Skocz do zawartości

Zdjęcie

FiatAgri 80-90DT

24 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kevin25

kevin25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Mechanika Pojazdów Modelowanie Przestrzenne i Powierzchniowe,

Napisany 24 marzec 2011 - 11:16

FiatAgri 80-90DT Siemanko wszystkim dawno się o nic was nie pytałem dziś mam takie pytanie ;) Co pwoiecie na temat Fiata 80-90 dt bo mam oferte od jednego delara ma on 4 nowe oponki rocznik 85 zadbany 8 tys motogzodzin licznik zaplombowany i dziła wszystko lalunio on ma 80km opłaca sie wziac za 29 tys takiego :)
JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FiatAgri 80-90DT Dzisiaj, 19:51
  •  

#2 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 24 marzec 2011 - 12:34

FiatAgri 80-90DT Osobiście nie kupiłbym tak czegoś z jednego względu niska popularność, a co za tym idzie drogie, trudno dostępne części i problemy z późniejszą odsprzedażą. Osobiśie za takie pieniądze szukałbym z tych lat mf a lub landni, ponieważ niektóre filtry i inne części ma wspólne z ursusami post licencyjnymi, a poza tym jet popularniejszy.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#3 Share SZYMANOX

SZYMANOX

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 675 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa i Agrofoto.

Napisany 24 marzec 2011 - 14:27

FiatAgri 80-90DT Witam ,ja mam fiata tyle że 880DT i powiem ci że ciągnik zaje***** ,mam go już ponad 4 lata i prawie nic nie ruszałem ,co do popularności to może ursusowi nie dorównuje ale części są dostępne w tomaszowie lubelskim lub w granicie i nie są wcale takie drogie nawet chyba tańsze od innych. Ciągniki godne polecenia.a co do ceny to trochę możesz się potargować ;)

@@look19@@-dam sobie głowę uciąć że nawet fiata na oczy nie widziałeś , piszesz takie głupoty,zastanów się co piszesz....
Powered by BELARUS 952///FIAT 880 DT /// ZETOR 7211/// URSUC C-330/// WŁADYMIREC T-25///
Wiceprezes KPK Kumurun Team

Księga życzeń i zażaleń na PW/GG.

#4 Share kevin25

kevin25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Mechanika Pojazdów Modelowanie Przestrzenne i Powierzchniowe,

Napisany 25 marzec 2011 - 09:05

FiatAgri 80-90DT Do ceny zzawsze mozna Sie targowac zainteresował mnei ten traktorek ciekawe jak jego spalanie
JD 1640
Ursus C-360
Ursus C-330M
Siła !!!

#5 Share SZYMANOX

SZYMANOX

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 675 postów

Napisany 25 marzec 2011 - 18:37

FiatAgri 80-90DT U mnie tam się nie mierzy spalania ile pali ,ile wlejesz tyle spali :lol: A tak na serio to w lekkiej robocie pali połowę tego co 7211 ;) ale w ekstremalnych warunkach i na wysokich obrotach potrafi łyknąć z rurki dużżooo B) Ale jak by nie patrzeć to te 88KM ma i robote robi B)
Powered by BELARUS 952///FIAT 880 DT /// ZETOR 7211/// URSUC C-330/// WŁADYMIREC T-25///

#6 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 16:28

FiatAgri 80-90DT

Witam ,ja mam fiata tyle że 880DT i powiem ci że ciągnik zaje***** ,mam go już ponad 4 lata i prawie nic nie ruszałem ,co do popularności to może ursusowi nie dorównuje ale części są dostępne w tomaszowie lubelskim lub w granicie i nie są wcale takie drogie nawet chyba tańsze od innych. Ciągniki godne polecenia.a co do ceny to trochę możesz się potargować ;)

@@look19@@-dam sobie głowę uciąć że nawet fiata na oczy nie widziałeś , piszesz takie głupoty,zastanów się co piszesz....

