Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy NH z Ukrainy

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 15 marzec 2011 - 20:50

Nowy NH z Ukrainy Danielek bo to byl tylko Nh a nie New Holland...
Znajomy dealer, 5km ode mnie, sprowadza takie, we wrześniu czy październiku miał takiego za 115tys brutto.
KPK - Ochrona

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy NH z Ukrainy Dzisiaj, 20:47
  •  

#22 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 21:37

Nowy NH z Ukrainy wszedłem na strony NH-agriculture,i na unijnym rynku TL nie ma w ofercie,natomiast jest na rynku poza unijnym.

na indyjski rynek mają fajne traktorki.

pewnie produkowane są również w krajach trzecich(tylko gdybam).

#23 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 15 marzec 2011 - 22:03

Nowy NH z Ukrainy po pierwsze to żaden dealer z innego kraju - tymbardziej spoza unii - nie sprzeda takiego ciagnika poza granice swojego kraju bo wtedy traci wszystkie upusty jakie dostaje od producenta - więc nie wydaje mi się żeby jakiś dealer ryzykował utratę swojego zarobku (nie tylko od tej sztuki ale od wszystkich które sprzeda) dla jednej transakcji w dodatku z problemami bo 1500 km serwisować ciagnik to jednak troche daleko - nawet jak na ukraińskie warunki. - Inna sprawa jeśli ciągnik był by używany ale wtedy to juz inna sytuacja
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#24 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 22:14

Nowy NH z Ukrainy Samochody można sprzedawać w Unii bez żadnych ograniczeń, pewnie ta regulacja dotyczy też ciągników. A jak sprowadzony z poza Unii, to nie znam regulacji prawnych.

#25 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 22:40

Nowy NH z Ukrainy Ciekawa ciekawość aby traktor wyprodukowany w Polsce w Płocku był dużo tańszy za granicą i jeszcze poza granicami ue niż w Polsce dziwne...
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1177 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 08:22

Nowy NH z Ukrainy W jakim Płocku?? Płock nie robi żadnych ciągników robią prasy hedery i kombajny serii TC i to wszystko. Co do sprowadzania maszyn to ja sprowadzałem z niemiec nowe i jakoś wszystkie jerzdzą trzeba tylko zrobić mały myk i się da pozatym oni byli mi gwarantem ja robiłem gwarancyjnie a oni mi kasę oddawali i części dostawałem do wymiany na szczeście było tylko pare drobnych awarii, i nie zauwarzyłem żeby mieli z tego powodu jakieś konsekwencje a przez agromę białystok narobiło się zamieszania sporego bo cały prezydent CNH był u nas na wystawie w Kielcach i gówno zrobili, jeszcze ponad dwa lata je sprowadzaliśmy. Sprawa z poza unii jest cięższa serwisowania takiej maszynyn każdy diler może odmówić bez żadnych konsekwencji bo maszyna nie jest dedykowana na rynek europejski.

Edytowany przez mariusz(ZDUN), 16 marzec 2011 - 08:36.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#27 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 04 kwiecień 2011 - 10:30

Nowy NH z Ukrainy Kolego lukasz20 Jeżeli ktoś został odesłany do dealera gdzie zakupił ciągnik bo w Łowiczu nie dostał części to niech da odpowiedź, nigdy nie było takiego zdarzenia w firmie w Łowiczu, bo tam pracuje, a posty typu znajomy kupił coś tam, gdzieś tam i coś mu się zepsuło to są wyssane z palca, jeżeli coś takiego się stało to pisać konkrety a nie zaśmiecać forum...

Edytowany przez piotrek4x4, 04 kwiecień 2011 - 10:32.

#28 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 05 kwiecień 2011 - 10:13

Nowy NH z Ukrainy Historia ta widzę jako pracownika dealera Cię uraziła powiem tyle na pewno nie jest wyssana z palca. Osobiście z nim nie rozmawiałem w jakich okolicznościach to było choć wydało mi się to dziwne do czego siła konkurencji mogłaby się posunąć.
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share piotrek4x4

piotrek4x4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:samochody, tunning, rolnictwo

Napisany 12 kwiecień 2011 - 10:11

Nowy NH z Ukrainy Przecież to jest logiczne że kupując u nas część zostawia w firmie pieniądze i jest to zarobek dla dealera więc nie rozumiem po co odsyłać do innego dealera tym bardziej gdy ma się tą część na stanie..