Skocz do zawartości

Zdjęcie

Łańcuchy napędowe

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 22:18

Łańcuchy napędowe Jak w temacie, jakiej firmy i gdzie kupić bardzo dobrej, jakości łańcuch napędowy Galla. Łańcuch ten będzie wykorzystany w prasie rolującej grubość łańcucha 1” inaczej 80H lub 16A-1H

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Łańcuchy napędowe Dzisiaj, 15:28
  •  

#2 Share sisuTL100JD5720

sisuTL100JD5720

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja, elektronika, :D NH :D

Napisany 21 marzec 2011 - 23:55

Łańcuchy napędowe z tego co wiem to jest niemiecki łańcuch sami tylko taki kupujemy bo najlepsze . u nas w kazdym sklepie mozna kupic więc mysle że u ciebie tez nie będzie problemu

#3 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 08:59

Łańcuchy napędowe Ale jaki niemiecki co ma pisać na ogniwku lub opakowaniu. Podstawa to cena ile ma kosztować aby był dobry ??

#4 Share volf

volf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 19:51

Łańcuchy napędowe W każdym sklepie to są łańcuchy, ale chińskie, cena około 25-30 PLN za metr bieżący. Też chciałem kupić lepszy, ale faktycznie ciężko dostać. Podobno w firmowych serwisach można kupić coś lepszego, niestety cenowo to wychodzi podobno dużo drożej. W swojej RP12 dałem ten chiński, na razie chodzi(2 sezony)choć trwałości oryginalnego trudno będzie po nim spodziewać...

#5 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 20:55

Łańcuchy napędowe Za 25-30 zł można kupić łańcuch B3/4 lub A1/2 nie za ciekawej, jakości za 1” 2 razy wzmacniany trzeba dać około 80 zł ale jakiej firmy szukać jaki powinien być dobry. Te w serwisach są też badziewne. Np. w sipmie ten fabryczny wytrzymuje 300 bel.

#6 Share sisuTL100JD5720

sisuTL100JD5720

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja, elektronika, :D NH :D

Napisany 22 marzec 2011 - 21:48

Łańcuchy napędowe jutro sprawdze co ma pisac bo nie pamietam (to na ogniwkach pisze) i o cene też sie dowiem

#7 Share Gustlikus

Gustlikus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Elektronika, Maszyny, Informatyka

Napisany 25 marzec 2011 - 19:52

Łańcuchy napędowe Ja kupuje łańcuchy w sklepie dla leśnictwa. Naprawdę niezniszczalne są,
Jeżeli potrzebujesz licznika do prasy, owijarki (nawet tych co oryginalnie nie mają) lub jakiś sterownik elektroniczny - pisz!
W miarę możliwości postaram się coś/znaleźć w zapasach lub wykonać (może być wymyślony od podstaw).
Ewentualnie udzielę rad jak coś naprawić elektrycznego/elektronicznego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 25 marzec 2011 - 20:07

Łańcuchy napędowe Ciekawa informacja w lesie niema żartów tam wszystko musi być twarde.

#9 Share wertus

wertus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    i budowlane

Napisany 26 marzec 2011 - 19:12

Łańcuchy napędowe U mnie większość osób kupuje łańcuchy od pras Krone z Agromixu, mówią że o wiele lepszej jakości jak polskie. Ja nie mam porównania, które lepsze, mam prasę Krone, ale jeszcze nie miałem okazji wymieniać.

#10 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 10:27

Łańcuchy napędowe Przeglądałem ceny łańcuchów od Krone i cena jest co najmniej 3 razy wyższa za łańcuch ¾ cala o długości około 1 m od dostępnego w handlu takiego który jest uważany za dość solidny.

#11 Share Gustlikus

Gustlikus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Elektronika, Maszyny, Informatyka

Napisany 08 kwiecień 2011 - 20:32

Łańcuchy napędowe za 1/2 płaciłem niecałe 50zł / metr polski z grene się mi zerwał w przedbiegach;) Zabrało większą kupę do prasy i poszedł;) Do deutza oryginalne są z twardszego materiału około 3x od polskiego i o jakieś 50% grubsze wszystkie ściany, Pewno z krone tak samo będzie. Te leśne to ten sam materiał ale ściana jeszcze grubsza i te trzpienie też grubsze. tylko nie mają oka zwężanego w żadnych mocnych łańcuchach podobno pękają w tym miejscu.

Do rozrzutnika taki dałem to ukręciło wałek z trybem łańcuch został.

Edytowany przez Gustlikus, 08 kwiecień 2011 - 20:34.

Jeżeli potrzebujesz licznika do prasy, owijarki (nawet tych co oryginalnie nie mają) lub jakiś sterownik elektroniczny - pisz!
W miarę możliwości postaram się coś/znaleźć w zapasach lub wykonać (może być wymyślony od podstaw).
Ewentualnie udzielę rad jak coś naprawić elektrycznego/elektronicznego.

#12 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 sierpień 2011 - 19:58

Łańcuchy napędowe Właśnie-szukam jak najmocniejszego łańcucha napedowego do mojej prasy-oryginalny ma symbol 16-B i niestety ostatnimi czasy parę razy pękł (belarka u mnie nie ma lekkiego życia :D )-doradzi mi ktoś coś ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 19 sierpień 2011 - 22:04

Łańcuchy napędowe Pytaj o łańcuchy firmy REX.Nie tanie, ale konkretne.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.