Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt Farmer i Favorit

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 19:47

Fendt Farmer i Favorit W drugim ciagniku miga prawdopodobnie lampka diagnozy EHR.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt Farmer i Favorit Dzisiaj, 09:08
  •  

#22 Share Maxer

Maxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 08:19

Fendt Farmer i Favorit Ale gostek co robił te zdjęcia to miał farta żeby trafić jak dioda sie zapaliła.
A o co chodzi z tym przełącznikem na dzwigni? zdjęcie z tą diodą

Edytowany przez Maxer, 13 marzec 2011 - 08:24.

#23 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 09:36

Fendt Farmer i Favorit Hmm no niekoniecznie musi to być miganie, bardzo prawdopodobne jest, że traktor został co dopiero odpalony, nic nie było robione podnośnikiem i Diagnose świeci sie ciągle co jest normalne... Co do przycisku to może on być do trzeciej sekcji do ładowacza.

#24 Share Maxer

Maxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 12:43

Fendt Farmer i Favorit Czy można wyłączyć amortyzowanie przedniej osi i czy trzeba to robic przy podnoszeniu turem cięrzkiego ładunku?
Pytałem się ubezpieczyciela o tą niby większą opłate za ciągnik rozwijający 50km/h i powiedział że wpisuje się ciągnik rolniczy i jest jedna stawka na wszystkie nic nie słyszał o jakiś wiekszych opłatach.

Edytowany przez Maxer, 13 marzec 2011 - 18:44.

#25 Share lukash1986

lukash1986

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 08:17

Fendt Farmer i Favorit Witam, Maxer w Polskim prawie ubezpieczeniowym nie ma zapisku, że ubezpieczenie na ciągnik który osiąga prędkość powyżej 50 km/h jest inna stawka. Stawka jest wszedzie taka sama firm y tylko różnicują stawkę na dwie albo zryczałtowana czyli bez względu na wiek zniżki itp jest stała kwota i stwaki obliczeniowe tzn gdzie ważna jest ilośc posiadanych zniżek wiek itp. Wychodzi to podobnie wiem bo mam dość dużą agencje ubezpieczeniowa od ponad 5 lat.

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 09:50

Fendt Farmer i Favorit Ja caly czas pisze jak to wyglada w Niemczech, byc moze w Polsce nie ma to zadnego znaczenia. A i sprawy dotyczace przgladow technicznych tez z pewnoscia wygladaja inaczej.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#27 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 10:33

Fendt Farmer i Favorit A dlaczego ma być w prawie ubezpieczeniowym coś o ciągnikach rolniczych jeżdżących z prędkością 50km/h jeżeli ustawodawca w prawie o ruchu drogowym określił że mogą najwyżej 30km/h? Tu nie ma gwiazdek, rodzajów, kategorii. Dowód rejestracyjny nie podaje maksymalnej prędkości dla danego modelu.

#28 Share lukash1986

lukash1986

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 16:36

Fendt Farmer i Favorit Wiem kosti68 ja tylko chciałem dla wiadomości napisać jak jest w Polsce z tymi ubezpieczeniami. Co do przeglądów nie wiem jak to jest.

Pozdrawiam

#29 Share Maxer

Maxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 17:54

Fendt Farmer i Favorit Oglądałem tego 509 c i powiem wam że nie jest on wartych tych pieniędzy sprzedawca powiedział że ma on 1800mth kable przy EHR były rozprute a się błyszczy lepiej niż nowe sprzęty.
510 już sprzedany i mam pytanie związku z tym: Nie wiecie czy w jakimś komisie mają Fendta Favorita 509, 510 na sprzedarz woj. podlaskie i okolice?

Edytowany przez Maxer, 16 marzec 2011 - 20:25.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share Maxer

Maxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 19 marzec 2011 - 18:54