Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator????

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share barteek26

barteek26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 10 sierpień 2006 - 22:03

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator????

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Claas Mega 218

Zobacz ogłoszenia w kategorii Maszyny do zbioru: Kombajny zbożowe: Kombajny Claas
  • 120000.00 PLN
  • 25 cze 2017
Claas Dominator 88s stan BDB!!

Zobacz ogłoszenia w kategorii Maszyny do zbioru: Kombajny zbożowe: Kombajny Claas
  • 85000.00 PLN
  • 21 cze 2017
Kombajn class dominator 68

• 120000.00 PLN
  • 21 cze 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? Dzisiaj, 02:54
  •  

#2 Share barteek26

barteek26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 11 sierpień 2006 - 23:27

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? Nie moze mi nikt doradzić????????????????????????????

#3 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 11 sierpień 2006 - 23:49

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? a moze jakiegos JD ?? masz moze gg bartku
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#4 Share barteek26

barteek26

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 11 sierpień 2006 - 23:53

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? Tak mam

#5 Share forterra

forterra

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 19 listopad 2006 - 19:42

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? ja ma meracatora 75 z kabiną z 1982r ma 1800 godz na liczniku kosze nim około 45h rocznie i daje rade wtym roku miłem tylko jedną powrzną awarie rozsypało mi sie łozysko na wariatorze a pozatym nic w ubiegłych latach terz nic powarznego sie nie psuło oprucz pompy wodnej. to dobry kombajn na powie ;pszchnie do 50-60 ha MERCATOR jest popularniejszu niż PROTECTOR do protectora mogą byc problemy z częsciami 

#6 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2870 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 24 listopad 2006 - 15:00

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? Mercator jest lepszy i nowszy od Protectora :).

#7 Share tomb2

tomb2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 505 postów

Napisany 26 listopad 2006 - 18:41

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? Właśnie meracator jest popularniejszy, W mercatorze 75 jest juz hydrauliczna rura przynajmniej w moim  ;D Co do awaryjności to czasem poleci jakies łożysko ale to juz z wypracowani przecież. Mój kosi około 40-45 ha rocznie i świetnie sie spisuje  :)
Ciesz się każdą chwilą życia...

#8 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2870 postów
    broń palna

Napisany 29 listopad 2006 - 19:11

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? Co do tej hydraulicznej rury to różnie bywa, bo mój kolega też ma Mercatora 75 i ma rurę mechaniczną. Podobnie jest w kombajna JD. Ja mam JD 970 z mechaniczną rurą, a wychodziły tez z hydrauliczną.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? Dzisiaj, 02:54
  •  

#9 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 29 listopad 2006 - 19:43

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? Do Merkatora jest mnustwo części z odzysku i niesą drogie tak jak np:do Dominatpra.

#10 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2870 postów
    broń palna

Napisany 30 listopad 2006 - 12:18

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? Do Dominatora też znajdziesz dużo części z odzysku, no ale na pewno będą troche droższe niż przy Mercatorze ;).

#11 Share Mariusz21z

Mariusz21z

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 31 maj 2007 - 21:44

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? NIe mozesz mieć mercatora75 z rocznikiem 1982r bo one wychodziły w latach 1975-1980 i wiem napewno :D

#12 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to Technika Rolnicza a przede wszystkim Rolnictwo lubie gospodażyć na dużą skale bo to mi sie podoba

Napisany 02 styczeń 2008 - 16:57

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? a może jakiś Dominator 55 też dobry zwrotny tylko rure ma mechaniczną

#13 Share skrok18

skrok18

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 09 kwiecień 2008 - 19:59

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? oba są dobre ja mam protektora juz 4 rok i jak narazie bez większych awarii pozdro

#14 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1434 postów

Napisany 06 lipiec 2008 - 08:55

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator????

NIe mozesz mieć mercatora75 z rocznikiem 1982r bo one wychodziły w latach 1975-1980 i wiem napewno :P

Ja posiadam CLASSA Mercatora z 84roku był sprowadzony z Danii.Także cos tu nie gra w konedata sie nawet nie zgadza moim zdaniem jakies małe wypusty były jeszcze robione np: z nowszą kabiną.Takie jest moje zdanie.Kosze nim już 3 sezon bez żadnych awarii. wczesniej kosiłem takim małym CLAASEM COSMOS.Małe i nie do zajechania.Jak ktos chce kupic małego CLAASA to polecam Kosmosa,tylko że małą wade nie ma regulacji obrotów bębna ustawione są fabrycznie bardzo duże dlatego jak zboże jest suche to je tnie na pół,siedzi sie bardzo nisko i strasznie kurzy sie w zęby. :D
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share Dominator80

Dominator80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:interesuję się rolnictwem historią średniowiecze mam c-330m<br />pług 2 skibowy kultywator brony itd. ursusy czyli trzydziestki prosto mówiąc są najlepsze

Napisany 08 wrzesień 2008 - 16:13

Chcę kupić kombajn. Mam problem co wybrac Protectora czy Mercator???? mercator tańszy i fajniejszy także nie będzie znim proble zdecydowanie claas mercator