Skocz do zawartości

Zdjęcie

przyspieszacz

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share emilchaja

emilchaja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 08 czerwiec 2011 - 08:09

przyspieszacz Wpisz w wyszukiwarkę TechAgro mają dużo cześci do MF.Ja u nich kupowałem pompę zębata.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przyspieszacz Dzisiaj, 21:12
  •  

#22 Share grzesiek1098

grzesiek1098

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 08 czerwiec 2011 - 12:17

przyspieszacz no właśnie skończyły im się i nie wiadomo kiedy będą mieli, a ciągnik drugi tydzień stoi :blink:

#23 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 08 czerwiec 2011 - 14:01

przyspieszacz http://www.mechanik-...l?cPath=4_10_83

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

#24 Share jankes84

jankes84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 08 czerwiec 2011 - 21:06

przyspieszacz Tak jak kolega napisał, ja od nic tez brałem i jestem zadowolony:d A i jeszcze jedno ta pompa jest kilka groszy tańsza od"oryginału" bo ma dwa zasilania, jedno musisz zaślepić, ale nie rób tak jak ja,że zostawiłem fabryczny korek, który mi wywaliło i wpadł pod taką drabinkę od sterowania podnośnika góra-dół i musiałem rozpoławiać!!!

#25 Share grzesiek1098

grzesiek1098

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 08 czerwiec 2011 - 22:26

przyspieszacz pompa zamówiona, ma być jutro :D
możesz napisać jak zaślepiłeś to drugie zasilanie??
i może ktoś napisać jak poprawnie używać przyspieszacza?? bo wydaje mi się że główną przyczyną awarii było nie właściwe używanie. :(

Edytowany przez grzesiek1098, 09 czerwiec 2011 - 11:36.

#26 Share emilchaja

emilchaja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 19:50

przyspieszacz Ja kupując pompę zębatą wraz z nią dostałem zaślepkę którą zaślepia się drugie zasilanie, ciagnik pracuje już ponad dwa miesiące i nic mi nie wywaliło.Ponadto pompę którą kupujesz nie ma zaślepionego gniazda od ssani korek zaślepjajacy leży osobno a korki które znajdują sie w nowej pompie ( zazwyczaj kolor żółty) są korkami zabezpieczającymi gwint i żeby obce ciało nie dostało się podczas transportu do pompy,bynajmniej u mnie tak było.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share jankes84

jankes84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 09 czerwiec 2011 - 20:57

przyspieszacz Ja miałem dwa korki żółte "transporowo-przesyłkowe:D", a problem załatwiłem tak,że nagwintowałem jedno wejście(górne) i wytoczyłem korek. A odnośnie przyspieszacza to mam tak,że został na wolniejszym przełożeniu i ni hu hu, nie idzie na szybsze, skrzynia zgrzyta i nie można wbić, ale mam kupę roboty więc na razie się tym nie przejmuję!!!

#28 Share grzesiek1098

grzesiek1098

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 21 czerwiec 2011 - 11:58

przyspieszacz witam ponownie.
od jakichś 2 dni na wolnych obrotach przy włączonym przyspieszaczu świeci kontrolka skrzyni :unsure:
nie wiem czy to wina czujnika czy może za niskich obrotów - około 600. Kontrolka gaśnie przy około 850 - 900. Na zimnym jest ok. dopiero po rozgrzaniu tak się dzieje ;[ . Mam nadzieję że to nie znowu pompa :o

#29 Share rafal0079

rafal0079

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 21 czerwiec 2011 - 13:04

przyspieszacz mugł by koś dodać zdjecie ktury korek się zaślepia bo kupiłem pompę założyłem i nic się niezmieniło tarczki i pierścionki na wałku i dalej jest na wolnym a mi tylko szybkie biegi są potrzebne

#30 Share jankes84

jankes84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 25 czerwiec 2011 - 20:30

przyspieszacz Stawiając pompę poziomo do siebie masz korek- w poziomie który należy zaślepić i korek od dołu który z kolankiem i filtrem dają całość. Zaślep konkretnie, nie korkiem,żółtym transportowym z opakowania, bo wyleci ci i wpadnie w najmniej odpowiednie miejsce, ja tak miałem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share jankes84

jankes84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 25 kwiecień 2012 - 21:18

przyspieszacz Odświerzam temat. Dźwignia od wzmacniacza momentu została na wolnych przełożeniach, jak chce wrzucić na szybsze to zgrzyta i nie chce wejść co to może byc za przyczyną ,pompa nowa, co może być przyczyna i jaki ewentualnie koszt????Proszę znawców tematu!!!