Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz fahr seria M

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Gibus

Gibus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 20:28

Deutz fahr seria M witam. potrzebuje opinii o ciągnikach M 4**, 4 cylindry ok. 130, 150km

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz fahr seria M Dzisiaj, 09:50
  •  

#2 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 24 marzec 2011 - 21:07

Deutz fahr seria M To jakaś nowa seria tej M-ki Bo ja słyszałem że w tym przedziale ma być w ttv z bezstopniową skrzyniom biegów niby była prezentacja w Paryżu na tej całej SIME 2011 dołączam się do pytania wie ktoś może więcej na ten temat. Pozdrawiam i z góry dziękujie

#3 Share winson92

winson92

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 25 marzec 2011 - 07:41

Deutz fahr seria M Powiem tak moj znajomy planowal kupic m620 ale jednak zakupil TTV620 poniewaz przewyzszyla bezstopniowka lepszy moment obroitowy i jest mocniejszy. mialem z nim okazje siac jęczmień tarktorek chodzi pieknie ma przekulane 221h w niecale pol roku bezstopniwka chodzi elegancko moze zaprogramoac rewers w joy'u. ma go w full opcji: pneumatyczna oś kabina przedzni tuz, opony najszersze komputer pokladowy, kamera do tylu z widokiem . dal za niego 350tysi ale nie wiem czu to netto czy brutto.

gdy ja jezdzilem z nim to wspolpracowac z agregatem talerzowym + siewnik byl bodajze uni chyba polonez ale nie zapamietalem dokladnie.
spalanie krecilo sie srednio na hektar 8.7l natomiast pole bylo pagorkowate na koncu bylo mokro i nie dojezdzal nim dokonca bo by sie utopil i komputer pokzywal miejscami ponad 21litrow predkosc jaka mial zaprogramowana to bylo 11km/h ale ciezko bylo ja osiagnac poniewaz duzo sie slizgal.

predkosc ttv 620 wynosi 55km/h ale mowil ze blokany nie sciagnol jeszcze ale tez powiedzial ze to predkosc jest wystarczajaca i jak przekroczy 52km/h to zaczynaja kola buczec.

jesli sa jakies pytania to zchecia odpowiem jezeli bede znal odpowiedz;)

#4 Share bigosek54

bigosek54

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i sportem

Napisany 02 kwiecień 2011 - 08:13

Deutz fahr seria M ja mam m620 i chodzi super...o TTV nawet nie myślałem bo mi nie potrzebne.Fakt jedzie sie jak samolotem ale troche za drogo <_<

#5 Share Gibus

Gibus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 07:19

Deutz fahr seria M ja chce zamienic włąsnie agrotrona 150 na troche mniejszy i nie wiem czy 6 czy 4 cylindry. ciągnik byłby do transportu, orki i gruberowania.

#6 Share czajus

czajus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 07:54

Deutz fahr seria M dołączam się do pytania kolegi a interesują mnie wasze opinie o ciągniku M 600 ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 03 kwiecień 2011 - 12:04

Deutz fahr seria M @czajus
Sąsiada kolega kupił w zeszłym sezonie m600 i jest zadowolony tylko mówi że dużo pali (niby 13L/ha) jak dla mnie nie tak dużo ale cóż... gdy wracałem kiedyś z nim do domu tym df to na siedzeniu pasażera strasznie nie wygodnie było i rzucało jak piorun :lol:, kabina nie spodobała mi się tj wykończenie plastiki itp ale tym w polu nie robisz ;) Jak w polu sobie radzi nie wiem, ale jeśli kupił drugiego df`a (agrofarma) więc za pewnie spisuję się dosyć dobrze, pozdrawiam ;)
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#8 Share Gibus

Gibus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 18:10

Deutz fahr seria M w M 620 jest strasznie głosno w kabinie w porównaniu do starszej wersji agrotron 150 czy innych.

#9 Share bigosek54

bigosek54

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i sportem

Napisany 03 kwiecień 2011 - 18:35

Deutz fahr seria M nie słyszałem jak jest w 150 ale w mojej M620 jest dość cicho

#10 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 14:07

Deutz fahr seria M Witam.Czy warto kupowac na tuz 1tbalast? Ile was kosztowały te M-ki jesli mozna wiedziec?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Gibus

Gibus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 20:44

Deutz fahr seria M

Witam.Czy warto kupowac na tuz 1tbalast? Ile was kosztowały te M-ki jesli mozna wiedziec?

zrób sam lepiej z beczek, jak ma uzytkownik @johny66:)

Odsyłam wszystkich do zagłębienia sie w lekture top agrar 5/2011 i dodatku top technika :)

Edytowany przez Gibus, 26 kwiecień 2011 - 19:31.

Dodaj odpowiedź