Skocz do zawartości

Zdjęcie

hamulce hydrauliczne

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pieniu2506

pieniu2506

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja

Napisany 18 marzec 2011 - 14:18

hamulce hydrauliczne witam mam pytanie czy ktoś moze montowal w beczkowozie hamulec hydrauliczny zamiast pneumatyki.chodzi konkretnie o 10000l. czy lepiej instalowac pneumatyke w ciagniku.jest to dosc duzy koszt

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
hamulce hydrauliczne Dzisiaj, 22:14
  •  

#2 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 18 marzec 2011 - 14:27

hamulce hydrauliczne Co do kosztów to na pewno drożej wyniesie Cię zainstalowanie pneumatyki w ciągniku niż hydrauliki w beczkowozie. Ja miałem również podobny dylemat tyle że w przyczepie. Jednak wybrałem hamulce hydrauliczne. I nie żałuję. Spisują się znakomicie i zrobione stosunkowo niewielkim kosztem :) I w ten oto sposób w przyczepie mam hamulce hydrauliczne i pneumatyczne :) I w zależności od ciągnika którym ciągam przyczepy podpinam hamulce takie lub takie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share pieniu2506

pieniu2506

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja

Napisany 18 marzec 2011 - 14:35

hamulce hydrauliczne własnie nie wiem jeszcze jak sie do tego zabrac. za 2 tygodnie bede mial nowa beczke i wiem ze napewno strace gwarancje na uklad hamulcowy bo jest z pneumatyka.gdzie wogole moge kupic przewod i silownik.dzwonilem do,,greene" miejscowego to oni takich rzeczy nie maja.jestem ciekawy jak to wyglada jesli jest u ciebie hydraulika i pneumatyka

Edytowany przez pieniu2506, 18 marzec 2011 - 14:43.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 18 marzec 2011 - 21:01

hamulce hydrauliczne Przewód hydrauliczny, dostępny raczej w każdym sklepie z częściami rolniczymi. Siłowniki zamawiałem właśnie w takim sklepie i nie było problemów z zamówieniem. W jednej przyczepie mam 3 siłowniki. Siłownik hydrauliczny połączony jest taką ramą z pneumatycznym. Tak że wszystko chodzi razem. Zastosowane są tylko jeszcze sprężyny ściągające do siłowników hydraulicznych żeby całkowicie odbijały bo zdarzało się że nie do końca odbijały i koła lekko hamowały.