adrin6231

ramiona hakowe typunktowego zawieszenia

Polecane posty

adrin6231    13

witam wszystkich poszukuje ramion z hakami do zetora 7341 wie może ktoś gdzie kupię całe ramiona i ile to może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomkins    0

poco kupować całe na allegro kupisz same haki kat 3, ok 500 stów, obcinasz szlifierą stare dobra faza spawara i kleisz mam tak zrobione i nie ma problemu. za kompletne zapłacisz z 3 razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a te kategorie w CBM-ach czym sie różnią .Budową czy wytrzymałością lub może jeszcze czyms innym? :unsure:


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

kategorie w CBM-ach różnią sie wymiarami im wyższa kat. tym w mocniejszych ciągnikach jest montowana ponieważ są przystosowane do wiekszych maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek    124

Ja założyłem w 6341 takie haki,sam spawałem i już cały rok po testach bez problemu, zdjęcia znajdziesz w mojej galerii. Polecam taką modernizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a w ciągniku 130 konnym jaka moze być najprawdopodobniej kategoria.Dokładnie to MF 6290 jednego haka mam do wymiany i wydaje mi sie że to kat.3 ale nie jestem pewny :mellow:


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrin6231    13

o dospawaniu haków to wiedziałem ale nie mam kompletnego tuza tylnego przez to chce kupic całe ramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mf będzie miał kat3 a do zetora 7341 to podejdą kat2 co do haków za komplet takich dobrych to musisz dać przynajmniej 500zł, haki bdb rzecz sam zakładasz elegancko jakbyś chciał to można kupić całe nowe lasze ale koszt u zetora kosmiczny coś koło 900zł za jedną to sie nie opłaca, a samemu spawać nie polecam no chyba że umiesz perfekcyjnie to zrobić bo mogą się jaja zrobić powiem że kumpel jak w mtz sam przyspawał to się wydawało elegancko a jak jechał z broną talerzową po głównej wojewódzkiej to urwało jedną tak że brona się wbiła w asfalt szczęście że nic nie jechało dopiero odpinali a ja mu sciagłem brone widłakiem, dał lasze całe do spawacza a ten mu za 100zł wirową pospawał, powiedział ze prędzej urwie w połowie belke niż haka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek    124

To ten twój kumpel to "przysmarkał" a nie przyspawał :lol:

 

Jak wynika z tabeli do 7341 wystarczy kat. 2s

a do MF 130 KM kat.2

 

CZ-75.jpg

Edytowano przez jendrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Koledzy a w ciągniku 130 konnym jaka moze być najprawdopodobniej kategoria.Dokładnie to MF 6290 jednego haka mam do wymiany i wydaje mi sie że to kat.3 ale nie jestem pewny :mellow:

Jeżeli masz uszkodzone części ruchome haka, to można dostać części zamienne http://www.sklep-grene.pl/index.php/cPath/29579_29590_29691


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strogonow    16
Witam Panowie. Chciał bym odświeżyć troszkę temat, a mianowicie co myślicie o takim "zestawie" do Zatora 7745. Wytrzyma to? Jest sens się wogóle nad tym zastanawiać? https://www.sklepdlarolnika.pl/pl/p/ZESTAW-DWA-CIEGLA-BOCZNE-CBM-KAT-2-BELKI-RAMIONA-DO-URSUSA-C-360/3896

Rolnictwo to nie moja praca.

To moja PASJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie lepiej same końcówki do wspawania kupić ? Taniej będzie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strogonow    16
Nigdzie nie mogę takich znaleźć, chociaż nie powiem bo kiedyś gdzieś takie widziałem. Drugim problemem jest to że u mnie poprzedni właściciel zaspawał końcówki i nie wiem jak by to wyszło.

Rolnictwo to nie moja praca.

To moja PASJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek14
      Witam mam pytanie co się stanie gdy w skrzyni biegów i tylnym moście w zetorze 7211 będzie za dużo oleju do zetora wchodzi 32l co sie stanie jak bedzie 40 l ?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam ,mam wyciek w tym miejscu co wytarte jest i ta dziura  w proximie 85 dziwne ze tam nie powinno byc wycieku gdyz nie ma oleju ,olej jest w bloku lub zwolnicy na dolei czy tam jest jakasc uszczelka czy wszystko skladane jest na silikonie ,czy da sie zsciagnac zwolnice tylko w tym miejscu gdzie jest ten wyciek tam jest bodajze 6 czy 8 srub takich grubszych i wytrzyscic i dac mase uszczelniajaca i skrecic od nowa zeby nie rozbierac calosci az do bloku czy zwolnice sciaga sie tak samo jak w ursusie c 360 trzeba cos podwiazywac zeby nie spadlo przy wyjmowaniu zwolnicy czy moge tylko te sruby odkrecic i zdjac czy musze cala z pochwa wyjmowac mial ktos taki przypadek prosze o pomoc to jest strona prawa gdzie sa biegi 
    • Przez Bartmk
      Witam wszystkich, panowie mam problem z wyciekiem przy zwolnicy prawej w moim zetorku, kwestia tego że nie wiem do końca gdzie jest przyczyna.Zrobilem kilka zdjęć aby pokazać skąd leci  zaznaczę że spore ciśnienie było w zwolnicy lewej po odkreceniu korka wlewowego,ale tam nie ma problemu z jakimkolwiek wyciekiem..., w prawej ciśnienia żadnego nie było.Kiedys z okolicznym mechanikiem wymieniłem tylko uszczelniacze i łożysko koła,ale myślę że nie ma to związku z obecnym wyciekiem. Proszę o jakąś radę z góry dziękuję. 


    • Przez mieciu110
      Witam,
      Postanowiłem założyć do swojego 7211 nowe oponki radialne 30" bo stare 28 kwalifikowały się do wymiany, zakupiłem felgi przez internet, niestety przyszły takie jak na zdjęciu poniżej. Jest jakaś szansa że opona bezdętkowa będzie trzymać powietrze na tych wżerach?  macie jakieś sposoby jak to wyrównać i uszczelnić czy lepiej od razu zamówić dętki ? Wstępnie oczyściłem to szczotką na szlifierkę, po uderzeniu młotkiem łuski rdzy dalej odpadają. 


    • Przez mati555
      Witam mam Zetora 7711 i mam opony 16,9r34 i czy na tą samą felgę da się  założyć opony 16,9r30?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj