sabek27

Skąd wzięły się Wasze loginy na AF?

Polecane posty

lysyrolnik    17

ech to i ja napisze jak to ze mna bylo :) zaczelo sie wszystko w gimnazjum wtedy bardzo interesowalem sie muzyka doszlo do tego ze sklecilem bdb. kawalek (niestety w wakacje 2007 przepadl bezpowrotnie-spalony komp). na koniec 2 klasy gim. zagralem na szkolnej dyskotece, a bylem swiezo od fryzjera obciety prawie na zero i ktorys z kumpli to podlapal i wszlo Dj Lysy xD.

Drugiego czlonu juz nie trzeba tlumaczyc <_< Dodalem to do siebie i wyszedl unikalny nick na AF <_<

 

Od razu mowie ze z powodu braku czasu i checi zaprzestalem swojego dzialania :) moze kiedys- kto wie znowu zacze bawic sie muza. :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Mój wzioł sie od tego że koledzy nazywają mnie barthez ,a 96 że jestem z tego roku B) POZDRO


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

moj to ksywa z czasow szkolnych,czasem było ze nikt nie mowił do mnie po imieniu. nawet jak jezdziłem do dziewczyny to jej mama myslała ze mam na imie benek. a 79 to moj rocznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1
ech to i ja napisze jak to ze mna bylo B) zaczelo sie wszystko w gimnazjum wtedy bardzo interesowalem sie muzyka doszlo do tego ze sklecilem bdb. kawalek (niestety w wakacje 2007 przepadl bezpowrotnie-spalony komp). na koniec 2 klasy gim. zagralem na szkolnej dyskotece, a bylem swiezo od fryzjera obciety prawie na zero i ktorys z kumpli to podlapal i wszlo Dj Lysy xD.

Drugiego czlonu juz nie trzeba tlumaczyc B) Dodalem to do siebie i wyszedl unikalny nick na AF :)

 

Od razu mowie ze z powodu braku czasu i checi zaprzestalem swojego dzialania :) moze kiedys- kto wie znowu zacze bawic sie muza. :)

 

no to to sa twoje piosenki np ta http://www.wrzuta.pl/audio/1ZMhUceyvC/dj_lysy_-_kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Man na imię pIotrek a w szkole na mnie wołają piotruniu a 25 od mocy mojego władka. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na imie mateusz B)

A dziadek na mnie mówi nieraz MateuszRolnik to sobie pomyslałem że wezme sobie taki nik:)

W szkole na mnie mówią Wineer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetorek7711    0

A ja sie pospieszyłem i dałem sobie taki nic bo mieliśmy kupować zetora 7711 ale tata sie z niego wycofał a mi został tylko nic

(i Lamborghini w garażu :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

maniek wiol sie od tego ze tak na mnie wojo wola i tak już zostało a 14 to od wieku choć mam juz 15 a 80 tak od siebie dodałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

Moj login wzial sie z tego ze w szkole jak rozmawialismy z kolegami na temat ciagnikow to ja wiedzialem duzo na temat Challengera i koledzy tak na mnie mowia i stad sie wziol moj login :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0

heh no to i ja się tutaj wypowiem mój nick wziął się z tego że w cs gram pod tym nickiem a wszyscy na mnie tak mówią ponieważ mam podobny charakter jak TaZ z PGS POKER STRATEGY LUB JAK KTO WOLI PENTAGRAM byłej polskiej reprezentacji Counter Strike ;) a żeby nie było że kopiuje nicki to zrobiłem TAZIU:) POZDRO


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARAS    5

Mój nick powstał od imienia Jarek a JARAS mówili na mnie w szkole. W swojej okolicy jestem Józef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

Mój nick powstał wiadomo od nazwy ciągnika "zetor" (mamy Zetora 16245) no a drugi człon czyli "165" to tak jakoś wyszło ale tego nicku używam wszędzie.


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj