sabek27

Skąd wzięły się Wasze loginy na AF?

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

od imienia i rocznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muran001   
Gość Muran001

Od mojego e-mailu. Z kolei e-mail to pierwsze 5 liter w moim nazwisku + 001 (przypadkowe liczby). Zresztą loguję się tak samo na różnych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik77    0

Od chomika, którego kiedyś miałem.

Edytowano przez razor275

wszyscy Polacy to jedna rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid5508    2

dawid5508- imie, środkowa cyfra od 1-9 i rocznik w którym założyłem konto.


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną Strzałkę, z prawej strony postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Kas wzioł się z mitologii greckiej !Kas to to trzy pierwsze litery imienia Kastor !A pozatym mam psa który wabi się Kastor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrursus95    14

"mr" wzięło się od tego że wymyślałem nick na angolu, "ursus" to od mojej 3P a "95" to wtedy moim ulubionym traktorem był NH TD95D.

I oto powstał mój nick.


ZAKAZ WYNOSZENIA MOICH ZDJĘĆ BEZ MOJEJ ZGODY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forterraturbo   
Gość forterraturbo

Od głównego konia pociągowego a zarazem mojego ulubionego ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

konteno

mój ojciec kiedyś się przejęzyczył podczas poszukiwań kalkulatora tak go nazwał a i zapadło mi tak to w banię że postanowiłem że na różnych forach używam takiego nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DK94    192

Z trzy lata temu gdy bawiłem się w fotografię transportową przesiadywałem w pobliżu drogi krajowej nr 94 robiąc zdjęcia ciężarówką, poza tym lubię jeździć. I mój nick jest skrótem Droga Krajowa 94, cyfra 94 akurat zgada się z datą urodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71

Mój tak bo po prostu lubie film z seri transformers a na co dzień walcze ze złem tego świata:) oto cała historia bądzmy optymalnie nastawieni do wszystkiego co nas spotka pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj