Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy NH z Ukrainy

28 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 1994szymon

1994szymon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Zainteresowania:to co każdego na AF: rolnictwo, motoryzacja i komp:)

Napisany 15 marzec 2011 - 17:31

Nowy NH z Ukrainy Ostatnio w necie znalazłem ogłoszenie od jednego dilera z Ukrainy. Ma od NH TL5060 (100KM) za dosyć przystępną cene. Sami zobaczcie: http://www.agriaffai...nd-TL-5060.html . Opłaca się wynajmować transport (z Poznania jest tam ponad 1,5 tys km w jedną stronę). Czy są w Polsce takie tanie NH na sprzedaż (koniecznie nowy)? Jest ale 2x droższy: http://www.agriaffai...and-tl5060.html

Pozdrawiam: 1994szymon

Edytowany przez 1994szymon, 15 marzec 2011 - 17:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy NH z Ukrainy Dzisiaj, 01:48
  •  

#2 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 15 marzec 2011 - 17:35

Nowy NH z Ukrainy Dowiedz sie ile opłaty celne Cie wyniosą, oblicz cene brutto i dodaj transport, tłumaczenia papierów na pewno i inne pierdoły, może Ci wyjść to samo co w Polsce;] Rocznik 2008 zauważ
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#3 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 17:37

Nowy NH z Ukrainy A jak z gwarancją ?

#4 Share 1994szymon

1994szymon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 17:37

Nowy NH z Ukrainy Mniejsza o rocznik. Liczy się że jest nowy, nieużywany i na gwarancji :)

#5 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 15 marzec 2011 - 17:39

Nowy NH z Ukrainy A kto Ci sie podejmie serwisowania go?;]
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#6 Share 1994szymon

1994szymon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 17:43

Nowy NH z Ukrainy No więc właśnie wole się was zapytać jak wy widzicie takie sprowadzenie z Ukrainy.

#7 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 17:45

Nowy NH z Ukrainy Dowiaduj sie co i jak ale i tak go nie kupisz, to nie jest takie proste, z Unii ściagniesz bez problemu ciągnik, z Ukrainą czy Białorusią niestety problem może być

#8 Share 1994szymon

1994szymon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 17:47

Nowy NH z Ukrainy Też mi się tak wydawało. Dobra, chyba se odpuszcze tego NH :)

#9 Share szybki00

szybki00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja no i to co każdego sprowadza na tą strone

Napisany 15 marzec 2011 - 17:53

Nowy NH z Ukrainy No właśnie kolego musisz zwrócić uwagę na wszystkie opłaty zwiazane z papierami i transportem a szczególnie musisz się liczyć z tym że to jest Ukraina i zarobić chcą też panowie w czarnych furach. Niestety tak jest za naszą wschodnią granicą :blink:

#10 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 17:55

Nowy NH z Ukrainy Amen;] Gdyby koleś przywiózł Ci ciągnik pod dom i określił koszty transportu, to wtedy wiesz na czym stoisz, a tak możesz sie tam na pusto przejechać i nie wrócić z nim

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 15 marzec 2011 - 18:00

Nowy NH z Ukrainy Odradzam takiego zakupu ze względu głównie na serwis. W razie jakiejś awarii jestem pewien, że będą kłopoty. U mnie znajomy kupił NH TD80 w jakiejś Agromie za Łodzią, poszła mu od czegoś linka pojechał do Łowicza to kazali mu tam jechać gdzie ciągnik kupował choć towar na stanie mieli <_<
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

#12 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 18:00

Nowy NH z Ukrainy to mnie się zdaje jest jakiś import prywatny z krajów trzeciego świata(i ten ukraiński i polski),te TL-ki na nasz rynek w 2008 wyglądały ciut inaczej.

albo jakaś podróba-cena jak za chiński.

#13 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 marzec 2011 - 18:06

Nowy NH z Ukrainy Krótko mówiać sprowadznie tego ciagnika, zapłacenie CŁA itd wyjdzie o wiele drożej niz dwukrotność jego zakupu.
W dodatku serwis nie bedzie Ci jechał 1500km!! Odpuść

#14 Share antek000

antek000

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 18:12

Nowy NH z Ukrainy Po pierwsze to jest mechaniak ok. 30 tys. tańsza wersja po drogie jak kolega wcześniej mówił będzie problem z papierami a po trzecie jakoś on dziwnie wygląda jak by na prawdę na Chiny robiony :D a z serwisem to problemu to by nie było

#15 Share Konrad531

Konrad531

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 18:26

Nowy NH z Ukrainy TL5060 to nie jest to samo co T5060. Dwie różne bajki.

#16 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 18:40

Nowy NH z Ukrainy W Polsce też są takie ciągniki oto link do handlarza http://moto.allegro....1499026546.html

#17 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 19:31

Nowy NH z Ukrainy Przedewszystim żaden diler nie ma prawa odmówić serwisowania ciągnika choćby i z zagranicy był przywieziony dzwonisz do Płocka zgłaszasz to i na drógi dzień mają ciepło sami do ciebie zadzwonią zeby zrobić bo mają taki obowiązek podpisując umowę dilerską. Miałem taki problem z Agromą Białystok koleś od nas kupił, sprowadzaliśmy z niemiec Casy a oni stwierdzili, że nie będą serwisować nie wiele zabrakło, żeby stracili dilerstwo, bo w naszym przypadku pismo poszło do niemiec a oni do włoch do głównego zarządu CNH. Więc nie dajcie się robić w balona kupujecie tam gdzie najtaniej a serwisujecie gdzie najbliżej. Inny przykład jak bym kupił samochód u siebie w Siedlcach, pojechał na zachód, gdzie by się popsuł to co kazali by mi wracać czy zrobili , bo jest na gwarancji??

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#18 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 marzec 2011 - 19:45

Nowy NH z Ukrainy mariusz@ a jak sobie wyobrażasz jak Ci walnie czesc na gwarancji?? 1500km beda jechac zeby np. Czujnik za darmo wstawic??

#19 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 20:12

Nowy NH z Ukrainy On nie ma obowiązku dania gwarancji i wątpie że takową oferuje;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share danielek24

danielek24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 20:16

Nowy NH z Ukrainy mój kumpel ze 2 lata temu kupił NH SHN 304,taki mały komunalny sadowniczy itp. napęd 4x4 nówka sprowadzona z usa za 33tyś :blink: Psuje się ciągle nie mocno ale wraz jakies pierdułki aż przyszlo się go rozpołowić.Okazało się,że koło nh to może nawet nigdy nie stał a naprawde nazywa się:uwaga FU DONG kumpel mało nie płakał a ja mało ze śmiechu nie padłem