sabek27

Skąd wzięły się Wasze loginy na AF?

Polecane posty

rutek22kret    0

rutek od nazwiska ;) Rutkowski ,22 numer domu a kret bo w mojej miejscowości kiedyś modne było kopanie torfu , nad czym teraz bardzo ubolewam bo wszędzie się dookoła kanały porobiły ech, <_< no i zapomniałem dodać że w okolicznych wioskach mieszkańców mojej nazywali krety

Edytowano przez rutek22kret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tombar123    3

tom od imienia (Tomek) a bar od nazwiska. 123 dodałem, bo kiedyś gdy pocztę zakładałem to taki login był wolny. No i zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

zetorek to kiedyś na YT filmiki oglądałem i był jeden użytkownik z tym loginem, 16 to dzień urodzin, a 07 to miesiąc urodzin, na wszystkich kontach mam albo zetorek1607 albo zetorek1996(1996 to rok urodzin) niera idzie się pomylić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mój nick się wziął od imienia, a lexion bo to moja ulubiona seria kombajnów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter1222    156

A mój dlatego ,że wszyscy na mnie mówią pioter ,a 1222 dlatego ,że jak wymyślałem login to akurat na tapecie w kompie ursusa 1222. ;)


Sprzedam siano i sianokiszonkę w belach ,możliwy transport!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od nazwy najmocniejszego ciągnika w gospodarstwie.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Ja mam inna ksywę , ale mój login na wszystkich portalach wziął się po obejrzeniu głupawego filmu bo takie uwielbiam :rolleyes: o tytule " The Onion - wiadomości bez cenzury" bobytempelton występował tam jako pierwszy niewidomy kierowca rajdowy :lol: polecam ten film tylko niewiewm gdzie teraz można go znaleźć


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

mój wziął się od modelu skutera


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

mój od marek bo mam na imie marek jsp pierwsze litery wsi przez które codziennie jeżdżę j-jasionna s- sokołów p-podsokołów


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRTVP    0

Moje od tego że gospodarstwo w którym robię zdjęcia to po byłym PGR i miało byc TV ale było na YT zajęce PGRTV to dodałem P i jest PGRTVP a tu dałem takie samo jak na YT


I love MTZ, I'm MTZ fan, bigest fan in the world.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Nie wiem czy już pisałem, ale mój akurat z życia wzięty nadany przez sąsiasów, a dokładniej wujek. Znajomi we wsi i w okolicy mówią do niego farmer ksywka taka :) Dużo usług, dziadek duża wiedze ma o rolnictwie pole, uprawa i tak się jakoś przyjęło "A farmer mi godoł.." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Przy rejestracj wpisywąłem Damin i coś tam dalej ale, że było to zajety nick a, że akurat w tej chwili jadłem żelki Akuku to powstała nazwa Akaku :lol:


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadek5228    132

moje od przezwiska i dwuch początkowych cyfr ciągników które posiadam czyli zetor 5211 i ursus2812

pozatym mam taki sam login na YT :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREZES91WLKP    11

W moim przypadku prezes ponieważ kumpel tak na mnie mówi(równiez rolnik)ja za to w zamian na niego Majster ;p 91 mój rocznik,a wlkp no to chyba wiadomo że z Wielkopolski:)


KPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Bardzo interesujące :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

mój stąd,że byłem sołtysem i ta łatka podobno zostaje do śmierci :rolleyes: a 48 to już z allegro :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Z gwiazd


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj