Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najwytrzymalszy ciągnik

198 odpowiedzi na ten temat

#41 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 27 sierpień 2007 - 21:17

Najwytrzymalszy ciągnik MF 255, mój ma 17 lat i tylko jeden remont bo pękła gumowa rura która doprowadzała powietrze z filtra do kolektora
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Najwytrzymalszy ciągnik Dzisiaj, 17:49
  •  

#42 Share rafalo90

rafalo90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 27 sierpień 2007 - 21:25

Najwytrzymalszy ciągnik ja tesh miałem zetorka 7211 i jest to ciągnik nie do zdarcia jak go sprzedawałem to miał 10000 mtg ale jak kupiec przyjechał to mu wcisnołem że ma 5000 mtg a licznik mam od innego a on na to że jak ma 5000 to silinik jest do kapitalnego remiontu <lol2> heh czasami mtg nie są dobrym porównaiem co do jakości danego ciągnika :P

#43 Share rolnik-k

rolnik-k

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 29 sierpień 2007 - 21:35

Najwytrzymalszy ciągnik dla mnie to mf 255 to jest nie do zdarcia maszyna mam z 89r i 5000 motogodzin przejechane i nic tylko cos ostatno wycieki go mecza. a moja poczciwa c-355 (79r.) to masakra.... na zegarze 25.000 motogodzin i i dalej na chodzi robione przy niej jest przynajmniej cos raz w miesiacu. a łożyska w skrzyni to musiałem z metra takiego rozwijalnego dac dwa razy w koło łożyska zeby chciało na swoim miejscu siedziec :P a jak włacze 5 bieg to nie wiem co mam ze soba zrobic w tej kabine to jak by wiaderko na głowe i walic młotem po nim :D a zetorek 11441 to zobaczymy narazie 70 motogodzin i jak nrazie nic :P

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 29 sierpień 2007 - 21:54

Najwytrzymalszy ciągnik dla mnie JD to najwytrzymalsze maszyny.jeden znajomy miał 8300 przepracował 25000 mth i był ciagle na chodzie.Mój 3140 ma blisko 12000 mth i jest ok.silnik oleju nie bierze wszystko działa jak trzeba.taka jest moja opinia.

#45 Share Gumis32

Gumis32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:?

Napisany 30 sierpień 2007 - 10:41

Najwytrzymalszy ciągnik C-360 jeszcze mnie nie zawiodła w polu i wogóle, jak narazie chodzi jak żyleta :P

#46 Share hunter112

hunter112

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 30 sierpień 2007 - 11:47

Najwytrzymalszy ciągnik Według mnie Władimiriec mój ma 25 lat i tylko skrzynia była przy nim robiona w zeszłym roku a koleś w sąsiedniej wsi ma ponad 30 letniego i nic przy nim nie robił od nowości

#47 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 31 sierpień 2007 - 10:21

Najwytrzymalszy ciągnik ja dodam fendta 824
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#48 Share ml78

ml78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Zainteresowania:ogólnie maszyny rolnicze i nie tylko, budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe

Napisany 31 sierpień 2007 - 18:52

Najwytrzymalszy ciągnik Heh, ja byłem pełen podziwu dla c-355 z 1977 r ten traktor pracował nawet z pękniętym wałem korbowym i potężną dziurą w silniku, aha nikt z domowników nie pamiętał kiedy od nowości cokolwiek było w nim naprawiane. To była dopiero maszyna była bo ma już inne serce,po awarii wału silnik został wymieniony na inny, młodszy. :)
Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

#49 Share GaTHeR

GaTHeR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 06 wrzesień 2007 - 20:14

Najwytrzymalszy ciągnik

Najwytrzymalsza mogła by wyc c330

masz racje Ferdko...

w latach 50tych Ursus był na równym poziomie z topowymi markami zachodnimi.. gdyby prowadzone byly w Ursusie prace modernizacyjne, gdyby technologicznie traktory te poszły do przodu to teraz byłaby to marka luksus.

bo chyba o extremalnych zadanich ktorych podejmuja sie codzień setki czy nawet tysiace "ciapków" w całej Polsce nikomu nie trzeba opowiadac...

Załączone miniaturki

• 20070321KSLY.jpg

#50 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 06 wrzesień 2007 - 20:26

Najwytrzymalszy ciągnik Hehehe, dobre foto <_<. Ta pani zaraz zarwie błotnik biednemu C 330...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share sztafek#8482;

sztafek#8482;

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 06 wrzesień 2007 - 20:30

Najwytrzymalszy ciągnik heh ja też tak kiedyś wracałem jak urwałem koło w C360 podczas orki...ale sie ludzie dziwnie patrzyli ;) ciągnik na trzech kołach a czwarte na pługu <_<

#52 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 06 wrzesień 2007 - 20:35

Najwytrzymalszy ciągnik Łaaa, ale foto ;) to sie nazywa sztuka balansowania <_< Swoją drogą ta Pani na zdjęciu musi chyba troche ważyć co widać szczególnie po błotniku na którym siedzi :)

#53 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 06 wrzesień 2007 - 20:39

Najwytrzymalszy ciągnik Ja uwazam ze chyba nie ma takiego ciągniki i takiej marki kazdy na swój sposób jest awaryjny. Jedne mniej drugie dobre. w jednym to jest lepsze w innym drugie i cięzko precyzować jednoznaczną odpowiedz.

Pozdrawiam Balzak

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#54 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 06 wrzesień 2007 - 21:15

Najwytrzymalszy ciągnik

Hehehe, dobre foto <_<. Ta pani zaraz zarwie błotnik biednemu C 330...

racja swietne zdjecie, ale to chyba nie jest c-330, przypomina t-150k tylko w mniejszym wydaniu.
tez kiedys wracalem na 3 kolach gdy tryby w zwolnicy w same poszly, tylko zamiast baby zaczepilem przedni obciaznik 400 kg na tylny tuz
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#55 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 07 wrzesień 2007 - 15:37

Najwytrzymalszy ciągnik Moj tata tez wracal MTZ na 3 kolach, ale to wbili kliny po przeciwnej stronie miedzy osia a "rama" ciagnika zeby os sie nie krzywila i jakos dojechali.

Honda - The Power of Dreams :)

#56 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 07 wrzesień 2007 - 15:56

Najwytrzymalszy ciągnik Najpowazniejsza usterka w naszym zetoże od 20 lat była pompa paliwowa gościu mówił że wymienił wszystkie sekcje a wymienił tylko 1 i za pół roku znów musieliśmy naprawiać i 500zł w plecy <_<
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#57 Share zts

zts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 05 październik 2007 - 19:38

Najwytrzymalszy ciągnik Z tego co spraktykowałem to najmocniejsze są U 1212, 1222. Jeżeli się miało te ciągniki od nowości i pracowało nimi jak należy to wytrzymywały po 12000 mth do remontu.

#58 Share longerbycz

longerbycz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 05 październik 2007 - 20:20

Najwytrzymalszy ciągnik najwytrzymalsze są chyba MF 255, zetory 7211 i john deery znajomy ma takiego starego dziadka który ma około 47lat i jeszcze nim popyla...........

#59 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 05 październik 2007 - 21:22

Najwytrzymalszy ciągnik cheali się to co się ma.c-355 z72r w oryginale.1 remont kapitalny na 25 lecie.pracowała kiedyś na ok.20 ha ojca+pół wsi.teraz na ponad 30 ha.Dbamy o oleje,filtr powietrza,bez ingerencji w silnik i wygląd ,bo jest ok.Teraz co prawda elektryka nawala,ale to przecież nic dziwnego na te lata.Takich już nie robią!
muszę wrzucić fotę to się przekonacie-nie bardzo wiem jak to się robi ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share michalbelchatow

michalbelchatow

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 06 październik 2007 - 07:52

Najwytrzymalszy ciągnik Zetor 5211 rok 85 od nowości ma już ponad 15 tys h ale nie wiem dokladnie bo licznik sie zatrzymal na 5 tys

tak samo c 330 ale ile ona moze miec dokladnie na liczniku to nie wiem i raczej ani mój dziadek nie wie ani mój wujo;)

Dodaj odpowiedź