Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie znajduje sie rozdzielacz hydrauliczny w URSUS 1224

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Martin9320

Martin9320

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 21:25

Gdzie znajduje sie rozdzielacz hydrauliczny w URSUS 1224 Mam mały problem z URSUSEM 1224 od kilku lat mamy tura i przez jakieś dwa lata co chwile nam sie psuje pompa juz nie wiem co to moze byc był u trzech mechników i ani jeden nie wie co to. moze to byc rozdzielacz? i gdzie on sie zajduje? z góry dzieki za pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie znajduje sie rozdzielacz hydrauliczny w URSUS 1224 Dzisiaj, 09:42
  •  

#2 Share Duzy1

Duzy1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, nowe technologie

Napisany 14 marzec 2011 - 22:02

Gdzie znajduje sie rozdzielacz hydrauliczny w URSUS 1224 W ursusie 1224 rozdzielacz jest pod przykrywo podnośnika żeby go wyjąć trzeba cało przykrywę wyjąć waży ok 150kg

#3 Share Martin9320

Martin9320

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 20:13

Gdzie znajduje sie rozdzielacz hydrauliczny w URSUS 1224 jest to trudne do zdemontowania? i jak najlepiej sie do tego wziąc? dzieki kolego

#4 Share Duzy1

Duzy1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 20:43

Gdzie znajduje sie rozdzielacz hydrauliczny w URSUS 1224 najpierw zdejmujesz siedzenie i spód kabiny odkręcasz i masz przykrywę na wierzchu odłączasz kilka przewodów i ramiona od podnośnika i odkręcasz kilka śrub i przykrywa już twoja
Ja to zdjąłem dach i przykrywę wyjąłem do góry turem fajna sprawa bo nie jest lekka

#5 Share Martin9320

Martin9320

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 21:14

Gdzie znajduje sie rozdzielacz hydrauliczny w URSUS 1224 a jak sciagne pokrywe to jest dobre doscie? jak dlugo to robiłes?

#6 Share Duzy1

Duzy1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 498 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 15:02

Gdzie znajduje sie rozdzielacz hydrauliczny w URSUS 1224 rozdzielacz wychodzi razem z pokrywo to nie ma problemu z dostępem
Już nie pamiętam ile ile mi z tym zeszło bo mi to śruby od siłownika się pourywały

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Martin9320

Martin9320

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 18:57

Gdzie znajduje sie rozdzielacz hydrauliczny w URSUS 1224 dzieki kolego

#8 Share WladyslawO

WladyslawO

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 26 marzec 2011 - 19:27

Gdzie znajduje sie rozdzielacz hydrauliczny w URSUS 1224 A co się dzieje z pompą?

Edytowany przez WladyslawO, 26 marzec 2011 - 19:33.

#9 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 20:33

Gdzie znajduje sie rozdzielacz hydrauliczny w URSUS 1224 Zostaw rozdzielacz w spokoju tylko kup porządną pompę. Kiedyś miałem podobne problemu jak zakładałem tanie pompy.

#10 Share Camry

Camry

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 21:29

Gdzie znajduje sie rozdzielacz hydrauliczny w URSUS 1224 Panowie, czy jest winą rozdzielacza aby na rozgrzanym oleju miał problemy podnoszenia zestawu urawowo-siewnego (trochę to waży),jak olej jest zimny podnosi bez problemu,po dwoch godzinach pracy podnosi ale tak jakoś słabo trzeba mu dobrze przygazowac,a w trakcie jazdy z podniesionym agregatem delikatnie puszcza ,nie da się jechac spokojnym gazem tylko co 100m przegazowac aby jakoś się zebrał i odrobinę coś podniósł,tego problemu jak pisałem wczesniej nie ma jak jest zimny olej,pompa jest założona nowa ta wzmocniona siłowniki pomocnicze są dwa sprawne,podnośnik był robione w zeszłym roku wszystko założone jest nowe ,zawór bezpieczeństwa jest nowy,tylko rozdzielacz jest stary i jak mu się przyglądałem trochę już podjechany-czy to jego wina???? że tak się dzieje???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Wojtek140483

Wojtek140483

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 10 kwiecień 2011 - 21:38

Gdzie znajduje sie rozdzielacz hydrauliczny w URSUS 1224 koledzy sory że się podpinam pod temat ale potrzebuje porady!w zetorze 16145 mam problem z podnośnikiem, styłu przy rączce do podnoszenia jest rączka do regulacji podnośnika która ma 4 stopnie regulacji i mój problem polega na tym że mój zetor podnosi dobrze na na 2 stopniu od góry a na innych albo nie podniesie albo podniesie i zaraz puszcza a na tym 2 to dobrze podnosi i trzyma , a żeby trafić zwłączeniem 2 stopień to musze też dobrze wyczuć ten moment najlepiej w trakcie podnoszenia! prosze o porade! dzieki!