wojtek918

kompresor black decker

Polecane posty

wojtek918    6

Witam. Myślę że w dobrym dziale zamieszczam ten post. A mianowicie mam kompresor black decker o poj. 25l kupiony kiedyś tam w obi. Jak dotąd wszystko chodziło ok pomalowalem nim ciagnik, przyczepe, kosiarke, nie wspomne o przedmuchiwaniu takich maszyn jak kombajn, prasa czy ciagniki. Ostatnio pojawił się w nim problem. Gdy jest zimno to nie moze zastartować, tak jakby go cos blokowało. Jak juz zastartuje to chodzi w miare dobrze. Po prostu przy pierwszym załączeniu trzeba go wlaczac na sekunde dwie i wyłączać i po kilkudziesieciu takich próbach startuję. ciśnienie bije prawidłowe, olej wymieniłem ale problem nie minął. Zaznaczam że olej jest typowwy do takich urządzeń. Gdzie może tkwić problem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Poszukaj guzika reset, u mnie było to samo. Zacząłem rozbierać obudowy, włącznik ale wszystko wydawało się ok, wtedy zauważyłem ten guzik, więc nacisnąłem i kompresor zastartował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glwoj    5

Nie masz się co przejmować. Jak stoi w zimnie olej robi się gęsty i dlatego nie może zastartować. Ja ma podobny tylko 50l i też muszę go na mrozie kilka razy załączać lub spuścić ciśnienie prawie do zera i startuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

normalka mój 25l vunder to samo po prostu olej gęstnieje, kupowałem do swojego olej w obi specjalny do kompresorów ale to chyba bez znaczenia, jak mój nie może zastartować to włączam i wyłączam na chwile żeby się rozchodził, a najcieżej ruszyć jak ma duże ciśnienie w butli, w moim i tak węże już dobrze nie trzymają to lekko startuje bo ma zero ciśnienia hehe, jak twój tak ciężko startuje to zostawiaj go na małym ciśnieniu lub spuszczaj powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Jak masz instrukcje to poszukaj w niej... Ja mam innej firmy u mnie jest z boku jak się patrzy od tyłu po lewej stronie pod tą czarną obudową, u mnie też tak dziwnie chodził aż w końcu przestał się włączać ale nacisnąłem ten guzik i hula. A tak z innej beczki nie wie ktoś gdzie można kupić filtr powietrza do takiego kompresora ? Jakiś sklep internetowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj