Skocz do zawartości

Zdjęcie

Elektryczne wspomaganie do Ursusa C-328/330

60 odpowiedzi na ten temat

#41 Share DROPSO

DROPSO

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 luty 2014 - 00:20

Elektryczne wspomaganie do Ursusa C-328/330 http://tablica.pl/of...html#cc2b8562a2
rozmawiałem z człowiekiem co tym chandluje i zachwalał. Co do zapotrzebowania na prąd powiedział ze jest to około połowa mocy alternatora.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Ursus 4512 ,4514 ,3512,zetor .mtz,.

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Ursus
  • 45500.00 PLN
  • 16 lip 2017
Ciągnik Ursus C-382, WYPRZEDAŻ !!! PROMOCJA !!! AGROWIEC Dealer

• 114500.00 PLN
  • 16 lip 2017
Ursus c 330

• 9300.00 PLN
  • 16 lip 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Elektryczne wspomaganie do Ursusa C-328/330 Dzisiaj, 19:45
  •  

#42 Share chupakadabra

chupakadabra

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 09 marzec 2014 - 22:23

Elektryczne wspomaganie do Ursusa C-328/330 do rolnik 554 absolutnie nieprawda.Mam zainstalowane to wspomaganiei:1/w mojej 30-tce akumulatory są tak słabe że rano muszę odpalać z opręznikiem 2/wspomaganie działa nawet b e z urucchamianie ciągnia-po przekręceniu kluczyka pook.1o sek.słychać szum silnika elektrycznego i wspomaganie dziasła-kręcąc kierownica w miejscu można zrobić pod kołami 10 centymetrowe dołki...Nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki i wyłączeniu wspomagania układ kierowniczy dalej działa bez żadnej zmiany oporów ..

#43 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 marzec 2014 - 20:10

Co do zapotrzebowania na prąd powiedział ze jest to około połowa mocy alternatora.

A co jak Ci powiem, że istnieją alternatory o wydajności prądowej od 35A do 180A. I takie wspomaganie telepatycznie wykrywa jaki alternator jest zamontowany i na tej podstawie określa pobór prądu? Czy może regulator napięcia po CAN-ie wysyła info o mocy zainstalowanego alternatora?

#44 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4350 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 20:25

Elektryczne wspomaganie do Ursusa C-328/330 Są tacy ludzie że taka odpowiedź im wystarcza nie wnikając jakiej mocy może być alternator (a uważam też że informujący w razie dociekliwości nie był by w stanie więcej powiedzieć).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#45 Share DROPSO

DROPSO

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 15 marzec 2014 - 20:43

Elektryczne wspomaganie do Ursusa C-328/330 Witam Chpakadabra powiedz ile czasu masz zamontowane te wspomaganie?

#46 Share ventomaniak

ventomaniak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 16 marzec 2014 - 20:20

Elektryczne wspomaganie do Ursusa C-328/330 Jak ktoś pierw kupuje, a nawet nie wie czy alternator będzie w stanie uzupełnić pobrany prąd to potem pojawiają się takie dziwne opinie.
Pomimo kilku udoskonaleń pan, który to sprzedaje ma niezły zarobek. Robiąc samemu można zamknąć się w 200-300 zł

#47 Share pepe2

pepe2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 08 sierpień 2014 - 20:20

Elektryczne wspomaganie do Ursusa C-328/330 Kupiłem to za 750 z tablicy , założone i jest świetnie , testował będę z turem to się dopiero zobaczy co to jest warte .

#48 Share sportowy23

sportowy23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 sierpień 2014 - 01:57

Elektryczne wspomaganie do Ursusa C-328/330 Przeczytałem cały post na temat wspomagania i wyciagam wnioski ze elektryne do ciągnika z turem sie nie nadaje. Jezeli jestem w błędzie to prosze mnie po prawic i podać pokazac mi argumenty ze sie mylę, a dokładniej chciałem elektryczne za montowac do t 25 z tur m. Jezeli ktos ma jakis pomysl to prosze o podpowiedź dzieki pozdrawiam

#49 Share pepe2

pepe2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 19:13

Elektryczne wspomaganie do Ursusa C-328/330 Jakoś nie widzę przeciwskazań , popracowałem już trochę turem przy oborniku i słomie i wspomaganie działa jak należy , czas pokaże czy dalej też tak będzie ale jestem dobrej myśli .

#50 Share Krzynio

Krzynio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów
  • Zainteresowania:723213616

Napisany 12 wrzesień 2014 - 20:07

A ja mam pytanko jak zrobić tą flasze?? to tak jakby łącznik kolumny z wspomaganiem? niby prosto na fotkach wygląda troche blachy pospawanej w prostokąt i kilka otworów a jak albo z czego zrobic te tuleje na łozyska? wogle jaki tam idzie rozmiar łożysk ? bo na oko to jakiś małe one są? bo to coś takiego trzba dorobyć? http://obrazki.elekt..._1252345231.jpg   sprawa niby prosta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share radek111151

radek111151

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 07 listopad 2014 - 21:42

witam pisze w sprawie wspomagania elektrycznego do c330 od jakiego samochodu pasuje co trzeba przerobić ile bedzie kosztować i czy bedzie zdawać egzamin pilnie

#52 Share MarcinKa

MarcinKa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Zainteresowania:majsterkowanie

Napisany 09 styczeń 2015 - 23:28

Jestem właśnie w trakcie montowania tego za 750zł,ciekawe jak to wspomaga.Ciekawi mnie od jakiego to auta bo dosyć spora ta kolumna jest.

Zobaczymy,dziś wsadziłem tylko kolumnę,trzeba bak trochę podnieść z przodu bo sporo zawadza.

#53 Share Adameo

Adameo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 27 luty 2015 - 22:00

Z tymi wspomaganiami elektrycznymi jest tak ile ludzi tyle opinii Ja mam zamontowane w swoim traktor pracuje z ładowaczem jak na razie nic się nie dzieje nawet z ładowaczem Po dłuszej pracy będzie co to jest warte jak na razie nic się nie dzieje nie grzeje w turze czuć delikatne obciążenie w kierownicy ale nie znaczne

#54 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 03 marzec 2015 - 09:45

Elektryczne wspomaganie do Ursusa C-328/330 Kolego powinienem opierdzielic cie za odgrzebywanie tematu ale tego nie zrobie bo jestem chyba leniwy hehe powiem ci tak ciezej chodzi bo moze jest zle podlaczone kolega ma chyba z fiata z opcja city jak z ladowaczem pracuje to przelancza zeby mu sie lżej krecilo i paprawde widzialem jak ladowal obornik z pryzmy 360 ze wspomaganiem wlasnie elektrycznym poprostu robil sobie mydelko fa w 330 podobnie ma i mowi ze na hydrauliczne szkoda kasy bo w 360 uzywa tego wspomagania od 8 lat i nic sie nie dzieje

#55 Share padre1989

padre1989

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 18 czerwiec 2015 - 20:07

Więc dzis przyszlo do mnie elektryczne wspomaganie.Układ działa perfekcyjnie .Dodam że ciągnik jest bez tura.

#56 Share MarcinKa

MarcinKa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 17 lipiec 2015 - 04:38

Witam,po kilkumiesięcznym używaniu wspomagania powiem ,że samo działanie ok,pomaga sporo ,swoje zadanie spełnia,calkiem inna praca "trzydziestką".

Nie wiem tylko czy moje jakieś felerne czy co bo u mnie czasem rozlacza sie podczas pracy(wpięte ok,pod 12v po stacyjce,mechanicznie ok)pomaga wyjęcie i włożenie kluczyka.Tyle ,że czasem trzeba oparację powtórzyć kilkakrotnie.

Choć jak były już opryski tylko to działało ok.

Dwa, podczas jazdy na 6-ce po asfalcie kola nie sa stabilne,latają jakbym miał mega luzy na pólksiężycach bądź wybite koncówki,szczególnie prawe koło wariuje.

Nie wiem czy to wina przekladni czy sama nie potrafi utrzymac kół stabilnie.To trochę lipnie wygląda bo ciągnik zadbany a kola jak wpadną w "trans" to jakby się miały rozpasć bo luzy kosmiczne.

To takie moje spostrzeżenia.

#57 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 17 lipiec 2015 - 23:19

Elektryczne wspomaganie do Ursusa C-328/330 pewnie (ale nie na 100%) masz półksiężyc pęknięty

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#58 Share MarcinKa

MarcinKa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 18 lipiec 2015 - 15:53

Elektryczne wspomaganie do Ursusa C-328/330 Tylko, że na zwykłym układzie nie "skakały" koła.
Tak by nagle pękło??

Edytowany przez MarcinKa, 18 lipiec 2015 - 15:55.

#59 Share zmechanizowany

zmechanizowany

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 04 styczeń 2016 - 20:23

Od jakich aut polecacie wspomagania elektryczne doC330 z turem do samodzielnego montażu aby to sprawnie działało?Sama adaptacja i montaż dla człowieka z odrobiną umiejętności ślusarskich nie jest problemem,a można by zaoszczędzić trochę kasy tylko co wybrać?Może kolega elektrotechnik coś doradzi,skoro uważa się za experta od elektryki  na tym forum.Z góry dziękuję za twórcze sugestie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share kristob74

kristob74

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 kwiecień 2016 - 19:40

Witam. Mam u siebie w C330 wspomaganie hydrauliczne od Lublina. Jak kogoś interesuje  to mogę wrzucić zdjęcia.