wacek

Avero 160

Polecane posty

karol19    25

widziałem Avero na agro show i powiem tak kabina rzeczywiście fajna ale poza tym to bez rewelacji, siatke osłaniającą chłodnice trzeba bedzie omiatac , zbiornik paliwa metalowy,kombajn w pewnych miejscach niedomalowany wiec uważam że cena zbyt wysoka, za 80 tys.zł mniej mozna miec TC 5050 który ma lepsza wydajnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wito    0

@F1traktors , mam nadzieje że się nie obrazisz , ale nie jestem w stanie się wypowiedzieć ponieważ nie jestem operatorem . Nasze gospodarstwo ma tak jakby dwie bazy odległe od siebie jakieś 25km , i niestety kombajn stoi tam także ; ) Ale jeździłem trochę jako pasażer , i powiem tak że jak się dobrze skalibruje to wymłaca świetnie . Jak się wjedzie w jakiś dołek wilgotny i złapie dużo zielonej masy to trzeba zwolnić bo zaraz czujnik strat piszczy tylko że w tym roku słoma była bardzo mokra i ziarno się po prostu do niej przyklejało i wskaźnik strat ziarna pokazywał małe straty , a w rzeczywistości nic nie można było znaleźć za nim ; ) Mam nadzieję że choć troszkę zaspokoiłem pytanie ;)

 

Jak coś to śmiało proszę pisać ; )

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mój post miał charakter humorystyczny. :) Podane wartości były specjalnie zmodyfikowane. tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wito    0

A to w takim razie najmocniej przepraszam .

 

Mój błąd ; ) Muszę się pochlastać ; P

 

Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Oj dawno mnie tu nie było, może po kolei:

 

Hmm..napiszę ci tak.Mniejsza seria większa seria,to ta sama marka,na ogół ta sama grupa projektantów.Nie chodzi tutaj o czym największy i czym najwięcej,ale uwidocznienie tego,co dla przeciętnego kowalskiego jest niedostrzegalne.Piszecie że claas to bajka,super maszyna i wogóle.Może i tak jest,nie mówie że nie,ale nie ma rozwiązań idealnych,takich które są wymuszane z biegiem czasu.Jak mi uzasadnisz to że przecież siedzą podobne rotory,a jednak są różnice pomiędzy tymi markami ?

 

No właśnie o tym mówię, sam sobie odpowiedziałeś. Niby podobne rotory, a jednak inne

 

Nie widziałeś tc na rotorach,to pewnie dłuugo jeszcze nie zobaczysz ;) wiem że na rotorach bazują najwydajniejsze maszyny,i właśnie o to chodzi.

 

I dlatego też wspomniałem o różnicach w seriach danej firmy. To, że NH ma rekord wydajności to nie znaczy, że TC będzie wydajniejszy od Avero dlatego, że tam jest zupełnie inna technologia... Przytaczasz nie poważne argumenty

 

Piszesz o smarowaniu,a spytam się w taki sposób,czy ty smarowałeś kiedy kolwiek newhollanda? to nie jest tak jak ty myślisz że to zajmuje bóg wie ile czasu,jak wprawiony użytkownik to wie gdzie czego szukać.Wszystkie kalamytki są pogrupowane,oraz pooznaczane co jaki czas należy w nie zaglądać.Dla informacji codzienne smarowanie w moim nh trwa max.10 min.Więc czy ja wiem,czy to aż tak dużo? wg mnie nie.

 

To po co Ci NH w takim razie, było kupić jeszcze tańszy kombajn żeby było jeszcze więcej pkt smarowania. Porównujemy konkretnie CLaas-NH i tutaj wygrywa Claas. Każdy dzień masz +kilka minut.

 

Kabina jest fajna,nie ma co ukrywać.Ale nie zapominaj że wygoda to nie wszystko.Kombajn to nie traktor,że robisz cały rok na okrągło,dzień w dzień.Tutaj dwa tygodnie i finisz.A kabina aby w ogóle była,bo wiele ludzi pracuje w gorszych warunkach i nie narzekają.

 

Mogłeś kupić Rekorda, miałbyś dużo tańszego, no przecież jest wygodny.... ma siedzenie, kabine, schodki do wejścia do kabiny - ogólnie full wypas. Chyba po to kupuje nowy kombajn, płace za niego, żeby praca była lżejsza, tak?

 

Piszesz o awaryjności,więc napiszę ci tak.Nie każda awaria trwa 3 dni,w dzisiejszych czasach przyjeżdża serwis i naprawia,zwłaszcza że to nowa maszyna.I skoro już na aworyjność weszliśmy,spytaj się najbliższego przedstawiciela o ceny części do obu marek,oraz o szybkość załatwienia jej.

 

No niestety również nie każdą awarię, można usunąć na miejscu.

Cena? Tak, rzeczywiście, NH będą tańsze ale ja wolę wymienić głupi pasek raz, a drożej niż użerać się z nim kilka razy

Części do Claasa? - zasada płace i żądam

 

Znam chłopaka niedaleko mnie,ma już też ok.5 lat new hollanda tc jak nie więcej,i ani jednej awarii.Co komu się trafi,oraz zależy od operatora,więc o tym nie ma co więcej rozkminiać ;)

 

Szczerze mu gratuluje, szkoda, że nie napisałeś orientacyjnie ile ha kosi rocznie...

 

Otórz z tym rozkładaniem na części to nie jest taka prosta sprawa jak by się niektórym wydawało.Może ma o wiele wiele więcej części,ale powiec mi po jakiego groma jest więcej elektroniki potrzebne? może i lepsza wygoda,ale niestety zasada proporcjonalności-więcej części-więcej rzeczy w przyszłości do naprawy.Kombajn to nie samochód,że jeździ po drogach,i co tydzień żona tobie go wyczyści..To jest maszyna,ona ma robić w różnych warunkach,wpadnie trochę plewów,poleci trochę deszczu,i użyj wyobraźni co może się dalej stać ;)

 

Kolejny się trafił, polecam kupić sobie sierp, aby mieć pewność przepracowania żniw bezawaryjnie...

 

Pozdrawiam.Fotki mogę zrobić w niedalekim czasie.

 

Oczywiście, na ten smaczek czekam niecierpliwie

Pozdrawiam, Libero


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

@F1traktors - a wiesz może co zawiera cena takiego df i nh co wcześniej pisałem? Bo skoro z mojej ceny claasa która się dowiedziałem można aż tak zejść to ciekawe do ilu można z tymi dwoma zejść B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F1traktors    9

Oglądałem też oba te kombajny. DF nie przypadł mi do gustu, nie wiem czemu ale nie podobał mi się, może te palce gumowe na nagarniaczu mnie wystraszyły :blink: NH nawet ładny kombajnik, a za cene avero 160 masz praktyczne NH TC 5070 :P Więc oba te kombajniki cena przyciąga napewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego też wspomniałem o różnicach w seriach danej firmy. To, że NH ma rekord wydajności to nie znaczy, że TC będzie wydajniejszy od Avero dlatego, że tam jest zupełnie inna technologia... Przytaczasz nie poważne argumenty

Wszystko już na ten temat zostało powiedziane ;)

 

To po co Ci NH w takim razie, było kupić jeszcze tańszy kombajn żeby było jeszcze więcej pkt smarowania. Porównujemy konkretnie CLaas-NH i tutaj wygrywa Claas. Każdy dzień masz +kilka minut.

Mogłeś kupić Rekorda, miałbyś dużo tańszego, no przecież jest wygodny.... ma siedzenie, kabine, schodki do wejścia do kabiny - ogólnie full wypas. Chyba po to kupuje nowy kombajn, płace za niego, żeby praca była lżejsza, tak?

Jak to czytam,to nie wiem,w jakiej intencji piszesz takie bzdety.Piszemy tutaj tylko o nowych kombajnach,więc proszę nie wyskakuj ze starymi maszynami.Jeżeli jest taki ok,to kupuj :) Powiedz mi w którym nowym kombajnie masz ciężką pracę?I cóż takiego niezwykłego dostrzegasz w kabinach innych marek jak nh,pomijając obszerność?

Jak bym każdy dzień przeliczał na minuty,to dawno siedział bym w pokoju bez klamek ;) 3minuty w tą a w tą,to co to za różnica? Jak możesz to napisz ile codziennie spędzasz przy smarowaniu.Ja nie smarowałem nowego claasa,więc nie powiem dokładnie,więc nie wiem ile to zajmuje,ale odpowiedz mi na poprzednie pytanie,smarowałeś choć kiedykolwieg tc?

 

No niestety również nie każdą awarię, można usunąć na miejscu.

Cena? Tak, rzeczywiście, NH będą tańsze ale ja wolę wymienić głupi pasek raz, a drożej niż użerać się z nim kilka razy

Części do Claasa? - zasada płace i żądam

Kto w nowej maszynie,wymienia paski kilka razy na sezon? kupisz dobre oryginalne będą chodzić,kupisz badziew chiński nie.

 

 

Kolejny się trafił, polecam kupić sobie sierp, aby mieć pewność przepracowania żniw bezawaryjnie...

Haha..czytając takie posty nie wiem czy śmiać się czy płakać :blink:

 

Załączam fotke.Jak ktoś ma dobre oczy wypatrzy o co chodzi. ;)

post-16824-0-50328600-1317496768_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

@adrian masz na myśli te rurki :lol: zauważ, że są one na jakiejś osłonie, a kombajn jeśli się wyciąga to się wyciąga do tyłu raczej a nie do przodu ;) Siłowniki może i są nisko zawieszone, ale co z tego? Mocowanie siłowników musi wytrzymać z podniesionym hederem, to czemu miałoby np. nie wytrzymać podczas wyciągania kombajnu. Ta biżuteria to te kilka rurek :lol: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie rurki a przewody i amortyzatory gazowe.Nie są w żaden sposób osłonięte.Wiem bo przyglądałem się im z bliska.Mam drugie foto może lepiej widać.Właśnie przy ciągnięciu do przodu może być ok a do tyłu mogą być problemy ;) Siłowniki nic nie przeszkadzają,w nh są w podobny sposób zamontowane i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16
Powiedz mi w którym nowym kombajnie masz ciężką pracę?I cóż takiego niezwykłego dostrzegasz w kabinach innych marek jak nh,pomijając obszerność?

 

1.Wspomnialem o rekordzie czysto hipotetycznie...

2.Sprawdź jeszcze raz, nigdzie nie wspominałem o ciężkiej pracy w nowych kombajnach

3.Wygoda czyli podłokietnik, dobrze rozmieszczone przyciski na Joyu i na konsoli, full świateł, dobre osadzenie kabiny - szyba ostro schodząca do tyłu

 

Jak możesz to napisz ile codziennie spędzasz przy smarowaniu.Ja nie smarowałem nowego claasa,więc nie powiem dokładnie,więc nie wiem ile to zajmuje,ale odpowiedz mi na poprzednie pytanie,smarowałeś choć kiedykolwieg tc?

 

Codzienne smarowanie mojego nie nowego Claasa to 6 smarowników

 

Kto w nowej maszynie,wymienia paski kilka razy na sezon? kupisz dobre oryginalne będą chodzić,kupisz badziew chiński nie.

 

W takim razie na czym polega ta gigantyczna różnica pomiędzy oryginalnym paskiem NH, a oryginalnym paskiem Claas? Tylko na tym, że Claasa jest 2xdroższy? i oczywiście ta nadwyżka ceny wynika ze skąpstwa firmy Claas.. Nie mam pytań

 

Haha..czytając takie posty nie wiem czy śmiać się czy płakać :blink:

 

Oczekuje rzetelnych odpowiedzi... rób co chcesz

 

Załączam fotke.Jak ktoś ma dobre oczy wypatrzy o co chodzi. ;)

 

Niestety nie dysponuje takim dobrodziejstwem jakim jest New Holland TC dlatego też prosiłbym o jego zdjęcia dla porównania....aby sprawiedliwości stało się zadość. Przy okazji zrób zdjęcie mocowania tylnej osi

 

pozdrawiam


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

To nie rurki a przewody i amortyzatory gazowe.Nie są w żaden sposób osłonięte.Wiem bo przyglądałem się im z bliska.Mam drugie foto może lepiej widać.Właśnie przy ciągnięciu do przodu może być ok a do tyłu mogą być problemy ;)Siłowniki nic nie przeszkadzają,w nh są w podobny sposób zamontowane i jest ok :)

Wstaw tą 2 fotkę i fotkę dla porównania z NH. Czyli jak coś jest podobnie jak w NH to dla ciebie jest ok? B)

 

Nie mogłem się powstrzymać,więc muszę zripostować.Jaką uzyskałeś wydajność podczas koszenia avero? Dam rękę uciąć,że o wiele więcej poprzez APS nie osiągnie w porównaniu do tańszego 5070 (myślę że wprost przeciwnie,o wiele mniej połknie od nh).W jednym mogę się zgodzić,tylko większa kabina,lepszy komfort.Przyjdą żniwa,np takie jak w tym roku,i nie liczy się wygoda,a szybkość,i aby połknąć czym najwięcej w czym najkrótszym czasie.Zobacz co działo się w tym roku.W mojej okolicy było kilka przypadków porozrywanych kombajnów,w tym jeden kombajn,dla którego ten sezon był pierwszym i ostatnim.Dać za kombajn o takiej wydajnośći lekko poniżej 500tys,to trzeba mieć ciocie w ameryce,być fanatykiem marki,albo nie mieć co z kasą robić.Sory,nie chce aby ktoś poczuł się urażony,ale takie jest moje zdanie,że na max.2tyg w roku,da się przeżyć w słabszej kabinie.Bo to nie traktor że codziennie nim jeździsz,tutaj 2 tygodnie i do garażu,a za rozbieżność w cenie kupisz parę drobnych maszynek.Druga sprawa,dostęp części (przynajmniej do serii TC) jest łatwiejszy,i nieporównywalnie tańszy w stosunku do classa,poprzez fabryki w polsce.Niektóre cześci pasują nawet od starych bizonów ;) Sprawa trzecia,właśnie maksymalne wydajność,tzn wszystkie rekordy w koszeniu,bite są nie przez claasa a przez nh.Avero,może ładny kombajn,ale jak za te pieniądze,sporo niedociągnieć (przykładowo niema wentylatora czyszczącego na chłodnicy,co za takie pieniądze powinno być w standardzie).Druga sprawa o której sporo słyszałem,to nie za dobre głosy niemców o avero (dokładniej o tym że ma za mały odstęp pomiędzy wytrząsaczami a tymi blachami na "tyle",co przy aps powinno być szersze) ale już gdzieś na forum było o tym rozkminiane.jak ktoś chce niech kupuje jego wybór,ja przedstawiłem swoje uwagi do do avero.6metrów do takiego malucha-śmiech na sali :D Bob do zielonej masy najlepsza sieczkarnia ;D

Ale zauważ jaka jest powierzchnia tej siatki, dzięki tej dużej powierzchni siatka się nie oblepia tak bardzo i powietrze dochodzi. :)

Edytowano przez rower56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2.Sprawdź jeszcze raz, nigdzie nie wspominałem o ciężkiej pracy w nowych kombajnach

 

Ależ owszem powiedziałeś przez tak sformułowane pytanie,przez które można stwierdzić że tak miałeś na myśli ;)

 

Chyba po to kupuje nowy kombajn, płace za niego, żeby praca była lżejsza, tak?

 

3.Wygoda czyli podłokietnik, dobrze rozmieszczone przyciski na Joyu i na konsoli, full świateł, dobre osadzenie kabiny - szyba ostro schodząca do tyłu

Nh jaki jest taki jest.może nie ma za obszernej kabiny,ale dla tych rzeczy co wymieniłeś to obie marki stoją na podobnym poziomie zaawansowania ;) Obydwa nie mają całościowego podłokietnika (w stylu tucano),przyciski na joyu oraz konsoli nie mogą być źle i dobrze rozmieszczone,bo we wszystkich markach jest podobne rozmieszczenie min.heder,motowidła itp.W obudwu szyba schodzi,nie wiem jak jest w claasie ale w nh jest podłoga ścięta ;) Jedynie mógł by mieć drugą lampe z tyłu...

 

Codzienne smarowanie mojego nie nowego Claasa to 6 smarowników

To aż o taki wiele nie pobiłeś ;)

 

 

W takim razie na czym polega ta gigantyczna różnica pomiędzy oryginalnym paskiem NH, a oryginalnym paskiem Claas? Tylko na tym, że Claasa jest 2xdroższy? i oczywiście ta nadwyżka ceny wynika ze skąpstwa firmy Claas.. Nie mam pytań

Ja tego nie powiedziałem ;) Przeczytaj dokładnie napisałem że jak kupisz byle co to tak samo bedzie chodzić.A jak kupisz oryginał nh albo claasa będzie siedzieć dłużej...

 

 

Oczekuje rzetelnych odpowiedzi... rób co chcesz

Rzetelne odpowiedzi można uzyskać tylko przy rzetelnie sformułowanych pytaniach ;)

 

 

Niestety nie dysponuje takim dobrodziejstwem jakim jest New Holland TC dlatego też prosiłbym o jego zdjęcia dla porównania....aby sprawiedliwości stało się zadość. Przy okazji zrób zdjęcie mocowania tylnej osi

Zdjęcie przedniej i tylnej osi postaram się zrobić.Tylko nie wiem po jakiego groma tylna oś,ale ok ;)

 

Rower-chodziło mi o takie same mocowanie siłowników do podniszenia hederu,a nie o biżuterie.Siatka możliwe że tak jest,nie wiem nie pracowałem,ale jednak lepszym rozwiązaniem wydaje mi się samoczyszczący :)

 

POzdrawiam

Edytowano przez adrian300895

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

W obudwu szyba schodzi,nie wiem jak jest w claasie ale w nh jest podłoga ścięta ;) Jedynie mógł by mieć drugą lampe z tyłu...

Rower-chodziło mi o takie same mocowanie siłowników do podniszenia hederu,a nie o biżuterie.Siatka możliwe że tak jest,nie wiem nie pracowałem,ale jednak lepszym rozwiązaniem wydaje mi się samoczyszczący :) POzdrawiam

W CLAAS-ie też jest podłoga ścięta :P i wydaje mi się, że z CLAAS-a jest lepsza widoczność na przyrząd żniwny B) - to tylko moje spostrzeżenie :)

Wentylator samoczyszczący tak jak mówisz jest raczej lepszym rozwiązaniem, ale im więcej takich udogodnień to tym więcej rzeczy może się zepsuć :) ale wcale nie musi się psuć B). Wentylator samoczyszczący dobra rzecz ale i siatka chyba nie jest zła?

