Rolnik122

Nowy Case Farmall C

Polecane posty

Rolnik122    0

Ja wiem tyle ze, to będą 4-cylindrowe silniki o pojemności 3,2l z dwoma przekładniami 16/16: SynchroShuttle z mechanicznym rewersem lub Powershutele z nawrotnicą elektrohydrauliczną. Będzie dostępny w trzech modelach o mocy 65, 75 i 85.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Mały błąd: skrzynia będzie 12/12 SynchroShuttle lub Powershutele. Jest to jak dla mnie "mały maxxum" Super do ładowacza, i jako pomocniczy ogólnie w dużych gospodarstwach, a w mniejszych super koń pociągowy, kabina dobrze rozplanowana, panel sterowniczy ruchomy wraz z kierownicą. Wydaje mi się że w nieodległej przyszłości zastąpi całkowicie serię JX w mocach do 80KM , powyżej 80KM mechaniczny JXU będzie go uzupełniał, ale to są tylko moje domniemania, w sumie dość logiczne bo w jednym segmencie mocy w jednej marce 5 modeli o porównywalnej mocy (JX,JXU,Farmall,CS Pro,Quantum) raczej nie ma racji bytu, a JX jest praktycznie bez zadnych zmian już długo w produkcji, i widać przepaść między tymi ciągnikami w design'e i ergonomii, ciekawe czy też cenową...

Szkoda tylko że farmall bysponuje trochę małym udźwigiem choć może mam zbyt duże wym., ale i tak da sobie spokojnie radę z 3 obrot lub lekkim agregatem upr-siew.


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Farmall jest następcą Quantuma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Farmall jest następcą Quantuma.

 

Quantum jest stosunkowo młodą konstrukcją i to innych gabarytów, totalny kompakt, dla mnie farmall za JX jedynie pasuje. Będę u mojego dilera to się dowiem.


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michu7    7

no właśnie mi też się tak wydaje, że za Quantuma i jego brat to NH T4. Rozmiarami raczej mniejszy od JX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik122    0

Mam jeszcze takie pytanko do tych co byli na Agrotech w Kielcach. Czy ten ciągnik był tam prezentowany czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Był. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Był prezentowany o mocy 75 koni cena jaką mi dealer podał to 120 tys netto i ma zastąpić serię Quantum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

dziś rozmawiałem z dilerem i też potwierdził że ma zastąpić quantuma, nie będzie on raczej bliźniakiem t4, będzie ciut większy , i wyższy (płaska podłoga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dziś rozmawiałem z dilerem i też potwierdził że ma zastąpić quantuma, nie będzie on raczej bliźniakiem t4, będzie ciut większy , i wyższy (płaska podłoga)

 

Przecież to ta sama platforma, więc diler mówi bajki. laugh.gif Widać chce, abyś kupił ciągnik u niego. tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Trzeba patrzeć na to co ten ciągnik oferuje. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

z tego co mi wiadomo to farmall ma zastąpić quantuma a jego brat ze stajni NH to t4 power star.

 

a co do tego czy zastąpi jx to napewno jest to możliwe tylko nie tak szybko. dlaczego? ponieważ jest sporo droższy jx 70 90tys. netto a farmall c 75 120tys. netto czyli 30tys. różnicy a to dużo jak na tej mocy ciągnik.

 

wiecie ile kosztuje farmall 65 KM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładna seria Case Farmmall, jak wam się widział Steyr 4075 Kompakt to chyba też coś nowego, czy to odpowiednik serii Farmall Case ?.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Steyr 4075 Kompakt to odpowiednik Case Farmmall l New Holland T4.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Obecnie produkowany Komapkt to kuzyn Quantuma i t4000. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelwlosty    6

Jak by kosztował te 130 brutto z rewersem elektrohydraulicznym warto by się zastanowić .W kabinie także ciekawie wygląda :rolleyes:


Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez gasior63
      Witam.Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z podnoszeniem przyczepy, mianowicie po naprawie skrzyni aby podnieść kiper trzeba mocno gazować dopiero siłownik idzie do góry natomiast po zaciągnięciu ręcznego siłownik podnosi na wolnych obrotach bez gazowania płynnie i szybko.Przed naprawą wszystko chodziło płynnie i szybko bez zaciągniętego ręcznego.
       
    • Przez rafyo
      A co tam. Może komuś się przyda. Sory za jakość, robione telefonem z ekranu kompa bo serwisówke mam na iso.




       








    • Przez miki1237856
      Pacjent: Case mx 170 
      Problem z klimą, była napełniana jakoś 2 lata temu i przez rok był spokój, teraz w lato zaczęło się dziać coś dziwnego, mianowicie rano i wieczorem gdy jest w miarę chłodno to chłodzi ale w południe jak jest ciepło to się wyłącza. Słyszałem że może być to problem z czujnikiem temperatury i tu moje pytanie: Gdzie on jest? I czy może to być jakiś problem z potencjometrem?
      Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez jaco512
      Jakie macie opinie na temat tych ciągników? Czy warto je kupywać? Jaką mają trwałość?Poszukuję ciągnika z lat 1985-93 80-100km
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj