Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacz na tylny tuz

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share cember16

cember16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja muzyka technika rolnicza

Napisany 20 marzec 2011 - 15:55

Ładowacz na tylny tuz Witam mam problem ze zrobieniem mechanizmu zapadkowego, w ładowaczu na tylny podnośnik a mianowicie jak zrobić taki mechanizm zapadkowy czy zapadke :) bo szukam w internecie, i nie moge nigdzie znaleść:(.Bede wdzięczny za jakie kolwiek opisy, czy zdjęcia takiego mechanizmu . Skoro ten temat jest w złym dziale, to prosze o przekierowanie we właściwy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacz na tylny tuz Dzisiaj, 19:37
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 16:19

Ładowacz na tylny tuz heh, prosty mechanizm, podpatrz w turach jednosekcyjnych i tyle, najprościej co byś nie zrobił problem pojawia się w momencie jak to wyprubujesz tzn czy będzie lekko pracować, ja mam na to taki sposób że w chwili otwierania zapadki wykonuje krutki ruch dźwignią podnośnika w dół tak że z lekkością otwieram zapadkę, ale musi to być solidny mechanizm bo napychać i wyrywać takim łądowaczem trzeba żeby się nie rozpinał ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share drax

drax

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 16:49

Ładowacz na tylny tuz A ja mam pytanie, jeżeli sami wykonywaliście ładowacze, bądź macie, może któryś z Was może powiedzieć z jakich materiałów jest zrobiony ? chodzi o profil jaki jest i jaki macie deklarowany udźwig na nim