bez skonsultowania się z użutkownikami agrofoto. Husqvarnę wybrałem dlatego ,że miałem z nią kontakt jakieś 3-4 godziny ze stray modelem (nie pamiętam jaki). Właściciel bardzo ją chwalił.

Edytowano przez 23michal32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lary97    2

tak husqvarna to sprzęt nie do zaje...hania też posiadam model 343r już 6 lat i wymieniłem w niej tylko filtr powietrza za 16 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj