Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kosa

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 22:50

Kosa witam mam taki problem ze gdy ustawie jeden punkt zwrotny na targancu i kosa lezy na srodku bagneta to w drugim punkcie zwrotnym nie jest tak samo tylko mniej wiecej w polowie i przez to ukreca mi sie walek i musze mniej wiecej wyposrodkowac te dwa punkty zwrotne bo strasznie sie grzeje glowka od targanca i lozysko a puzniej walek szlak trafia,mam tez pytanie czy moze ktos zakladal w swoim rekordzie zamiast tego bebna na chlodnice takiego kosza z siatki jak maja claasy bo na aukcjach je tez sprzedają

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kosa Dzisiaj, 01:15
  •  

#2 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 18:49

Kosa i jak nikt nie mial takiego problemu?bo u mnie zaden mechanik nie potrafi odnalesc gdzie tkwi problem i przez to jak od rowu jest jaki perz czy cos to kosa zamiast ciac to mieli i ma ciezko

#3 Share LOST

LOST

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oczywiście i wszystkie jego odmiany

Napisany 10 marzec 2011 - 21:00

Kosa Co do siatki zamiast bębna to czytałem już parę opinii, z których wyka, że siatka jest lepsza od bębna.
KPK Kumurun Team - Główny Sekretarz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 21:01

Kosa widze ze jednak nikt takiego problemu nie mial szkoda bo nie wiem co z tym zrobic wyczerpaly mi sie pomysly chyba zostaje tylko podmiana hederow jak ktos bedzie swego bizona sprzedawal

#5 Share strd

strd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 00:24

Kosa bęben jest o tyle lepszy, że się obraca (jak działa) i zrzuca z siebie syf. Sama siatka po pewnym czasie koszenia się zaklei, bo wiatrak na chłodnicy będzie cały czas ciągnął powietrze do środka.

jeśli chodzi o kosę, to moze tam jest jakaś regulacja skoku targańca??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 20:45

Kosa zgadza sie jest regulacja na glowkach od kosy i od targanca ale jak wyreguluje i kosa jest dobrze w 1 punkcie zwrotnym to w 2 punkcie zwrotnym jest w polowie a powinna byc tez zyletka na bagnecie