Zaloguj się, aby obserwować  
dawid4x4

Tur do c-360 3p

Polecane posty

dawid4x4    0

Tur 9 z Polmotu to dobry wybór do 3p? Czytałem, że może mieć chwytak do balotów i widły typu "krokodyl"?

Nie wiek ktoś czy ten tur ma te szyny pod ciągnikiem jak to mają zwykłe tury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jeśli przy nowym TUR'ze 2 z biedaszek nie ma już "szyn" (jest krótka rama) to przy 9 też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1561

Pisałem do nich i przy turze 9 i 2a nie mozna zamontowac chwytaka

 

cytat:

 

..Do TUR 2A i TUR 9 nie jest możliwe zastosowanie chwytaka do bel,

pomieważ konstrukcja techniczna nie przewiduje zastosowania ww. chwytaka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Pisałem do nich i przy turze 9 i 2a nie mozna zamontowac chwytaka

 

cytat:

 

..Do TUR 2A i TUR 9 nie jest możliwe zastosowanie chwytaka do bel,

pomieważ konstrukcja techniczna nie przewiduje zastosowania ww. chwytaka "

spawarka, szlifierka i h*j,a co do samego tura to dlaczego akurat 9? przecież 2a z polmotu wyżej podnosi a udzwig ten sam chyba, tyle tylko że 9 ma 2gą sekcje na 2 siłowniki,

 

ps. jak myślicie czy gdyby tego 2a (cena ludzka a nie pond 20 tyś za tura 4 to ja nie dam) dało by się zamontować na mniejszym farmtracku, lamborghini lampo lub new holland td, (pewnie by sie dało a co ma się nie dać) tylko co z udzwigiem bo jeśli fabrycznie jest 600 kg to jeśli ciągnik am wydajnieszą chydraulike to będzie większy udzwig?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
ps. jak myślicie czy gdyby tego 2a (cena ludzka a nie pond 20 tyś za tura 4 to ja nie dam) dało by się zamontować na mniejszym farmtracku, lamborghini lampo lub new holland td, (pewnie by sie dało a co ma się nie dać) tylko co z udzwigiem bo jeśli fabrycznie jest 600 kg to jeśli ciągnik am wydajnieszą chydraulike to będzie większy udzwig?

 

Nowe ciągniki mają ciśnienie ok 160-180 atm. także udźwig będzie taki jak podaje producent tura , w nowych ciągnikach jest za to większy wydatek i będzie podnosić szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Nowe ciągniki mają ciśnienie ok 160-180 atm. także udźwig będzie taki jak podaje producent tura , w nowych ciągnikach jest za to większy wydatek i będzie podnosić szybciej.

Więc chyba wszystko ok bo siano czy sianokiszonka wiecej jak 500 - 600 kg nie waży a widły gnoju tak samo :rolleyes: , ktoś pisał na AF że ma 4514 z turem 2a jak sie nie myle więc jak wam podoba się mój pomysł bo tur 4 to i tak duża dzwignia będzie do tych małych ciagniczków i bez przeciwwagi ani rusz więc co wy na to farmtrac 70 lub case jx 60 z turem 2A (bo za stohla to ja w życiu ponad 30 tys nie dam) a ten 2a ani mniejszy ani ciężejszy od tego stohla nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

A ile kosztuje ten 2a? Powiedzmy tylko z kolcem do bel/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
A ile kosztuje ten 2a? Powiedzmy tylko z kolcem do bel/

dokłądnie nie wiem ale chyba z 8 - 9 tyś a z krokodylem i łychą równo 10 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
A ile kosztuje ten 2a? Powiedzmy tylko z kolcem do bel/

Wydaje mi się, że w podstawowym wyposażeniu Tura jest łyżka i widły do obornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mpoj sasiad ma takiego tura jak mowisz;D I nie narzeka;D I tez przy 3p;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturmen    3

Panowie, temat był wałkowany nie raz... ale teraz konkretnie. Chce wkrótce kupić tura do c-360, chcilabym aby mial nowy typ mocowania, nie zmniejszający przeswitu... Nie ukrywam tez ze cena ma duze znaczenie;) Nie będzie miał on u mni eaz tak dzo pacy, tylko zwozka okolo 200 balotów, ładowanie obornika z płyty i jakies jeszcze drobne, sporadyczne prace... Chcilabym aby miał możliwie jak największy udżwig i wysokość podnoszenia... Ktory byście polecili, rzemiosło czy firmowy.... jesli rzemieslniczy to na co zwrocic uwagę przed zakupem... z rzemieślniczych znalazłem takie własnie, ( bo najblizej mnie:) http://www.allegro.pl/item547638191_tur_do...3_silownik.html tylko w tym mocowanie jest chyba slabe, widzialem gdzies w necie ze inne maja inne troche mocowanie, tzn tak jakby dodatkowa rama z boku ciągnika

taki http://www.allegro.pl/item542775834_ladowa...susa_c_360.html i http://www.allegro.pl/item542796249_ladowa..._c360_c330.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

kupilem niedawno tura do ursusa c360 3 sekcyjnego nie dawal rady bodnosic balota kiszonki myslalem ze to pompa zalozylem wzmacniana ale nic nie pomoglo. czy to cos z rozdzielaczem? za male jest ustawione cisnienie? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

to jest tur jakejs polsko niemieckiej firmy wysiegnik ma jak 3b a podnosi na 3 metry ma slupki nowego typu

Z góry dzieki

trzeba bedzie zmierzyc. to na rozdzielaczu od tura tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

ale czy na pewno bo pytałem się kilku osób to mi mówili ze to tylko zależy od pompy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj