Skocz do zawartości

Zdjęcie

samochód po mleko

20 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kubcio14

kubcio14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 17:50

samochód po mleko witam
mam pytanie czy kierowca mleczarki jak zabierze mleko z jednej wsi i zawiezie do mleczrni to czy potem jedzie po mleko do drugiej wsi. Czy nie wiecie ile zarabia taki kierowca?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
samochód po mleko Dzisiaj, 02:13
  •  

#2 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 16 marzec 2011 - 18:21

samochód po mleko Kierowca tak długo jeździ aż ma pełen samochód zależy ilu ma dostawców w wiosce i jakiej wielkości gospodarstwa ma na trasie nie zawsze ma pełen w jednaj miejscowości, a jak jest pełen jedzie do mleczarni spuszcza mleko i z powrotem wraca na trasę obracają ilościowo różnie bo nie mają równych zbiorników na samochodach.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#3 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 657 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 18:23

samochód po mleko przypuszczam ze ma z gory ustalona trase i czy to bedzie w obrembie jednej wsi czy kilku to zalezy od ilosci gospodarstw i mleka!!! Ile zarabia kierowca??? Jak wszedzie duzo..;-) a tak na powaznie to znajac zycie to jak ma netto 1500 to ma super

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share kostekk1990

kostekk1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 18:26

samochód po mleko Bez przesady z tym 1500 zł .Na pewno ma 2200 minimum

#5 Share marekjsp

marekjsp

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 marzec 2011 - 18:43

samochód po mleko kierowcy w łowiczu mają od 2500zł do 3400zł max ale kierowcy to słabi są u mojego wujka na leszu się zapadła i usiadła na osiach na 4 ciągniki wyciągali... a podwórko u mnie masakraa
KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

#6 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 16 marzec 2011 - 19:05

samochód po mleko

przypuszczam ze ma z gory ustalona trase i czy to bedzie w obrembie jednej wsi czy kilku to zalezy od ilosci gospodarstw i mleka!!! Ile zarabia kierowca??? Jak wszedzie duzo..;-) a tak na powaznie to znajac zycie to jak ma netto 1500 to ma super

ustalona trasa, jak leci z beczką na przyczepie to czasem beczkę zostawia w jakiejś mieścinie, zbiera mleko do cysterki na samochodzie. Później wraca (tak trasa ustalona żeby było uzasadnione ekonomicznie) a raczej opuszczająć np daną gminę podpina przyczepę z beczką co uprzednio ją odpiął i leci dalej.
Jednym pojazdem łatwiej manewrować po rozpie***nych podwórkach.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#7 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 19:43

samochód po mleko trasa ustalona tak żeby miał pełen samochód a zarobki w jednej mają 1100 na rękę i zadowolony że tak dużo a drugiej 2000-2500 zl

#8 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 16 marzec 2011 - 19:57

samochód po mleko U nas co dwa tygodnie sie zmieniają kierowcy, oni raczej trasami sie zmieniają, nie wiem jak w Rykach ale w SM Biała Podlaska 2000 netto plus premie i dodatki
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#9 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 20:09

samochód po mleko U nas samochód nie ma nawet licznika bo jest za drogi :lol: a kierowcy ci sami odkąd pamiętam, są wporzo goście
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#10 Share Montifan

Montifan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 20:22

samochód po mleko w olecku pobudka o 4 rano ale powyzej 2k to nwyciagaja napewno. i jezdza na dwie zmiany.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 21:02

samochód po mleko w mlekpolu to kierowcy zarobki mają bardzo dobre i jeszcze dochodzą od rolników kieszonkowe to kasa jest podwójna na miesiąc ponad 5tysiacy mają. Tylko w nocy o drugiej godzinie już jadą po mleko zbierać od rolników.A potrafią do mlekpolu wracać po 22 jak samochód się zepsuje.

#12 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 16 marzec 2011 - 21:09

samochód po mleko Kierowca w mleczarni dużo zarabiać nie powinien bo tyle co sobie mleka urwie u tych co nie przypilnują a później na wspólnika gdzieś z gospodarstwa sprzeda do mleczarni to później i tak dorówna w zarobkach nie jednemu kierowcy co na międzynarodówce nagina.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#13 Share franex

franex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 22:04

samochód po mleko "uczciwej" kasy to ma ok 3000zł, sam nie wieżyłem że kradną mleko dopóki u takiego jednego gościa nie zobaczyłem że zostawia kaske za każdym razem a kierowcy mu mleko dopisują, i to zazwyczaj wszyscy tacy są, bo przeciez się zmieniają.

#14 Share TOMEK0603

TOMEK0603

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 21:34

samochód po mleko jeden kierowca mówił,że ciężko ale dobrze płacą za miesiąc da się wytrzymać, tu chodzi o kasę.Też u sąsiada widziałem jak na koniec chodzi ostatni dostawca trasy wody 50litrów dolewał.A za wodę rolnik płaci dla kierowcy po 0,50groszy za litr,no i jeszcze te litry mleka co nakradł od rolników prawdo podobnie dopisuje ostatniemu po 1zł/litr.

#15 Share kubcio14

kubcio14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 18 marzec 2011 - 17:42

samochód po mleko A nie wiecie jak ta praca wygląda w mlekovicie w Wysokiem Mazowieckiem chodzi mi o zarobki i takie ogólne informacje

#16 Share SIEWCA

SIEWCA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:Będzie dobrze...........kiedyś

Napisany 18 marzec 2011 - 19:28

samochód po mleko

jeden kierowca mówił,że ciężko ale dobrze płacą za miesiąc da się wytrzymać, tu chodzi o kasę.Też u sąsiada widziałem jak na koniec chodzi ostatni dostawca trasy wody 50litrów dolewał.A za wodę rolnik płaci dla kierowcy po 0,50groszy za litr,no i jeszcze te litry mleka co nakradł od rolników prawdo podobnie dopisuje ostatniemu po 1zł/litr.

Chciałoby się zawołać: "..... WIDZISZ I NIE GRZMISZ " ;[
kto sieje ten zbiera....

#17 Share franex

franex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 18 marzec 2011 - 20:39

samochód po mleko @TOMEK0603 z tą wodą to autentycznie to samo słyszałem, aż nie mogłem w to uwieżyć... :o

#18 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 19 marzec 2011 - 10:41

samochód po mleko czytam i nie wierze własnym oczom.przypomina mi to aferę z pawulonem. kierowca dostaje "kieszonkowe" od rolnika za załatwienie dobrej klasy? powstaje pytanie - a jak wszyscy maja dobre mleko to co? czyż taki kierowca nie wpadnie na pomysł żeby te mleko pogorszyć?i wtedy jak dobry wujek wybawi nas z kłopotu? oj panowie sami dajecie się nabijać w balona. toż to zwykła korupcja i powinna się tym zając julka piterowa bo ostatnio chyba nie ma zajęcia.osobiście miałem chyba tylko dwa przypadki zaniżenia ilości mleka i było to w granicach 20l na odbiór. zbiornik mam wyskalowany i listwa pokazuje z dokładnością + - 2 litry.odkąd pamietam zawsze w mleczarniach (a w szczególności w zlewniach )były jakieś afery. jeszcze w latach osiemdziesiątych maksymalny tłuszcz to był 3,2 i zlewniarz twierdził że dopisał kilka kresek oczywiście oczekiwał za to rekompensaty. w roku referencyjnym oddając do zlewni uzyskałem 4.1 a w następnym jak zacząłem bezpośrednio oddawać to rzadko kiedy był mniejszy jak 4,4,na koniec pytanie- co znaczy "wporzo goście" 1. taki co to przyjeżdża mówi dzień dobry, zagada o pogodzie i kryzysie na bliskim wschodzie czy
2. koleś co to pozwoli za drobna opłatą zamienić próbki mleka, wlać na koniec trochę nie wiadomo czego z baniek, lub dopisze kilka litrów wody zamiast mleka?

#19 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 22:33

samochód po mleko Wporzo goście oznacza że kierowcy przynajmniej dwóch to naprawde fajni ludzie a jeździ do mnie 4 kierowców, ale też prawdę trochę piszesz kiedyś wykryto u nas w mleku antybiotyk, choć nic na 100% nie było nic dawane i 400 litrów szlag trafił i kontrole badania dodatkowe i okazało się że byliśmy czyści , wniosek taki albo zwykła pomyłka albo kierowca wtedy ten 3 był musiał podmienić próbki
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share zico

zico

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 08 maj 2011 - 19:31

samochód po mleko A wiec nie jest tak słodko ja by się wydawało wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma :) 1 Słabi kierowcy - gosciu myśli ze to jest jazda po polu ciągnikiem 2 Podwórka często nie utwardzone nie przystosowane do wjazdu samochodu ciężarowego ! a wystarczy tanim kosztem takie podwórko utwardzić kamieniami odśnieżania zimą nie wspomnę już :) Nie mowie o mniejszej grupie dostawców co naprawdę dbają o zapewnienie warunków do odbioru mleka. Ale żeby nie było ze tylko rolnik jest zły kierowcy maja wiele na sumieniu :) Tylko najfajniejsze jest ze w tej pracy nawet jak chcesz być uczciwym to się nie da :) Zamiana próbek nie wchodzi raczej w grę są znakowane i układane w kolejności wiec bardziej możliwa jest pomyłka w laboratorium ! Przekazanie rolnikowi tej wspanialej wiadomości :) ze ma mleko zlej jakości tez dla kierowcy jest przyjemnością bo później wpływają życzliwe telefony od życzliwych osób ! A teraz najfajniejsze uwaga zarobki to 1500zl :) + wstawanie 0 3 00 rano i zima jazda do bólu + Ofiary od rolników w postaci datków :) wynikające nieuczciwy kierowca +nieuczciwy rolnik = korzyści dla nie licznych dostawców :) Kalendarz możesz sobie troszeczkę sobie przerobić wykreślić święta na czerwono bo i tak ciebie nie dotyczą. Ale jeszcze naszczescie istnieją podobne stanowiska pracy na utwardzonych drogach uczciwe zarobki na pewno nie mniejsze ! weekend możesz spędzić z dziewczyna z zona jak kto woli Praca niektóre osoby jako mleczarz z mobilizowała i korzysta z systemu edukacji :) Bo uwierzcie nie liczni się rodzą tylko z kierownica w dłoni i wczesnej lub później praca jako kierowca obojętnie gdzie przestaje być atrakcyjna i się coraz mniej podoba ! Wiec praca taka średnia praca jak praca :) z boku fajniej wygląda