r56ha

Techpom Krzywonoś

Polecane posty

r56ha    1

Witam.

Mam takie pytanie odnoście tej firmy koło Mławy. Czy też mieliście z nimi problemy z serwisem albo z brakującymi opcjami które zamówiliście w maszynach?

 

Osobiście byłem ich klientem, ale po tym jak oni podchodzą do mnie z serwisem to krew zalewa. Trzeba się prosić i "błagać", o to by łaskawie przyjechali sprawdzić co się dzieje z ciągnikiem. Potrafili ponad tydzień jechać tłumacząc się, że samochód im się uszkodził, albo że mechanik na urlopie. Podobne rzeczy spotykają innych rolników w mojej okolicy, którzy zaopatrywali się u nich.

 

Czy ich serwis również podchodzi do was w taki podobny, perfidny sposób (olewający po gwarancji)?


2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Ja bylem ich klientem. Zakupiłem od nich paszowóz, ale na szczęscie nie miałem żadnych problemów z tym sprzetem, także z usług serwisu nie korzystałem, dlatego ciezko mi określić. Teraz mój rejon obsługuje odział z Sierpca. Kumpela brała od nich Zetora i chyba z serwisem gwarancyjnym problemów nie było, bo poleca tą firme, tylko nie wiem czy w Sierpcu mają swój serwis czy serwisuje Mława.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r56ha    1

W Sierpcu serwisu nie mają, tylko rozprowadzają maszyny. Kadra serwisowa jest w Mławie. W czasie gwarancji też nie miałem problemów, ale jak się skończyła to już kiepsko z nimi było się dogadać...


2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oł jeee.... Tak Tak Tak... nareszcie ktoś pisze o Techpomie :D

 

Wieczorem wpadnę na AF to napiszę litanię, może i Biblię o serwisie jak i całej firmie. Żadnego słowa pozytywnego nie uwzględnię ponieważ nie zasługują na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r56ha    1

Nikt nie miał z nimi problemów? Jakoś nie mogę uwierzyć. Na pewno podpadli wam po gwarancji z czymś.


2m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A wiec napisze.

 

Miałem do czynienia z tymi kańciarzami.

Rzekomo miałem kupić Lemkena Compact-Solitaira 9 popokazowego w idealnym stanie. Kupiłem ale....w stanie odbiegającym nawet od dobrego. Siewnik nei dosc ze przyszedł po terminie 2 miesiace przez co opozniłem siewu o miesiac to przyszedł niekompletny. Bez komputerów, wyposazenie nie zgadzało sie z przedstawionym. Techpom na własny koszt doposażał siewnik...Serwis do d*py, czekac trzeba kilka tyfodni zanim ktos przyjedze w razie awarii a jest ich sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Także drodzy Userzy, ODRADZAMY zakupów w TECHPOMie!.

 

EDIT: To tak dla zakończenia tematu, że odradzamy, i post wyjaśniający widać Posta wyżej. :)

Edytowano przez przemrolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może coś więcej? smile.gif Wszak to post bez uzasadnienia. wink.gif

 

Z bliskiego otoczenia, wiem, że bywają problemy z dostawa w terminie. huh.gif Dodatkowo pracownicy serwisu są nie kompetentni i mają braki w znajomości obsługi sprzedawanych maszyn. dry.gif

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1998    30

A ja na nich nie narzekam. W 2002 roku kupiłem od nich ciągnik Żubroń 2048a. Źle zrobiłem, że taki wybrałem. Był to model bardzo wadliwy. Siadała skrzynia i silnik. Fakt, że była jeszcze gwarancja, ale po jednym telefonie był u mnie serwis z lawetą i przywieźli mi ciągnik zastępczy, a ten mój wzięli na warsztat. Trzymali go dość długo, ale miałem zastępczy, więc to bez różnicy. Po remoncie przywieźli mi praktycznie nowy ciągnik, wszystko było wymienione. No i po tym remoncie ciągnik chodził do puki go nie sprzedałem bardzo dobrze. Później w 2006 roku kupiłem od nich prasę i parę maszyn zielonkarskich. Również nie mam zastrzeżeń. Fakt, że od dnia kupna do dnia przywiezienia na podwórko trochę czasu upłynęło. W dniu pierwszego uruchomienia maszyn wykonałem jeden telefon do nich, a po 3 godzinach był u mnie serwis i uruchomił mi prasę. Przez moje nie doświadczenie rozwaliło mi się kilka łożysk na łańcuchu w prasie, jeden telefon i przyjechali wymienili i ani grosza nie wzięli. Później kupiłem tur do ciągnika od nich. Zamontowali mi go za darmo. A i jeszcze jedno, przy kupnie maszyn Panowie z Techpomu bardzo mi pomogli, wybrać maszyny do ciągników jakimi dysponuję. Firmę Techpom oceniam na dobrą 4. Pomyślicie, dlaczego nie na 5 skoro tak ich zachwalasz, ano dlatego, że mają dość wysokie ceny maszyn :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj