Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki kupić rozsiewacz?

200 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Wesolymaniek

Wesolymaniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 13 czerwiec 2012 - 11:05

Jaki kupić rozsiewacz? Witam a powiedzcie mi na 6 ha to jaki byscie proponowali? teraz mam lejek ale juz mocno zmeczony i beardzo ciezko ustawic dawki bo albo sie calkiem zakmnie albo otworzy na maxa . pozdrawiam

zapomnailem wyzej zapytac jaka jest roznica miedzy jrdno a dwutalezrzowym oprocz tarcz oczywiscie plusy i minusy jak mozecie podac kazdego .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki kupić rozsiewacz? Dzisiaj, 09:46
  •  

#42 Share tomekkalisz

tomekkalisz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 czerwiec 2012 - 20:15

Jaki kupić rozsiewacz? Witam powoli zaczynam się rozglądać za rozsiewaczami do nawozów i znalazłem coś takiego http://www.agro-park...=470&Itemid=284

ina allegro cena takiego nowego to ok 5000zł

powiedzcie mi czy warto go kupić a może coś innego ?

#43 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 01 lipiec 2012 - 21:52

Jaki kupić rozsiewacz? Talerz rozrzucający ubogo wyposażony, te łopatki szkoda gadać jak przy starych kosach.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share Wesolymaniek

Wesolymaniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 23 sierpień 2012 - 18:12

Jaki kupić rozsiewacz? Koledzy chce kupic rozsiewacz nawozow mam 5,5 ha i 360 ursusa teraz sie mecze starym lejkiem jednotalerzowym ktorego ciezko usatwic dobra dawke a jak wiadomo nawozy juz dawno przestaly byc tanie a po drugie ilosc nawozu rozna jest siana i nie wiem co kupic czy znow lejek nowy czy moze jakis uzywany dwutalerzowy co radzicie moze macie jkies typy ktore firmy i ich modele sa godne zainteresowania ? pozdrawiam

#45 Share anpion

anpion

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 31 październik 2012 - 09:23

Jaki kupić rozsiewacz? Czy ktoś użytkuje ten rozsiewacz nawozu? Czy rzeczywiście wysiewa do 14m?http://www.pronar.pl..._fd1_m03__.html

#46 Share agro1991

agro1991

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 11:11

Jaki kupić rozsiewacz? Mam do was pytanie, chciałbym zakupić jakiś rozsiewacz na około 8ha, by współpracował z C-330 i rozsiewał na ścieżki 10m. Na ten cel chciałbym wydać około 1800zł, z góry mówię, że odpadają "plastikowe lejki". Niedaleko mnie jest do sprzedania rozsiewacz jednotalerzowy Amazone EK-401, czy jest on coś wart? Marzenie to Amazone dwutalerzowy ZAF 402 lub 403 tylko że ciężko cokolwiek kupić po dobrych pieniądzach...czekam na inne sugestie z Waszej strony :)

#47 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 12:30

Jaki kupić rozsiewacz? Witam . Panowie zamierzam kupić rozsiewacz , tylko zastanawiam się nad unią brzeg ms 500 albo coś w podobnej kwocie z zachodu . Miałby pojemność 500-600 litrów i współpracowałby z ciągnikiem 3512 . Jaki możecie mi wariant polecić ? Nowy z Unii albo Sipma czy jakiś Rauch albo Amazone ??
wschodni koniec mazowsza.

#48 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 16:53

Jaki kupić rozsiewacz? Posiadam sipme 450 kg ładowności i taki powinien wystarczyć do 3512.Ładnie wysiewa jak na produkt krajowy.Ma dwa lata i narazie korozji nie widać.Minusem jest tabela wysiewu która nie sprawdza się w rzeczywistości

#49 Share venomek007

venomek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 18 styczeń 2014 - 11:49

Jaki kupić rozsiewacz? Witam. Panowie mam pytanko ma ktoś z was może rozsiewacz Amazone ZA-X Perfect 902, bo zamierzam taki właśnie kupić i zastanawiam się jak on się sprawuje. Jeśli ktoś taki posiada to proszę o jakieś opinie, Z góry dzięki:)

#50 Share adam8211

adam8211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 19 styczeń 2014 - 12:21

Jaki kupić rozsiewacz? Witam. Też jestem na etapie poszukiwań rozsiewacza. W grę wchodzi tak jak u kolegi wyżej Amazone ZA-X 902 lub Rauch MDS 19.1. Jak ktoś może coś doradzić w tej sprawie lub może zna aktualne ceny u dealerów w waszych okolicach to będę wdzięczny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Mag

Mag

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 19 styczeń 2014 - 12:43

Jaki kupić rozsiewacz?

Witam. Też jestem na etapie poszukiwań rozsiewacza. W grę wchodzi tak jak u kolegi wyżej Amazone ZA-X 902 lub Rauch MDS 19.1. Jak ktoś może coś doradzić w tej sprawie lub może zna aktualne ceny u dealerów w waszych okolicach to będę wdzięczny.

Myślę że dwie firmy są dobre. Cena Amazone to chyba coś z 15 tys. Rauch chyba podobnie

#52 Share farmervip

farmervip

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1041 postów

Napisany 19 styczeń 2014 - 12:52

Jaki kupić rozsiewacz?

Witam . Panowie zamierzam kupić rozsiewacz , tylko zastanawiam się nad unią brzeg ms 500 albo coś w podobnej kwocie z zachodu . Miałby pojemność 500-600 litrów i współpracowałby z ciągnikiem 3512 . Jaki możecie mi wariant polecić ? Nowy z Unii albo Sipma czy jakiś Rauch albo Amazone ??

Od 2 lat mam unie brzeg tylko ze mx850 i powiem ci że jak narazie jestem z niego zadowolony wykonanie dośc solidne wysiewanie nawozu też dośc precyzyjne jak narazie brak śladów korozji, jak byś kupował toszukaj hydrauliczny dość fajnie to działa

:) :)

#53 Share venomek007

venomek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 19 styczeń 2014 - 19:50

Jaki kupić rozsiewacz? Na dzień dzisiejszy cena Amazona ZA-X 902 to około 11 tyś. netto, ale z tego można jeszcze sporo stargować

#54 Share adam8211

adam8211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 16:50

Jaki kupić rozsiewacz? Zrobiłem dzisiaj rozeznanie małe. Rauch MDS 17.1M z siłownikiem - 11200 netto; MDS 19.1R 14500 netto

#55 Share venomek007

venomek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 20 styczeń 2014 - 20:14

Jaki kupić rozsiewacz? Kucze to drogo wychodzą te siewniki Raucha, dziś odwiedził mnie przedstawiciel z Tech-Komu co Amazonko handluje to ZA-X 902 jest w stanie oddać jedynie za 10700 netto,
a ZA-M 1001 za 14000 netto. To myślę że po porównaniu cen do pojemności to Amazon wychodzi jednak korzystniej niż Rauch. Jutro szukam dalej kto taniej sprzeda.

#56 Share adam8211

adam8211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 08:23

Jaki kupić rozsiewacz? No to faktycznie jeśli chodzi o pojemność a cena to Amazone wypada lepiej. Ja bardziej obstaje za Rauch ponieważ ma mieszadło z przekładnią 180obr/min. i nie będzie mielic niektórych nawozów no i troszkę lżejszy. Jeśli chodzi o pojemność to nie jest to wielki problem bo samemu można nadstawki pokombinować. Zarówno Rauch MDS 17.1 (700 l.), jak i Amazone za-m 1001(1000 l.) mają ramę wytrzymałą do 1800kg.

#57 Share MARAKAM

MARAKAM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 08:32

Jaki kupić rozsiewacz? Jak zakupisz amazonke do podaj cenę bo też jestem na etapie zakupu tego rozsiewacza.

#58 Share adam8211

adam8211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 21 styczeń 2014 - 18:57

Jaki kupić rozsiewacz?

Jak zakupisz amazonke do podaj cenę bo też jestem na etapie zakupu tego rozsiewacza.

Jak możesz to napisz jakie czynniki u ciebie przeważyły nad wyborem Amazone

#59 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 21 styczeń 2014 - 19:40

Jaki kupić rozsiewacz? W jakim wyposażeniu ten ZA-X 902 za 10700 PLN ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share MARAKAM

MARAKAM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 10:05

Jaki kupić rozsiewacz? Posiadam starszy rozsiewacz Amazone ZAF 1204 i jestem z niego zadowolony, kiedyś u sprzedawcy zobaczyłem stojęcą taką amazonke i pomyslałem fajnie by było taką mięć, niedługo podpiszę umowę to się go kupi. Porównywałem z innymi tańszymi to wypadł wg mnie najlepiej. A może tak dla odmiany bo mam tylko nowe polskie maszyny w gospodarswie coś innego tak jak w reklamie "podaruj sobie odrobinę luksusu". :)

Dodaj odpowiedź