Zaloguj się, aby obserwować  
JOHNDEERE5080M

Przyczepa do John Deere 5080m

Polecane posty

zamierzam kupić przyczepę do 80konnej M-ki i nie wiem czy 8 tonowa czy 10tonowa i jakiego polecacie producenta i czy nie będą przy duże.

Edytowano przez JOHNDEERE5080M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johny66    2

Cóż zależy gdzie bedziesz jeździł z tymi przyczepami jeśli tylko po utwardzonym terenie to 10 tonowe.Jeśli jednak masz czasem sytuacje zjechania na pole weź 8 bo możesz mieć problem z wyjechaniem.Co za producenta polecam ?...Ja mam zamówione dwie 10t z firmy ZASŁAW. Bardzo solidna przyczepa i ma nowe opony nie jak u innych producentów i cena nie jest duża jest tańsza od WIELTONA który ma stare opony.Wybierzesz co bedziesz chciał ale jesli bedziesz woził dużo zboża to patrz na metry sześcienne i w ogóle na pewne udogodnienia i rozwiązania.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni0402    10

my po drodze to zetorem 80 konnym 10-11 t zestaw ciągamy a po polu to 5 t:)

jak masz woźić wiecej po drodze to weź 10 t sądze ze jd nie powinniem mieć z nimi jakis problemów na utwardzonych drogach:)

johny czym będziesz je ciągał??i ile dajesz za nie??:)

Edytowano przez erni0402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johny66    2

Z Erni ma rację weź lepiej 8t po co go katować.Ja kupuje do JD 6630 Premium.Z plandekami,aut.zaczepem,zsypem zapsowymi kołami nie pamietam ale coś około 120 tys zł za 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również brałem pod uwagę wieltona bądź zasława byłem ciekawy waszych ipinii. bede używał przyczep do przewożenia zbóż i warzyw

 

Johny moja m-ka przy Twoim 6630 wygląda jak zabawka z piaskownicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johny66    2

HEHEHE nie przesadzaj nie jest taka mała.Ja poprostu chcę wyciągać 2 na raz z pola.Mam 2x8t pronaru są dobre ale jeżeli pod cofujesz tyłem to zderzak jest bardzo narażony.Raz już urawłem.Przy Zasławiu nie ma tego problemu.Zdaża się że ten zestaw lub 2x6t ciągam 80 konną Proximą z 6 nie ma żadnego problemu z pola ale przy 8 ma co robić na kołach 320 przód tył 420 na szerszych lepiej by szedł ale nie posiadam. A co uprawiasz JD5080m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Tylko pamiętaj że jak kupisz Zasław, (to tak jak jeden kolega z forum) uważaj przy rzepaku, bo uszczelki lubią się gubić. I jeszcze jedno, opony nowe w Zasławie występują tylko w przyczepach 10t, poza tym na wystawie te nowe opony były z bieżnikiem szosowym, więc radzę uważać bo można ze sobą pół pola zabrać na szosę :D Chyba że oferują także z rolniczym (nowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dopiero założyłem konto wiem że w złej kategorii umieściłem temat. napiszcie jak zmienić kategorię i jak usunąć temat. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Moderator to musi zrobić tzn przenieś temat w odpowiedni dział.

 

 

To piszecie że taki JD jak w temacie pociągnie dwie 10 tonowe po drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

ja ciagam czasami 2x10t urususem 1014 co daje jakies 26 ton brutto i powiem wam ze na prostej to jeszcze jakos idzie, ale gorki nie widac o on juz ja czuje. Przy czym JD to nie Urson wiec ja bym zaryzykowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johny66    2

Ja i moj wuja ciagam proxima 85 2x10 ton rzepaku.ale tylko po utwardzonym.a o co ci chodzilo bogdan z tym wyciaganiem pola na szos.A co do szczelnosci przyczep nie mam zastrzerzen jest szczelna a uszczelki nie wylatuja

Edytowano przez Johny66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ważyłem ostatnio swoją m-ke z pełnym kotłem paliwa i turem 4900kg sądzę że nie tak mało. w minione żniwa ciągałem przyczepę od ciężarówki. sypaliśmy po 6 pełnych zbiorników pszenicy. było dość mokro po tych deszczach aż mnie zdziwiło jak 80km JD dobrze sobie z nią radziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Zmieniłem tytuł bo juz chciałem przenosic do JD


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jak do JD to przyczepa musi być po pierwsze zielona :lol:

 

A musi to być przyczepa na obrotnicy czy może być tandem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj