Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pompa wtryskowa w NH TD80D cieknie

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share papryk

papryk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 25 marzec 2011 - 08:57

Pompa wtryskowa w NH TD80D cieknie Witam

Jestem posiadaczem ciągnika New holland td80d. Mam problem z cieknącą pompą wtryskową. Paliwo ucieka gdzieś od strony bloku silnika. Raz już ją zdjąłem wymieniłem dwa oringi i nadal cieknie. Z tego co wiem w tych ciągnikach lubi cieknąć z tych pomp. NApiszcie czy spotkaliście się z takim problemem i co zrobić żeby się z tym problemem jakoś uporać. Z góry dzięki za wskazówki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pompa wtryskowa w NH TD80D cieknie Dzisiaj, 11:59
  •  

#2 Share Marcin 80

Marcin 80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 25 marzec 2011 - 11:48

Pompa wtryskowa w NH TD80D cieknie U mnie przez na razie 5 lat użytkowania nic takiego nie miało miejsca, jedynie pompka wspomagająca ciekła i ją wymieniłem i jest spokój

#3 Share mical26

mical26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 25 marzec 2011 - 11:55

Pompa wtryskowa w NH TD80D cieknie Mam taki sam problem w td70d, tylko u mnie cieknie (poci się) podczas zimy przy dużych mrozach, a na przykład teraz jak jest powyzej zera to przestaje kapać i jest sucho, trochę to dziwne, dodam ze ciągnik jest mało używany zimą więc zabardzo mi to nie przeszkadza, a rozbierać nie mam zamiaru bo sąsiad ma td80 i miał problemy z ponowym ustawieniem pompy względem silnika.

Edytowany przez mical26, 25 marzec 2011 - 11:57.

#4 Share morfi81

morfi81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 25 marzec 2011 - 12:16

Pompa wtryskowa w NH TD80D cieknie Miałem to samo po 20 mth. Serwis na gwarancji zabrał pompę wtryskową [Bosch] i wysłał do Bydgoszczy. Tam uszczelnili pompę. Serwis powiedział, że było już kilka takich przypadków. Jak pompę przykręcali to już inaczej musieli ją ustawić w porównaniu do tego co było. Teraz nie sączy się z niej [400 mth].

#5 Share Marcin 80

Marcin 80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 25 marzec 2011 - 13:45

Mam taki sam problem w td70d, tylko u mnie cieknie (poci się) podczas zimy przy dużych mrozach, a na przykład teraz jak jest powyzej zera to przestaje kapać i jest sucho, trochę to dziwne, dodam ze ciągnik jest mało używany zimą więc zabardzo mi to nie przeszkadza, a rozbierać nie mam zamiaru bo sąsiad ma td80 i miał problemy z ponowym ustawieniem pompy względem silnika.

W zimę też mi się lekko poci, to wina większej dawki paliwa przez pierwsze kilka min po uruchomieniu jak już jeżdżę cały dzień to sucho

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share papryk

papryk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 26 marzec 2011 - 08:13

Pompa wtryskowa w NH TD80D cieknie U mnie nie można nazwać tego poceniem. Leje się z niej coraz bardziej. Będę musiał się chyba zastanowić nad serwisem tylko ciekawe ile zaśpiewają za naprawę

#7 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1687 postów

Napisany 26 marzec 2011 - 09:17

Pompa wtryskowa w NH TD80D cieknie ja właśnie odebrałem pompę z serwisu, jeśli sam ją sobie wyciągniesz to naprawa kosztuje około 600 zł, prócz oringów wymienić trzeba jeszcze ten dekielek (230 zł) , i założyć oringi grubsze, nie z zestawu naprawczego , ja oddawałem do bosch serwis hoffman w rzeszowie

#8 Share Wtrysk

Wtrysk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 18 sierpień 2011 - 09:02

Pompa wtryskowa w NH TD80D cieknie Strona serwisu: www.hoffman.auto.pl

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 18 sierpień 2011 - 21:17.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share MAVERICK232

MAVERICK232

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 21 sierpień 2016 - 20:24

ja właśnie odebrałem pompę z serwisu, jeśli sam ją sobie wyciągniesz to naprawa kosztuje około 600 zł, prócz oringów wymienić trzeba jeszcze ten dekielek (230 zł) , i założyć oringi grubsze, nie z zestawu naprawczego , ja oddawałem do bosch serwis hoffman w rzeszowie

Witam!

Czytałem że naprawiałeś pompę wtryskową.  Mamy pytanie czy samemu do się ja wyciągnąć i zamontować ??

Czy trzeba coś ustawiać?

Bo gościu z serwisu po godzninach che 700stów za wyciagniecie  i montaż + wyciagnieicie  i montaz wtrysków.

Czy to się opłaca?

Czy naprawiałęś w Rzeszowei u hoffamna???

zadowolony jesteś czy nie?

Dziękuję.