Skocz do zawartości

Zdjęcie

JCB Fastrack 3185 półbiegi przestały działać

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bastotek

bastotek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 10:52

JCB Fastrack 3185 półbiegi przestały działać Witam wszystkich może ktoś spotkał się już z tym problemem. Gdyż ostatnio zadzwonił do mnie znajomy i się mnie zapytał co mogło stać. Jechał z transportem z kartoflami w czasie drogi przestały mu działać półbiegi w tym ciągniku i teraz nie wie co to mogło być może coś doradzicie. Może spotkaliście się już z takim problem mówił że jakiś error mu wyskoczył i półbiegi mu nie działały. Ale dało się dalej jechać tylko że musiał manualnie biegami przerzucać.Co mogło się stać??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JCB Fastrack 3185 półbiegi przestały działać Dzisiaj, 05:04
  •  

#2 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 07:24

JCB Fastrack 3185 półbiegi przestały działać Piszesz nie precyzyjnie jeśli nie reagują na przyciski umieszczone na dźwigni zmiany biegów to przyczyn może być wiele np.przepalony bezpiecznik ,zwarcie lub zerwanie przewodów wychodzących z lewarka skrzyni biegów pod podłogą ,brak dostatecznego ciśnienia w skrzyni ,uszkodzenie elektrozaworu ,i złośliwość rzeczy martwych.

#3 Share bastotek

bastotek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 17:36

JCB Fastrack 3185 półbiegi przestały działać W tamtej chwili więcej nie wiedziałem. Ale przed chwilą byłem i się dowiedziałem więcej sygnał dochodzi aż do wyświetlacza pokazuje że przeskakuje półbieg wyżej i zaczyna mrugać i wyskakuje Błąd T014. Tak pisze. Więcej nie wiem i chciałbym się dowiedzieć co to mogło być bezpieczniki są dobre wszystkie sprawdziłem. A jak sprawdzić elektrozawór? albo tak jak napisałeś ciśnienie w skrzyni biegów??

#4 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 23 marzec 2011 - 07:14

JCB Fastrack 3185 półbiegi przestały działać Jeśli napędy załączają się i działa wom to ciśnienie jest ok. a o błąd to zadzwoń do interhandlera jak trafisz na człowieka a nie palanta to powinien ci pomóc,jeśli wiesz który to elektrozawór to można go podłączyć na "krótko"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share bastotek

bastotek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 23 marzec 2011 - 16:11

JCB Fastrack 3185 półbiegi przestały działać Właśnie dzwoniłem to mi powiedział że mam wezwać serwis oni to naprawią <_<;/ a jak znam życie to cennik mają że szkoda gadać. A jak ten elektorzawór na krótko podłączyć?? :rolleyes:

#6 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 23 marzec 2011 - 19:36

JCB Fastrack 3185 półbiegi przestały działać Czyli rozmawiałeś z palantem co się na niczym nie zna ,napisz do mnie na GG 274780 nawet jak niedostępne to pogadamy spokojnie ,tylko się przedstaw nickiem z AF

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 marzec 2011 - 00:14

JCB Fastrack 3185 półbiegi przestały działać

W tamtej chwili więcej nie wiedziałem. Ale przed chwilą byłem i się dowiedziałem więcej sygnał dochodzi aż do wyświetlacza pokazuje że przeskakuje półbieg wyżej i zaczyna mrugać i wyskakuje Błąd T014. Tak pisze. Więcej nie wiem i chciałbym się dowiedzieć co to mogło być bezpieczniki są dobre wszystkie sprawdziłem. A jak sprawdzić elektrozawór? albo tak jak napisałeś ciśnienie w skrzyni biegów??

w/g instrukcj:
błąd T014 oznacza: zwarcie na "żółwiu" (tortoise solenoid short circuit)