Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie?

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 10 sierpień 2006 - 08:59

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? tak jak w temacie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? Dzisiaj, 02:25
  •  

#2 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 10 sierpień 2006 - 12:36

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? niedaleko mnie jest pgr kuzyn pracuje tam na warsztacie.mają dwa 1025.w pierwszym po ok 100 mth jak się sprzęgło rozleciało i go rozebrali to się z niego wysypało pozbierali, laweta, serwis.drugim jak jechali to już po drodze swiatła zgasły jak nim przyjechali to nawet miał silniczek od wycieraczki spalony cała instalacja do wymiany..no ale 3 lata już nimi jeżdża

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 10 sierpień 2006 - 12:41

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? a z jakimi maszynami pracuja ??

#4 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 13 sierpień 2006 - 08:10

.drugim jak jechali to już po drodze swiatła zgasły jak nim przyjechali to nawet miał silniczek od wycieraczki spalony cała instalacja do wymiany..

jeśli przypadkiem przy chodzącym silniku rozłączył się hebel ( wyłącznik masy ) to niestety normalne , widziałem kiedyś taki przypadek w Żuku - żadna zarówka nie ocalała ( obojętnie włączona czy nie ) .
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#5 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 13 sierpień 2006 - 09:27

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? maszyny?:)to jest pgr widzałem jak kosili łąki rotacyjnymi-1,6m,póżnij je grabili grabiarkami-7 gwiazdowe i widzałem rozsiewacz nawoz 1,5t i opryskiwacz 2500l-napewno się nie narobią bo od roboty mają jd..

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#6 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 14 październik 2006 - 13:25

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? Jeśli chodzi o Pronara 1025 to za bardzo nic nie potrafie powiedzieć, ale jeśli chodzi o Belarusa 1025 to właśnie mój kolega ma i złego słowa nie może o nim powiedzieć ;). Ma go już 9 lat i jak na razie sprawuje się dobrze. Co do maszyn to agreguje go z pługiem Unia Grudziadz 4*40. Do tego jakiś agregat (firmy nie pamiętam) uprawowy o szer. 4,20m. Do tego ma 2 przyczepy 6t ;).

#7 Share kraker

kraker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 27 październik 2006 - 18:06

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? A u mnie we wiosce facet ma pronara tego 120KM zaora troche i musi spuszczać olej bo sie grzeje i pompa nie chce podnasić, wlewa drugi (zimny) a gdy ten się zagrzeje to tamten sie schłodzi i zanowy wymienia. A słyszałem że hamulce są bardzo awaryjne
MF & Zetor siłą naszej gospodarki
Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

#8 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 17 listopad 2006 - 22:34

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? Jeśli chodzi o te ciągniki to każdy ma zróźnicowane zdanie na ich temat. Jedni je zachwalają, a inni mówią o nich same negatywy. Nie wiem jak to jest :-.

#9 Share Slawek1992

Slawek1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 26 listopad 2007 - 19:18

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? moj sąsiad ma i z 4 obracanami chodzi i idzie jak przeciąg bez rzadnego dymku i nic na niego nie narzeka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? Dzisiaj, 02:25
  •  

#10 Share kamil555

kamil555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 29 listopad 2007 - 19:24

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? Witam ziomek ma tego pronara i niedość ,że z niego cieknie to jeszcze cały czas się psuje.

#11 Share and

and

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:nienudzenie się

Napisany 29 listopad 2007 - 19:32

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? Do tych ciągników trzeba podchodzić bardzo indywidualnie.
Co egzemplarz to inny przypadek.
W okolicy ma gościu i chyba nie narzeka, ciąga 3m aktywne, belkę claasa, 4 skiby...
can do

#12 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 30 listopad 2007 - 14:50

Do tych ciągników trzeba podchodzić bardzo indywidualnie.
Co egzemplarz to inny przypadek.
W okolicy ma gościu i chyba nie narzeka, ciąga 3m aktywne, belkę claasa, 4 skiby...

a jaka klase ziemi macie ???
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#13 Share and

and

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:nienudzenie się

Napisany 30 listopad 2007 - 14:58

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? Jakie ma ten konkretny gość to nie mogę powiedzieć na 100%, ale spodziewam się, że lllb-lVa, miejscami gliniasta, taka jest przynajmniej w kawałkach należących do naszego gospodarstwa położonych najbliżej jego pól. A tak ogólnie to paleta od właśnie llla nawet do VlRz, niestety.
can do

#14 Share ORION1

ORION1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 01 styczeń 2008 - 22:51

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? ProNAR JEST śWIETNY występuja drobne usterki

#15 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 21:01

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? po 1 trzeba uwarzac na sprzeglo i hamulce moj woj na pierwszym wyjezdzie w pole stracil hamulce a puzniej spalil sprzeglo
po 2 przeba uwarzac na wszystkie przewody niedaleko kol i tym podobne sa one nie zabespieczone i sie poprostu przecieraja

#16 Share przemek1025a

przemek1025a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 11 grudzień 2009 - 00:03

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? w tych ciągnikach to trzeba uważac na wszystko doszłem do takiego wniosku jak co dzień musisze zjeżdzac z pola żeby coś naprawiac wcześniej go chwaliłem ale się tak nie psuł,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share DawidM

DawidM

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 21:49

Jak jest z awaryjnoscia PRONAROW 1025 i z jakimi maszynami moze cobie? Traktor oszczędny ale przyznać trzeba, że drobnych awarii zazwyczaj nie brakuje. Wspomniane wyżej hamulce to jego bolączka, niedociągnięcia w kabinie, podnośnik itd. U mnie pracuje z dość ciężkimi i sporymi maszynami, bo ciąga aktywny agregat uprawowo-siewny, gruber 3m (7 łap) i pług obracany 4- skibowy dodatkowo od tego roku z wałem. Na szczęście z głównymi podzespołami nie było problemu (silnik oraz skrzynia biegów)...

Dodaj odpowiedź