Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno rozrzutnika Joskin

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Bambo13

Bambo13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 11:22

Kupno rozrzutnika Joskin Mój znajomy szuka dobrego rozrzutnika na jednej osi,który ma duże koła bierze pod uwage Joskina Siroko 13ton .Jakie macie opinie na temat tego sprzętu ,może coś innego doradzicie :) Ciągnik współpracujacy to Valtra T151e o mocy 160 km . :)
Pozdrawiam

Edytowany przez Bambo13, 13 marzec 2011 - 15:22.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kupno rozrzutnika Joskin Dzisiaj, 01:29
  •  

#2 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 13 marzec 2011 - 12:40

Kupno rozrzutnika Joskin Posiadam Joskina Siroko i polecam tę markę wydaje mi się że to jedna z najlepszych na rynku i dlatego właśnie ją wybrałem. Ja mam 9 tonowego do ciągnika o mocy 105km ale myślę że z 11 by sobie poradził ale w bardzo ciężkich warunkach jeszcze nie robiłem. Rozrzuca szeroko i bardzo drobno, skręca się lekko bo jest na jednej osi.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#3 Share Bambo13

Bambo13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 16:49

Kupno rozrzutnika Joskin A jak jest w tych rozrzutnikach z zurzyciem materiałów (adapter, łańcuchy, skrzynia ładunkowa itp.) i jak z dostępnością części zamiennych ?? :)

#4 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 13 marzec 2011 - 17:00

Kupno rozrzutnika Joskin Ja mam krótko ten rozrzutnik ale o zużyciu to nie ma co mówić bo to sprzęt na wiele lat według mnie bez porównywalny do polskiej Uni jeśli chodzi o wytrzymałość jego podzespołów. To jest maszyna przystosowana do pracy na dużych gospodarstwach to jak u mnie wywiezie na 20ha rocznie to co to jest.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share MANIEK21071995

MANIEK21071995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 13 marzec 2011 - 18:28

Kupno rozrzutnika Joskin niech Twój kolega zastanowi się nad rozrzutnikami BROCHARD

http://www.brochard.pl/

niestety nie ma wszystkich modeli na stronie ale jak zadzwoni to sie dowie wiecej :rolleyes: generalnie bardzo dobre rozrzutniki bardzo dopracowane jakość materiałów w nich stosowana jest bardzo wysokiej jakości

#6 Share Bambo13

Bambo13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 20:50

Kupno rozrzutnika Joskin Chłopaki a co myślicie o Jeantilu ?? Dobre są te rozrzutniki ?? Mi głównie chodzi o 13-14 ton

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Buuz40

Buuz40

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 13:59

Kupno rozrzutnika Joskin

Chłopaki a co myślicie o Jeantilu ?? Dobre są te rozrzutniki ?? Mi głównie chodzi o 13-14 ton

Weź 14tkę z Metaltechu. Zmieścisz się 90tys netto i będziesz miał pełną opcje z dodatkami. Za Jeantila będziesz musiał dać sporo więcej.