Gość

Najwytrzymalszy ciągnik

Polecane posty

pawello15    1

moim zdaniem zetory 7211 .mój ma 22lata i jeszcze 3 lata temu byl głównym ciągnikiem (w nocy chodził pod kosiarką ,wtedy rano podczepiana prasa a kolejnej nocy tur i wożenie i owijanie do rana .miał tylko jeden remont silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

Dla mnie zetory te starsze z serii 52xx,72xx i 77xx. Jest to dobra seria Czechy robili mocne ciągniki. Mój 7211 ma 20 lat i miał jeden remont i jest głównym ciągnikiem. Tata to go nie oszczędzał katował go jak idzie od rana do nocy ile sił miał i chodzi idealnie a remont był kilka lat temu a moja 60 to już jakoś po 7 latach od nowości remoncik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo tak te Zetory są naprawde dobre. Moj dziadek ma C360,Zetora 7011 i MTZ 82 4x4 i ten zetor stoi caly czas w garazu nic nie robi a cały zalany olejem dziadek bardzo na niego narzeka heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek19    2

Moim zdaniem to mf 255 (jak wszyscy, którzy posiadają te ciągniki) ;[ Nasz ciągnik od nowości nie miał żadnego remontu (oby tak dalej) :lol: i jest niezawodny, no i słynny ciapek (c330).Nasz miał kilka razy wymieniane sprzęgło,ale nie można narzekać wszystko się kiedyś zużywa ;[


Ursus c-330 i MF 255
następca c 330 Renault Cergos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

fendt ale miałem z nim mało styczności , ale ursus 3502 , 3512 też wytrzymałe ciągniki


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Moje zdanie jest takie same jak kolegi wyżej- C-330- ciągnik naprawdę nie do zdarcia. Tyle lat go mam i chodzi jak należy, pali w zimie oraz jest bardzo ekonomiczny. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c 360 chodzi jak żyleta...!!! a jak pali gume... hehe

 

 

wasze też tak potrafią??


>MF 6280 >< MTZ 82 >< Ursus C360 >< Ursus C330 >< Bizon Z056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ursus C330 nie ma mocnych na niego chodzi jak trza ;[


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Zgdzam się, że popularna trzydziestka jest niesamowicie wytrzymała. Moja ma już nabite 10100mth i chodzi jak zegarek. W tym czasie miała jedna prawdziwą kapitalkę w 1987r. W 2005r wymieniłem pompę od podnośnika która była w ciagniku od nowości ;[ , a w 2007 tuleje i tłoki w silniku. Moim zdaniem jak na traktor z 1973r spisuje się naprawdę bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandanger    2

C-330 - MÓJ STARY CAP PO DOŁACH MKNIE I POLACH - TRENUJĘ JUŻ DO RAJDU DAKAR-POLAND ;[


Everything is dust in the wind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Ursus C330 ciągnik nie do zdarcia ;[

Nic dodać nic ująć ;[


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Zgdzam się, że popularna trzydziestka jest niesamowicie wytrzymała. Moja ma już nabite 10100mth i chodzi jak zegarek. W tym czasie miała jedna prawdziwą kapitalkę w 1987r. W 2005r wymieniłem pompę od podnośnika która była w ciagniku od nowości ;[ , a w 2007 tuleje i tłoki w silniku. Moim zdaniem jak na traktor z 1973r spisuje się naprawdę bardzo dobrze

I jak to się ma do innych ciągników (zetorów, perkinsów), które przy przebiegu kilkunastu tys. miały pierwszy remont, niektóre tylko robioną górę silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

Wsumie to ja nie widziałem takiego Perkinsa czy Zetora który by nie był ruszany przez kilkanaście tysięcy mth...Ale może poprostu w mojej okolicy ludzie katują te ciągniki... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterr    0

Ja również uważam iż jest to poczciwa 30-dziestka po prostu maszyna nie do zdarcia nie mówiąc już o rewelacyjnym spalaniu po prostu nic ująć nic dodać szkoda że ursus nie robi już tych ciągniczków z pewnością znalazły by właścicieli sądząc chociażby po cenach używek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najwytrzymalszy ciągnik to: Fortschritt Ursus Zetor

obecnie mam te 2 pierwsze kiedyś mój ojciec miał 2 zetory ciągniki nie do zdarcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Fendt w Niemczech pracuje w gosp.rolnym a raczej firmie Stefan Schneider powiat Wachtberg niedaleko Bonn jak co :) 412 która dostaje ostro przy klejzowaniu i robieniu tuneli pod uprawę truskawek ma już ponad 9tys mth jedynie co się psuje to wyskakuje kilka błędów które można samemu usnąć lub robi to serwis oczywiście ja tylu mth nie nabiłem ale jest to ciągnik mało awaryjny natomiast jednym z których najczęściej się psuje to mf 4435 może dlatego że sprowadzony był z Rumuni 3 sztuki najbardziej się psuł ten z fonladą już poszedł,a pozostałe są często remontowane to sprzęgło to przedni napęd,brak mocy z rumuni sprowadzony kosztował 15tys E a ten z fonladą 17 tys ale mimo to wolałbym kupić Belarusa niż MF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja proponuję zaprosić tu Rosjan, oni znają się doskonale na maszynach typu "hesvy duty" tudzież "gniotsa nie łamiotsa". biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zaprosić tu Rosjan, oni znają się doskonale na maszynach typu "hesvy duty" tudzież "gniotsa nie łamiotsa". biggrin.gif

no rosyjski to DET mój kumpel ma kupił po cenie złomu za 3 tys chciał nim staw wypchnąć nie dał rady ale za to w tamtą mroźna zimę świetnie dawał sobie radę z odśnieżaniem drogi;)gdyby nie on to bylibyśmy odcięci od świata ale teraz chce go sprzedać stan dobry jak nie znajdzie klienta to po cenie złomu pójdzie jak jeszcze troszkę wzrośnie heh a propo kto wie jaka ma być zima w tym roku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendias    5
Dnia 19.08.2007 o 15:22, ZetorPower napisał:

ZETOR 7211 ktos go tutaj poruwnał do M1A1 Abrams. i tak jest niezniszczalny a mtz i białoruski jak widze jakis stary wschodni ciagnik to mnie na rzygi zbiera

A mnie na zetora na rzygi zbiera i na ciebi pseldo polaku tacy jak ty rozkradli Polskę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale jaja. Odkopał temat z przed 13 lat żeby kogoś zbesztać. 😀

                        Znalezione obrazy dla zapytania: złoty szpadel

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj