Gucio12

Filtr powietrza C-330

Polecane posty

corrado    401

Tu nic się nie da zrobić bo tak jak kolega @quercus pisze filt tylko powietrze filtruje. Jeśli chcesz aby więcej mógł go pobrać to trzeba zainwestować w wentylator elektroniczny który zamontujesz na obecny filtr po zdjęciu tego kapturka a na wentylator musiałbyś zamontować dodatkowy filtr aby wentylator sie nie zanieczyszczał.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

I dzięki czemu robota mija się z celem. <_<


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Turbo na prąd, dobre <_< Dać jeszcze potencjometr ślizgowy przy pedale gazu żeby regulował prędkość wiatraczka zależnie od obrotów <_<

 

W fabrycznym filtrze nic sie nie nacuduje żeby miał wiekszą przepustowość bez straty w jakości filtrowania powietrza. Chcesz lepszy przepływ to daj jakiś większy filtr :lol:

 

Rozumiem że podkręciłeś dawke i kotłuje Ci na czarno stad pomysł z filtrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

a Wam powiem ze najlepszy filtr byłby od mtz'a <_<

Gdzies był na allegro kompletny ,,z grzybkiem" <_<


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

moze zmien na nowa ta "siatke" w filtrze co ona oczyszcza to powietrze <_< albo tak jak napisali wyzej wiekszy filtr <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

ale po co to wszystko? co to da? po co to potrzebne? przeciez w 330 jest wszystko dobrze wiec nie rozumiem <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukman2    1

wczoraj zajrzałem do filtra i zobaczyłem własnie 2 te siatki ,a powinna byc chyba jedna tak ?? i jak odreciłem miske z olejem to te siatki były u góry a trzymało je kółko metalowe,mi sie wydaje ze nie powinna byc ta siatka tylko w misce gdzie olej jest tak mi sie wydaje a co wy na to ??? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukman2    1

wywaliłem je ale zrobiłem cos innego hehe cos takiego na to kułko metalowe założyłem podwójna siateczke o drobiutkich oczkach <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

To nawet mogłeś zmniejszyć przepustowość filtru. Bo w starych siatkach były duże oczka a tu są malutkie no i olej je zatyka... czy nie ?? <_<


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukman2    1

tylko ta siatka co była była w koło zwinieta , zobaczy sie jak co to zastosuje pojedyncza, oczka ma 1 milimetrowe <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek147    3

Mam problem. Gdyz po ostatnim remoncie silnika zaczeło mi ubywac oleju w filtrze powietrza(znajomy powiedział ze to nornalne). Czy to może wystepować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Jeśli nigdzie nie wycieka a ubywa to pewnikiem go zasysa i przepala w silniku. Wyssie sobie ile trzeba i bedzie OK, aby tylko przypadkiem nie poszło go za dużo w cylinder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

nimożliwe niemoże przybywać jeśli wessie go to na górę (tłoka) i spali się .Olej w misce sprawdź może wody ci przybywa .A filt to masz dobry wkłady całe oleju nie powinno ubywać jeśli nalałeś tyle co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

moze źle założyliście pokrywę zaworów bo wezssac olej potrafi jak sie nie do końca opuści klawiaturę więc albo coś z tą dzwigeinką albo zawory masz źle ustawione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

Witam mam mam w planie kupic nowy filtr powietrza nowego typu do c-330 poniewaz ten moj stary (starego typu) ma wyjęty ten wiatraczek z kapelusza i siatki porozdzierane. I pytanie czy zyska na mocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Co ty. Nic nie zyskasz. Nic to nie daje, nie zmniejsza oporu, nie doładowuje i nie ma żadnych innych magicznych właściwości. Nawet zdjęcie filtra w 30-ce nie da mu dodatkowych koni. Gdyby to zwiększyło moc 30-ki to każdy by wymieniał.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

nom to nie liczę na jakąś znaczną czy coś :D ale mój jest coś kombinowany bo te siatki wśrodku są jakieś porozdzierane i w kapelusze niema tego wiatraczka to opłaca sie zmieniać na ten nowego typu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Opłaci się pewnie bo silnik będzie miał czystsze powietrze na nowym niż na zdezelowanym filtrze.

Ten wiatraczek jest potrzebny bo wprawia on zassane powietrze w ruch wirowy i czyści z najcięższych zanieczyszczeń...proch i takie tam.

To samo tyczy się wnętrza filtra... dobry stan techniczny... czyste powietrze i dłuższe przebiegi od remontu do remontu.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11

;[ skorzystaj z rady kolegi da dużo po przez dłuższą żywotność silnika,i właśnie to się opłaca :D


Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antonio86    39

tyle nie zyskasz na nowym co stracisz na starym!

Stary często pozapychany filtr dusi silnik i przez to bierze więcej ropy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szbigniew    0

Witam!

Jakis czas temu wyczyscilem filtr powietrza, nalałem swierzego oleju do miski, dzisiaj odpiolem miske i co- wcielo mi olej! Co moze byc nie tak?

A druga sprawa to czy zle ustawione zawory moga miec wplyw na rozruch? Wymienilem rozrusznik, akumulatory full naladowane, a po wylaczeniu odprerznika silnik staje , co jest grane? :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukman2
      witam chciałem sie dowiedziec jak sie podkreca pompe w C-330???? <_<
    • Gość
      Przez Gość
      witam
      Problem jest praktycznie od dawna ale to olewałem
      Ogólnie to ciagnik ciezko pali chmura białego dymu jak juz złapie to dopuki sie troche nie zagrzeje to na jeden gar szczególnie na niskich obrotach jak sie przegazuje to ok a im zimniej tym gorzej
      Remont kapitalny ok 6lat temu rocznie ok 200mth ale nie widział orki ani ciężkiej roboty zawory ok pompa ok a przyczyny nie widac w sumie mozna tak robic bo mi to nie przeszkadza ale czy to nie wykonczy silnika jest dosc mocny nie pluje olejem i go tez nie bierze
       
      A jeszcze napisze w temacie kupiłem zetora z UK 7045 nie wiem jaki ma przebieg ale oleju nie bierze i wcale nie kopci co mnie martwi bo za to ciezko zapala wydaje mi sie dostaje za mało paliwa albo zapłon żle ustawiony
      A drugi problem to ze w zakresie od 1300-1700obr silnik dostaje sporych drgan ale nic w nim nie puka pracuje cicho co to moze byc????????
      pozdr
    • Przez PolandOnion
      Mam do wymiany chłodnice, nowa to koszt 500 zł a opinie mają takie że po roku czy dwóch i tak będzie dziurawa. Orginal Ursus niby lepsza ale tam już 1000 PLN. Montował ktoś chłodne z jakiegoś samochodu/busa ? Tam nie ma problemu że po roku padnie a i cena niższa. Z czego może pasować ?
    • Przez Deutz537
      Witam
      Co sądzicie o tej panewce z silnika c360?


    • Przez v11
      Ma ktoś doświadczenie w wymianie pompy CR -jak ustawić synchronizację pompy w stosunku do momentu  wtrysku  wtryskiwaczy  -pompa dwusekcyjna silnik sisu 6 cylindrów brak a raczej brak chęci zdejmowania pokrywy rozrządu bo to demontaż całego przodu nie ma dojścia do koła zamachowego   
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj