mjcinek88

Krone 125-130 czy Fort F21 Junior nr. 6080

Polecane posty

mjcinek88    0

Witam chciałbym zakupić prase używaną Chce na nią wydać koło 15 tys Interesują mnie krone 125 i 130 ? Ostatnio znalazłem Fort F21 Junior nr. 6080 ? Prasa bedzie pracować przy słomie , sianie i sianokiszące Przy słomie chce wykorzystać ursusa c-360 do sianokiszonki raczej bedzie pracować z ursusem c-385

Która lepiej bedzie spełniała moje warunki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Krone mają duże zapotrzebowanie na moc ale to bdb prasy, jaki posiadasz areał?


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Chyba małe zapotrzebowanie Krone 125 spokojnie można zawijać słomę nawet 30 konnym ciągnikiem. 130 też chodzi bardzo lekko w porównaniu do sipmy i jej podobnych nie wspomnę o prasach wałkowych. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Taaa jasne, kolejny magister, skoro te wasze C330 prase dają rade ciągać to po co w ogóle większe ciągniki produkować;]


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Nie będę cię obrażał jednak tylko poinformuje że wykształcenie bardzo wiele kosztuje. Tak się składa że znajomy prasuje c330 kronem 125 bez większych problemów w tępię godnym trzydziestki i wcale nie trzeba tam 100 koni bo połowa ich robotę pogoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Nie chce mi sie wdawać w dyskusje- ale odpowiedź tego typu, że ciągnik 30 konny będzie dawał w sobie w niej rade jest dla mnie bynajmniej śmieszna, do byle jakiej sipmy nie uczepisz mniejszego ciągnika jak C360 albo zetor 5211. Jeżeli mały areał ma obrabiać to ok ciągnik spokojnie wystarczy, ale na wyższą skalę to męczarnia

Edytowano przez yahooo777

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Leszku, miałem przyjemność jeżdżenia jeden sezon z tą prasą, zetor 7211 delikatnie rzecz ujmując-pierdział w niej;] Więc to co katalogi piszą to jedno, a to co jest w rzeczywistości to drugie;]


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertus    0

Krone chodzą bardzo lekko, mam kr125 i kiedyś była ciągana c-330 i nawet było ok, fakt że wolno. Do krone jest bardzo dobry dostęp do części, ja na twoim miejscu szukał bym z szerokim podbieraczem kr130.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krone chodzą bardzo lekko, mam kr125 i kiedyś była ciągana c-330 i nawet było ok, fakt że wolno. Do krone jest bardzo dobry dostęp do części, ja na twoim miejscu szukał bym z szerokim podbieraczem kr130.

cześć gdzie kupujesz części bo ja swoją kupiłem w zeszłym roku pózną jesienią zrobiłem tylko próbe i ewentualnie jakiejś awarii gdzie szukać sklepu,,, poza agromixem

Edytowano przez GRZESIEK1684

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertus    0

Ja mam bardzo blisko do Dłużniewa jest to filia Agromixu. Ale można też kupować w Grene, podstawowe elementy typu palce podbieracza są dostępne od ręki, jeśli czegoś nie mają to czeka się kilka dni, aż sprowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Ale z poważniejszych rzeczy i tak wszystko musi przejść przez Agromix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez skarbek15
      Jak w temacie kupię sterownik lub komputer do Krone Combi Pack 1250 lub 1500 mogą być nie działające i nie sprawne lub po nieudanych naprawach innych serwisów Kontakt 508537293. Oferujemy również naprawę tych sterowników i komputerów pokładowych jeśli ktoś ma problem z tymi sterownikami zapraszamy do kontaktu.



    • Przez nowyrolniks
      Witam,
      mam problem ze sterownikiem w tej belarce. Wyświetla się taki błąd. Co on oznacza?
      Pozdrawiam.

    • Przez RockAndRolnik
      Decyzja zapadła kupujję 1250 MC Fortimę. Rozważałem 1500 MC i Mchale 5400c lub 5500, ale zdecydowałem się na Krone Fortima 1250 MC ... po roku napisze o doświadczeniu swoim Może ktoś ma i podzieli się swoimi odczuciami   ?
    • Przez Grzegorz08
      Mam problem (Belownica Krone 1250) z owijaniem siatką gdyż po uruchomieniu pobierania siatki nie cofa się siłownik na ciągu paska i nie załącza aparatu ucięcia siatki.
    • Przez Marcin157
      Witam, mam problem z prasa rolującą krone KR 155 podczas dobijania belki otwiera się tylna klapa. Na zamkniętej komorze wygląda tak jakby siłownik nie podnosił tego uchwytu do końca co blokuje klapę. Proszę o jakieś porady co zrobić!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj