Skocz do zawartości

Zdjęcie

mf 168

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grzegorz84

grzegorz84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 23:06

mf 168 posiadam mf 168 mam problem z podnosnikiem przy podnoszeniu go do góry bezwzględu czy jest z maszyna czy bez bardzo nim szarpie i skacze ..filtr oleju jest czysty jaka moze byc inna przyczyna tego szarpania...jeszcze na wyjsciu hydraulicznym to samo sie dzieje mimo ze wlalem olej agrol ...prosze o pomoc z góry dziękuje:)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
mf 168 Dzisiaj, 01:01
  •  

#2 Share darek213

darek213

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 10:28

mf 168 musisz ustawić pompę drugą dzwignią zaraz z boku przy podnośniku napisz coś więcej w mf jest tak że szarpie jeszcze jak się weżmie dzwignie na maksa do góry żeby podnosiła musisz napisać coś więcej bo trudno mi powiedzieć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share grzegorz84

grzegorz84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 21:42

mf 168 dzwignie nic nie zmieniają skacze najgorzej z maszyną na większych obrotach szarpie całym ciągnikiem.jak zgasze ciągnik to dosć szybko opada.są to skoki około 5 cm.Zdjołem cały podnosnik z deklem nie ma widocznych rzadnych wad są dwie pompy tłoczkowa i zębata pracują. Pierscienie na tłoczysku i tłok wporządku. nie wiem czy ma to coś wspólnego z multi powerem? bo od pompy zębatej idzie przewód do skrzyni i znad skrzyni wychodzą dwa przewody biegnace do przodu ciągnika do chłodniczki lecz w tym nie ma wogóle oleju i nie ma dzwigni sterowania tym multi powerem nie wiem czy ten model powinien go posiadac. tylko po co byla by ta chłodniczka z przodu ciągnika.