Rolnik122

Nowy Case Farmall C

Polecane posty

malkolm    25

td jest produkowany we Włoszech, w Turcji są produkowane modele które nie wjeżdżają do unii ze względu na emisję spalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASE12345    0

Mały błąd: skrzynia będzie 12/12 SynchroShuttle lub Powershutele. Jest to jak dla mnie "mały maxxum" Super do ładowacza, i jako pomocniczy ogólnie w dużych gospodarstwach, a w mniejszych super koń pociągowy, kabina dobrze rozplanowana, panel sterowniczy ruchomy wraz z kierownicą. Wydaje mi się że w nieodległej przyszłości zastąpi całkowicie serię JX w mocach do 80KM , powyżej 80KM mechaniczny JXU będzie go uzupełniał, ale to są tylko moje domniemania, w sumie dość logiczne bo w jednym segmencie mocy w jednej marce 5 modeli o porównywalnej mocy (JX,JXU,Farmall,CS Pro,Quantum) raczej nie ma racji bytu, a JX jest praktycznie bez zadnych zmian już długo w produkcji, i widać przepaść między tymi ciągnikami w design'e i ergonomii, ciekawe czy też cenową...

Szkoda tylko że farmall bysponuje trochę małym udźwigiem choć może mam zbyt duże wym., ale i tak da sobie spokojnie radę z 3 obrot lub lekkim agregatem upr-siew.

55km - 122.385

64km-130.995

74km-138.990

 

z tego co mi wiadomo to farmall ma zastąpić quantuma a jego brat ze stajni NH to t4 power star.

 

a co do tego czy zastąpi jx to napewno jest to możliwe tylko nie tak szybko. dlaczego? ponieważ jest sporo droższy jx 70 90tys. netto a farmall c 75 120tys. netto czyli 30tys. różnicy a to dużo jak na tej mocy ciągnik.

 

wiecie ile kosztuje farmall 65 KM???

 

 

kosztuje 130,995 z rewersem elektrohydraulicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    439

Czy ktoś posiada już ten ciągnik? Prosze o jakies opinie, wyniki spalania itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsysiek    4

Coś mi się przypomniało z Agritechniki - będą nowe modele Farmalla - seria A oraz U. Pierwsza to modele 45 KM i 55 KM. Seria U to 90, 100 i 110 KM. Jak już było to skasować post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASE12345    0

Kolego CASE12345, te ceny co podałeś to brutto czy netto?

 

 

Brutto

 

Czy ktoś posiada już ten ciągnik? Prosze o jakies opinie, wyniki spalania itp...

 

 

Diler mówił mi że 75km będzie spalał w lekkiej pracy jak jazda z przyczepą na pusto to około 4-5l a w ciężkiej pracy takiej jak orka to 6-7l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

td jest produkowany we Włoszech, w Turcji są produkowane modele które nie wjeżdżają do unii ze względu na emisję spalin

 

Tylny most, skrzynia i przedni most są produkowane w Turcji, produkują tam wszystkie podzespoły ale silnik produkowany w turcji nie spełnia norm dlatego też montaż końcowy odbywa się we Włoszech z włoskim silnikiem spełniającym ta normę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

ciekawe bo u mnie jak bym nie szukał to w jx nie ma nawet żadnego napisu na mostach Turcja tylko wszędzie włochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

hmmm ciekawe. Co nie znaczy że muszą być złej jakości, bo tak samo może Niemiec pomyśleć że opel produkowany w Polsce będzie kiepskiej jakości bo ludzie mniej zarabiają od ich ludzi w fabrykach. Wszystko wychodzi po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

ten nowy case od samego początku już mi się podobał (mówie o serii C) a teraz ta nowa seria U to jest spoko już czekam na jakąś premiere w polsce. ale jedno mnie zastanawia ten silnik 3.4l common-rail na te 110km to troche mało :blink: chyba to bedzie ciągnik głownie do ładowacza czołowego i lekkich prac w wiekszych gospodarstwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

By musieli podać pełną specyfikę silnika to trochę by rozwiało obawy, ciekawe jak z momentem w nich będzie. Co nie zmienia faktu że te nowe farmall U są piękne, bo jxu dla mnie był brzydki chociaż wolę czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel656    175

podobno case farmall u mają EHR, EH rewers,skrzynie 12/12, 20/20 i 24/24 silniki 4,3 litra, udźwig podnośnika 5400kg, pompa 35l/min lub 80 l/min, może w nim być nawet joystick to wszystko co o nim wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

A jak teraz będzie się nazywała seria jx? Od kiedy będzie w sprzedaży i w jakich cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

no to chyba będzie farmall u 90, 100 i 110

 

Farmall U zastępuje serie jxu a mi chodzi o niższą półkę jx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaseji    0

Kolego Farmall C to jest to samo co Steyr Kompakt S. Seria steyra 4075 to jest inna bajka.

Z tym że w farmallu masz silniki o mocy 55-65-75 a w steyr 55 i 65. Na pewno będzie rewers elektrohydraul, okno dachowe, i kabina na dwie osoby, otwierana przednia szyba, radio w standardzie i pare innych bajerow. Ceny jak zawsze zależne od grupy i opon


to tam że diesel, ważne ze turbo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

za jx będzie farmall A tak jak pisałem wyzej czyli to samo co nh td5 gama silników chyba az do 115km a od 60 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dawidcase885
      Witam panowie uszczelniał może ktoś z was rozdzielacz hydrauliczny  i wie może jakie  są wymiary oringów  na suwaku case 885 xl 

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez gasior63
      Witam.Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z podnoszeniem przyczepy, mianowicie po naprawie skrzyni aby podnieść kiper trzeba mocno gazować dopiero siłownik idzie do góry natomiast po zaciągnięciu ręcznego siłownik podnosi na wolnych obrotach bez gazowania płynnie i szybko.Przed naprawą wszystko chodziło płynnie i szybko bez zaciągniętego ręcznego.
       
    • Przez rafyo
      A co tam. Może komuś się przyda. Sory za jakość, robione telefonem z ekranu kompa bo serwisówke mam na iso.




       








    • Przez miki1237856
      Pacjent: Case mx 170 
      Problem z klimą, była napełniana jakoś 2 lata temu i przez rok był spokój, teraz w lato zaczęło się dziać coś dziwnego, mianowicie rano i wieczorem gdy jest w miarę chłodno to chłodzi ale w południe jak jest ciepło to się wyłącza. Słyszałem że może być to problem z czujnikiem temperatury i tu moje pytanie: Gdzie on jest? I czy może to być jakiś problem z potencjometrem?
      Z góry dziękuję za pomoc 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj