Skocz do zawartości

Zdjęcie

Techpom Krzywonoś

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share r56ha

r56ha

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 12:00

Techpom Krzywonoś Witam.
Mam takie pytanie odnoście tej firmy koło Mławy. Czy też mieliście z nimi problemy z serwisem albo z brakującymi opcjami które zamówiliście w maszynach?

Osobiście byłem ich klientem, ale po tym jak oni podchodzą do mnie z serwisem to krew zalewa. Trzeba się prosić i "błagać", o to by łaskawie przyjechali sprawdzić co się dzieje z ciągnikiem. Potrafili ponad tydzień jechać tłumacząc się, że samochód im się uszkodził, albo że mechanik na urlopie. Podobne rzeczy spotykają innych rolników w mojej okolicy, którzy zaopatrywali się u nich.

Czy ich serwis również podchodzi do was w taki podobny, perfidny sposób (olewający po gwarancji)?
2m

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Techpom Krzywonoś Dzisiaj, 19:35
  •  

#2 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 13:26

Techpom Krzywonoś Ja bylem ich klientem. Zakupiłem od nich paszowóz, ale na szczęscie nie miałem żadnych problemów z tym sprzetem, także z usług serwisu nie korzystałem, dlatego ciezko mi określić. Teraz mój rejon obsługuje odział z Sierpca. Kumpela brała od nich Zetora i chyba z serwisem gwarancyjnym problemów nie było, bo poleca tą firme, tylko nie wiem czy w Sierpcu mają swój serwis czy serwisuje Mława.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#3 Share r56ha

r56ha

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 08:58

Techpom Krzywonoś W Sierpcu serwisu nie mają, tylko rozprowadzają maszyny. Kadra serwisowa jest w Mławie. W czasie gwarancji też nie miałem problemów, ale jak się skończyła to już kiepsko z nimi było się dogadać...
2m

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 marzec 2011 - 10:20

Techpom Krzywonoś Oł jeee.... Tak Tak Tak... nareszcie ktoś pisze o Techpomie :D

Wieczorem wpadnę na AF to napiszę litanię, może i Biblię o serwisie jak i całej firmie. Żadnego słowa pozytywnego nie uwzględnię ponieważ nie zasługują na to.

#5 Share r56ha

r56ha

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 14:10

Techpom Krzywonoś Nikt nie miał z nimi problemów? Jakoś nie mogę uwierzyć. Na pewno podpadli wam po gwarancji z czymś.
2m

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 kwiecień 2011 - 18:22

Techpom Krzywonoś A wiec napisze.

Miałem do czynienia z tymi kańciarzami.
Rzekomo miałem kupić Lemkena Compact-Solitaira 9 popokazowego w idealnym stanie. Kupiłem ale....w stanie odbiegającym nawet od dobrego. Siewnik nei dosc ze przyszedł po terminie 2 miesiace przez co opozniłem siewu o miesiac to przyszedł niekompletny. Bez komputerów, wyposazenie nie zgadzało sie z przedstawionym. Techpom na własny koszt doposażał siewnik...Serwis do d*py, czekac trzeba kilka tyfodni zanim ktos przyjedze w razie awarii a jest ich sporo...

#7 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 14 kwiecień 2011 - 18:27

Techpom Krzywonoś Także drodzy Userzy, ODRADZAMY zakupów w TECHPOMie!.

EDIT: To tak dla zakończenia tematu, że odradzamy, i post wyjaśniający widać Posta wyżej. :)

Edytowany przez przemrolnik, 15 kwiecień 2011 - 14:54.

#8 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 kwiecień 2011 - 19:17

Techpom Krzywonoś Może coś więcej? Dodany obrazek Wszak to post bez uzasadnienia. Dodany obrazek

Z bliskiego otoczenia, wiem, że bywają problemy z dostawa w terminie. Dodany obrazek Dodatkowo pracownicy serwisu są nie kompetentni i mają braki w znajomości obsługi sprzedawanych maszyn. Dodany obrazek

Edytowany przez Profil usunięty, 24 kwiecień 2011 - 18:25.

#9 Share CaseIHPOWER

CaseIHPOWER

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 09 marzec 2012 - 20:17

Techpom Krzywonoś No jak tak dłużej będzie to niedługo wszystkich klientów potraco -_-

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share bizon1998

bizon1998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanika

Napisany 16 maj 2015 - 07:37

Techpom Krzywonoś

A ja na nich nie narzekam. W 2002 roku kupiłem od nich ciągnik Żubroń 2048a. Źle zrobiłem, że taki wybrałem. Był to model bardzo wadliwy. Siadała skrzynia i silnik. Fakt, że była jeszcze gwarancja, ale po jednym telefonie był u mnie serwis z lawetą i przywieźli mi ciągnik zastępczy, a ten mój wzięli na warsztat. Trzymali go dość długo, ale miałem zastępczy, więc to bez różnicy. Po remoncie przywieźli mi praktycznie nowy ciągnik, wszystko było wymienione. No i po tym remoncie ciągnik chodził do puki go nie sprzedałem bardzo dobrze. Później w 2006 roku kupiłem od nich prasę i parę maszyn zielonkarskich. Również nie mam zastrzeżeń. Fakt, że od dnia kupna do dnia przywiezienia na podwórko trochę czasu upłynęło. W dniu pierwszego uruchomienia maszyn wykonałem jeden telefon do nich, a po 3 godzinach był u mnie serwis i uruchomił mi prasę. Przez moje nie doświadczenie rozwaliło mi się kilka łożysk na łańcuchu w prasie, jeden telefon i przyjechali wymienili i ani grosza nie wzięli. Później kupiłem tur do ciągnika od nich. Zamontowali mi go za darmo. A i jeszcze jedno, przy kupnie maszyn Panowie z Techpomu bardzo mi pomogli, wybrać maszyny do ciągników jakimi dysponuję. Firmę Techpom oceniam na dobrą 4. Pomyślicie, dlaczego nie na 5 skoro tak ich zachwalasz, ano dlatego, że mają dość wysokie ceny maszyn :/

Dodaj odpowiedź