Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z cyklopem

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share graboss1987

graboss1987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 22 marzec 2011 - 09:08

problem z cyklopem Witam mam taki mały problem z polskim cyklopem nie wiem co mu może być.. skręca tylko w lewą stronę w prawą siłownik nie wysuwa się.. łapy to dociskania też wolno chodzą tak jakby się zapowietrzył jak jak wezmę przez 2 funkcje np podnoszenie i chcę łapy do ziemi opuścić to jest ok najgorzej z tym skrętem w prawo.. w lewo skręci i wraca do swojej pozycji a w prawo ni chu steczki pomocy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z cyklopem Dzisiaj, 15:25
  •  

#2 Share MajsterPopsuj88

MajsterPopsuj88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 10:19

problem z cyklopem Ja ostatnio walczyłem z tym w cyklopie, podejrzewam, że to jest wina kostki pod rozdzielaczem jeżeli czyszczenie nic nie pomoże to regeneracja w której poprawnoćś wątpie a jak nie to nowa. Obejrzyj mój film ja musiałem wymieniac wszystkie 3 kostki.O zapowietrzaniu w cyklopie to nie ma mowy. Jak wymienisz to koniecznie napisz czy pomogło

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 22 marzec 2011 - 11:40

problem z cyklopem Co do obrotu to w tylnej części siłownika na środku jest coś w rodzaju takiego filterka średnicy około 6 mm. wbij to do środka lub wywierć wiertarką.zrób to w obydwuch siłownikach wewnątrz siłownika nazbierał się olej i to jest przyczyna (następnie obróć do oporu wprawo i w lewo tylko uważaj bo będzie z tych otworków wycieknie olej)co do tych łap to w rozdzielaczu na tej sekcji odkręć tylną częśc ten kapturek na 4 śrubki m6 a następnie dokręć tę część ruchomą (całość taki bolczyk ze sprężyną)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share graboss1987

graboss1987

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 22 marzec 2011 - 17:48

problem z cyklopem dzięki za radę ;d przemyłem wyczyściłem tą kostkę pod rozdzielaczem i łapy zaczęły działać tak jak dawniej;d a skręt uzyskałem po przewierceniu tego małego dziadostwa dzięki jeszcze raz