Ten ciągnik być może jest popularny w skali kraju, w którym został wyprodukowany, ale nie Polski. Osobiście nie znam nikogo, kto by takowego posiadał, a jak coś jest mało popularne i mało ego powstało, to będzie problem z późniejszym pozbyciem się tego, to nie są but, które po znudzeniu lub zużyciu wyrzucisz, tylko maszyna za 29tys zł. Bez gospodarstwa ciężko byłoby z normalnej pracy ułożyć tyle kasy.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#7 Share tomekgw1

tomekgw1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 28 marzec 2011 - 20:23

FiatAgri 80-90DT

Ten ciągnik być może jest popularny w skali kraju, w którym został wyprodukowany, ale nie Polski. Osobiście nie znam nikogo, kto by takowego posiadał, a jak coś jest mało popularne i mało ego powstało, to będzie problem z późniejszym pozbyciem się tego, to nie są but, które po znudzeniu lub zużyciu wyrzucisz, tylko maszyna za 29tys zł. Bez gospodarstwa ciężko byłoby z normalnej pracy ułożyć tyle kasy.

mam fiata 80-90 od trzech lat. mało która marka może się z nim równać w spalaniu .ciągnik bardzo mocny bardzo zwrotny mocny podnosnik jedyna wada jeśli można tak to nazwać to nie lubi podczas pracy obrotów poniżej 1300rmp. ja bym teraz nie kupił innego ciągnika a miałem JD .MF .jedynie CASE może się z nim równać a ursusy mam dwa to przy nim wody nie robią .bardzo polecam bo udany model

#8 Share SZYMANOX

SZYMANOX

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 675 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 20:53

FiatAgri 80-90DT Ja jak bym miał kupować używany ciągnik to na pewno w pierwszej kolejności szukał bym fiata B)
look19@@@-Mało znany ciągnik to od razu do d*py?...Człowieku zastanów się co piszesz...że go nie widziałeś ani nie słyszałeś o nim to nie znaczy że jest zły ....Nie wiem czy wiesz ale fiat połączył się z fordem i powstał new holland ,więc fiat to praktycznie nh ,wychodziły fiaty niebieskie lub pomarańczowe z napisami nh . ;)

#9 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 14:34

FiatAgri 80-90DT Poprawiam:
To Fiat wykupił Forda . Mi też się one podobają mógłbyś powiedzieć ile kosztuje np. komplet naprawczy silnika ?

Edytowany przez Marrus, 10 kwiecień 2011 - 14:36.

#10 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 10 kwiecień 2011 - 15:14

FiatAgri 80-90DT

Siemanko wszystkim dawno się o nic was nie pytałem dziś mam takie pytanie ;) Co pwoiecie na temat Fiata 80-90 dt bo mam oferte od jednego delara ma on 4 nowe oponki rocznik 85 zadbany 8 tys motogzodzin licznik zaplombowany i dziła wszystko lalunio on ma 80km opłaca sie wziac za 29 tys takiego :)

Opony najłatwiej wymienić choć kosztują sporo - ja wolę na łysych kołach i taniej a oponki założyłbym takie jakie ja bym chciał.
Licznik zaplombowany - no i ? Plombę idzie łatwo zrobić, nie patrz na to.
Co do ceny - jeżeli Ci się podoba i jest w dobrym stanie technicznym to go bierz, wszystko zależy od stanu technicznego.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 07 maj 2011 - 12:57

FiatAgri 80-90DT Aby nie powielac tematow napisze tutaj: poszukuje ciagnika okolo 60km z przednim napedem, nie mam sprecyzowanej marki ale napewno cos zachodniego w granicach 20tys zl. znalazlem na allegro takiego Fiacika http://otomoto.pl/fi...rbo-A58241.html czy ktos moze napisac jakies opinie odnosnie tego modelu??

#12 Share niedzwiadek97

niedzwiadek97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 15 grudzień 2011 - 10:53

FiatAgri 80-90DT Ja mam Fiatagri 90-90 + Frost i spisuje się znakomicie ;)

Edytowany przez niedzwiadek97, 27 grudzień 2011 - 19:37.

#13 Share atom29

atom29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 17 styczeń 2013 - 20:18

FiatAgri 80-90DT Posiadam model 80-90 dt 4x4 od dwóch lat i bardzo sobie chwale.(przesiadka z C-360).
Spalanie podobne a komfort bez porównania.Obsługa bardzo prosta. Konstrukcja bardzo solidna(nie mylić z samochodami Fiat, bo to inna bajka)

Polecam kupować modele zadbane bo części dość drogie (New Holland).
Ja nie żałuje. Troche za niego dałem ale się odwdzięcza miłą i bezawaryjną pracą. :)

#14 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 styczeń 2013 - 10:24

FiatAgri 80-90DT Fiatagri 80-90 to jeden z najlepszych traktorów jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Prosta i niezawodna konstrukcja, super mocne i oszczędne silniki Iveco - pali mniej niż perkins :P Z dostępnością części nie ma absolutnie żadnego problemu, każda nawet najmnijesza śrubka jest dostępna w serwisach NH.

#15 Share tomariuszek

tomariuszek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 marzec 2013 - 21:42

FiatAgri 80-90DT Witam mam możliwość kupna FIATAGRI 7090 z turem{trzysekcyjny +rewers} 1988r cena około 30 tys..Proszę o opinie o tym typie.

Edytowany przez tomariuszek, 15 marzec 2013 - 07:34.

#16 Share jacek3773

jacek3773

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 319 postów

Napisany 05 kwiecień 2013 - 19:30

FiatAgri 80-90DT

U nas ursusów tyle co w Itali  Fiatów ,u nich Fiat i Case to pierwsza półka . Wiem coś o tym.

#17 Share lukasz1307

lukasz1307

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 20 styczeń 2015 - 20:17

FiatAgri 80-90DT

a w fiatah iest mozliwosc ustawiena wałka na 1000 trzeba odkrecic 3 sruby z tylu od walka i kulke od lozyska naprzykład i ma sie 1000 obrotuw na wałek sprawdzone bo sam mam fiata maszynka zaiebista tylko mocno drzy w kabinie ma 3 opcie bieguw terenowyh lepszy nisz iakis inny ciagnik polecam

#18 Share MlodaRolniczka89

MlodaRolniczka89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 16 grudzień 2015 - 20:06

FiatAgri 80-90DT

witam ja mam fiata 80-90 super traktorek co do walka nie musze nic odkrecac poprostu ma dzwignie z tylu do zmiany obrotow kolego look19 widze ze nie masz pojecia na ten temat ciagnika wiec nie opowiadaj bzdur a co do czesci to pasuja od case lub nh a jezeli nie to w dzisiejszym swiecie to ja mysle ze nie bendzie problemu z zamuwieniem i tych ciagnikow jest juz duzo w polsce

#19 Share kizak

kizak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:modernizacje

Napisany 17 grudzień 2015 - 18:45

FiatAgri 80-90DT

Jego poprzednik miał zmianę prędkości poprzez włożenie tego śrutu ,bądż walika,być może w trakcie dalszej produkcji tej serii zamieniono na zewnętrzną dżwignię. Rozbierając ten tył z wom.byłem zdziwiony że włosi nie wykonali tego od razu,technicznie było by to bezproblemowo fiat 780dt. być może chodziło im o to by rozróżniać  otwory w przekażnikach wom.przy 1000 było na bodaj 21 frezów.  Dochodziło do nieporozumień na tym forum w związku z modelem 780.  Wcześniejsze miały olej hydrauliczno-przekładniowy w ilości ok. 40 l,następnie zastosowano oddzielne oleje odpowiednio w ilościach 25-15,a korzystanie z tego forum przez dwie osoby bez wzajemnej konsultacji stwarza takie a nie inne następstwa ;)  ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 21:15

FiatAgri 80-90DT

Kolega kupił 880 DT 5 cylindrów. Do silnika nie można się przyczepić. Robiliśmy w nim skrzynię . Części są dostępne i porównując z innymi zachodnimi to taniocha. Minus to nie za duży udźwig podnośnika (w porównaniu z innymi zachodnimi) ale wystarczający i korozja kabiny. Wygląd to odczucia subiektywne

.Kolega jest z niego zadowolony.