Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podnośnik w MF6260

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share majzol

majzol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 10:04

Podnośnik w MF6260 Witam wszystkich.

od niedawana jestem posiadaczem MF 6260. dodam ze to pierwszy ciagnik takiej klasy w moim gosp. podczas użytkowania zauważyłem pewien problem z podnosnikiem. po podniesieniu z kabiny na maxymalna wysokość ( pokretło wysokości jest ustawione na max) mam możliwość "dodatkowego" podniesienia o ok. 2-4 cm (mierzone na siłowniku) przez naduszenie przycisków na błotnikach. Jeśl w ten sposób podniose na maxa, to wtedy nie działa storowanie z kabiny. dopiero jak opuszcze na błotnikach o te 2-4 cm zaczyna mi dzialac sterowanie w kabinie.
czy ktoś spotkał sie z czyms takim ?? czy to normalne?? z gory dzieki za odpowiedzi.

ps. gdzie znajduje sie brzeczyk, który powinien brzeczyć po właczeniu hamulca ręcznego??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podnośnik w MF6260 Dzisiaj, 02:03
  •  

#2 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 22 marzec 2011 - 11:48

Podnośnik w MF6260 Normalne jest napewno to że jak będzies tak robił to możesz uszkodzić sterowanie UHR gdyż na błotnikach to ręcznie otwierasz i zamykasz elektrozawór i masz możliwość przesterować go do końca (sterowanie na błotnikach służy do podczepiania narzędzi a nie do zabawy) Pozdrawiam.

Edytowany przez mercedes250d, 22 marzec 2011 - 11:50.

#3 Share majzol

majzol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 15:35

Podnośnik w MF6260 własnie podczas podczepianie to zauważylem i mnie zaciekawilo. dzieki za odpowiedz.
a co z tym brzeczykiem ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 17:50

Podnośnik w MF6260 jak jest wlaczona amortyzacja podnosnika to wtedy nie podnosi do samej gory. Co do brzeczyka to szukaj w katalogu czesci.

#5 Share majzol

majzol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 18:40

Podnośnik w MF6260

jak jest wlaczona amortyzacja podnosnika to wtedy nie podnosi do samej gory. Co do brzeczyka to szukaj w katalogu czesci.

Amortyzacja jest wyłączona. w katalogu jest w taki sposób zaznaczony ze nie wiem, ale zdaje mi sie ze w gdzies przednim panelu, pewnie koło bezpiecznikow, ale chciałbym sie upewnić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 19:22

Podnośnik w MF6260 Brzęczyk znajduje się z prawej strony deski rozdzielczej, zdejmujesz ten boczny plastik, po lewej stronie są bezpieczniki.

Edytowany przez masseyferguson6140, 22 marzec 2011 - 19:23.

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa