Skocz do zawartości

Zdjęcie

Belarus 1025, jak przerobić dzwignie zmiany biegów

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krzychur

krzychur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:21

Belarus 1025, jak przerobić dzwignie zmiany biegów Witam wszystkich.Posiadam belarusa 1025 i zastanawia mnie czy ktoś ma może przerobioną dźwignie zmiany biegów i hamulca ręcznego bo wiadomo nie da sie raczej wejść z prawej strony ciągnika, prosze o poradę i ewentualne fotki jak ktoś posiada.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Belarus 1025, jak przerobić dzwignie zmiany biegów Dzisiaj, 20:55
  •  

#2 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:51

Belarus 1025, jak przerobić dzwignie zmiany biegów chłopie na twoim miejscu nie zawracałbym sobie głowy z przerabianiem bo możesz sobie narobić więcej kłopotów niż masz... ja wsiadam tylko z tej strony gdzie nie ma wajch... a tak właściwie po co ci wsiadać z lewej strony??

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#3 Share tomcio87

tomcio87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, hodowla

Napisany 07 marzec 2011 - 21:12

Belarus 1025, jak przerobić dzwignie zmiany biegów Jakby to bylo takie proste to by w fabryce tak zrobili od razu.

#4 Share Superman

Superman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 22:00

Belarus 1025, jak przerobić dzwignie zmiany biegów nie masz juz co robic w garazu ze bedziesz przerabial?? lepiej zostaw jak jest bo jak przerobisz to mozesz miec jakies trudnosci z wrzuceniem biegu czy bedziesz ocieral dlonia o kabine czy cos w tym stylu. Masz jedne dzwi do wychodzenia to sie ciesz ze przez okno nie musisz wychodzic to wtedy bys mógl pomyslec a tak to sobie daruj.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share krzychur

krzychur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 20:47

Belarus 1025, jak przerobić dzwignie zmiany biegów

chłopie na twoim miejscu nie zawracałbym sobie głowy z przerabianiem bo możesz sobie narobić więcej kłopotów niż masz... ja wsiadam tylko z tej strony gdzie nie ma wajch... a tak właściwie po co ci wsiadać z lewej strony??

no wiesz myślałem ze skoro rosyjscy inżynierowie wymyślili te stopnie to do czegoś mają służyć a spytałem po prostu, bo miałem starą c 385 i dlatego trudno mi się przyzwyczaić do wchodzenia tylko z jednej strony ale przyznam ze pomału się przyzwyczajam

#6 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 15 marzec 2011 - 20:25

Belarus 1025, jak przerobić dzwignie zmiany biegów Minął już jakiś czas, i mam nadzieje że olałeś sobie tą kwestię;)
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#7 Share hendryk21

hendryk21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 04 kwiecień 2011 - 09:28

Belarus 1025, jak przerobić dzwignie zmiany biegów z obu stron równie dobrze się wsiada, chyba ze ktos sie spasł i miejsca mu brakuje, ja tam wsiadam i nie narzekam
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 04 kwiecień 2011 - 16:14

Belarus 1025, jak przerobić dzwignie zmiany biegów wiesz z jedną wajchą tak jak 820 czy 920 to i da się wsiadać ale 1025 i te 2 wajchy to trzeba się nagimnastykować :D
Mój Wladimirec podbija świat

Dodaj odpowiedź