Edytowano przez rower56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

Według mnie ten cały awero nie jest warty tych pieniędzy bo 350 tys netto to troche lekka przesada za taki mały kombajn który nie wymłóci więcej jak rekord :lol: za mniejsze pieniążki oferują mi nh tc 5070 rs z lepszym wyposażeniem i wydajnością prawie 2x większą i ten bęben 45 cm mnie odstrasza :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Każdy kupuje kombajn na jakiego go stać.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

Według mnie ten cały awero nie jest warty tych pieniędzy bo 350 tys netto to troche lekka przesada za taki mały kombajn który nie wymłóci więcej jak rekord :lol: za mniejsze pieniążki oferują mi nh tc 5070 rs z lepszym wyposażeniem i wydajnością prawie 2x większą i ten bęben 45 cm mnie odstrasza :blink:

Cena często zależy od tego ile utargujesz lub jakie opcje będą w danej cenie :) . Skąd wniosek , że nie wymłóci więcej jak rekord ? A więc za ile oferują ci TC 5070 rs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

to jak za darmo, weź opony 800, blokadę do tego i kupuj, nawet się nie zastanawiaj. Tego modelu to nie masz co porównywać do aveo. Taniej i wydajniej będzie w nh. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

Według mnie ten cały awero nie jest warty tych pieniędzy bo 350 tys netto to troche lekka przesada za taki mały kombajn który nie wymłóci więcej jak rekord :lol: za mniejsze pieniążki oferują mi nh tc 5070 rs z lepszym wyposażeniem i wydajnością prawie 2x większą i ten bęben 45 cm mnie odstrasza :blink:

Ta cena to pewnie cena do targowania a przy takiej sumie można raczej sporo utargować no chyba że to cena ostateczna ;) Czyli uważasz, że większy bęben jest dużo lepszy? Niekoniecznie mniejszy bęben musi oznaczać mniejszą wydajność, bo wydajność od samego bębna nie zależy :) A więc z jakim wyposażeniem oferują ci NH TC 5070?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower56    0

Zdjęcie przedniej i tylnej osi postaram się zrobić.Tylko nie wiem po jakiego groma tylna oś,ale ok ;)

To jak będzie z tymi zdjęciami Adrian ? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek60001    0

Cena 350tyś netto to lekka przesada można go kupić spokojnie 20tyś taniej.

Edytowano przez Bartek60001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

Według mnie ten cały awero nie jest warty tych pieniędzy bo 350 tys netto to troche lekka przesada za taki mały kombajn który nie wymłóci więcej jak rekord :lol: za mniejsze pieniążki oferują mi nh tc 5070 rs z lepszym wyposażeniem i wydajnością prawie 2x większą i ten bęben 45 cm mnie odstrasza :blink:

ten bęben jest tak sprawdzony że nie trzeba go reklamować w każdym claasie oprócz lexionów można go znaleźć i mimo to ludzie którzy kupują nawet używane kombajny sie nie skarżą nie wiem w czym może być gorszy wytłumacz skoro wiesz lepiej...

Edytowano przez Agrotron155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Ażeby być uczciwym w swoich słowach, polecam porównać jeszcze szybkość obrotów bębna w w Claasie vs. reszta świata. Dopiero wtedy możemy dyskutować o jakości omłotu..... z którego Claas słynie, prawda?

 

pozdrawiam


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koomar
      witam czy ktoś z forumowiczow dokładał koło wolnobiezne do sieczkarni? przy fabrycznym jednym kole odlaczenie siekacza jest bardziej kłopotliwe niż jak to było w dominatorach np 88 gdzie pasek wystarczyło przełożyć na wolnobiezke i po temacie
    • Przez dj.vadium
      Witam..
       
      Słyszałem coś o nowym modelu claasa ma to być dominator 150N... czy słyszeliście coś o tym..
       
      ma być to zlepek znaych rozwiązań..
       
      Nowa kabina Vista.. zbionik na 4tony, heder 4,5m , bębny od mediona.. a wyglądem zbliżony do Tukano...
       
      Podobno na Polskę mają być puszczone 3 - 4 sztuki..
       
      słyszeliście lub czytaliście o czymś takim..?????
    • Przez slawcioken
      Jestem zainteresowany kupnem Avero- poszukuje osób które już go kupiły bądź przymierzają się do jego zakupu.

    • Przez mario504
      ile kosztuje claas awero ? prosze pisac dane techniczne
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj