Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny Belarusów

429 odpowiedzi na ten temat

#101 Share tomal17

tomal17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo spawalnictwo motoryzacja

Napisany 14 marzec 2011 - 19:27

Ceny Belarusów z tego co ja zaobserwowałem te wysokie miedzy innymi ceny mają podłoże polityczne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny Belarusów Dzisiaj, 20:08
  •  

#102 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 20:49

Ceny Belarusów tomal7, masz zapewne rację. Dziś z "prefektury" chyba Zambrów, przyszło mi, że "Uzasadnionym było w sprawie zatrzymać (papier) homologację, jako dowód w sprawie". Nie chce mi się jeszcze raz o tym pisać bo pisałem o tym w temacie "Strajk rolników 2011". Wrrr.... skurwy.... - który to??

#103 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 15 marzec 2011 - 17:27

Ceny Belarusów a ciągnik przypadkiem nie z firmy Birawit?
Tam była sprawa z prokuraturą i może dlatego zatrzymano homologację (chodzi ponoć o jakieś machinacje z homologacją).
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#104 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 15 marzec 2011 - 20:17

Ceny Belarusów Też o tym słyszałem, przekręty robili jeszcze jakieś dotyczące gwarancji i obsługi serwisowej.Ta gwarancja i pomoc serwisowa to jedna wielka ściema, każdy z nas zmieni sobie filtry i oleje bez żadnej pomocy, serwis niczego więcej nie robi, a dodatkowo za to płacić musim, a ceny szaleją teraz ze względu na to, że młodego rolnika wypłacają i w sumie PROW zaczną uruchamiać, więc każda jedna marka podniesie sie z ceną

Edytowany przez yahooo777, 15 marzec 2011 - 20:20.

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#105 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 20:49

Ceny Belarusów To co Birawit, świadomie robił przekręty, czy o nich sam nawet nie wiedział?

#106 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 15 marzec 2011 - 21:02

Ceny Belarusów Kręcił na wszystkie możliwe sposoby jakie istniały
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#107 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 21:21

Ceny Belarusów Ok. O ile jest jak mówisz, to nie wiedziałem.

Tylko k.... teraz sami dupe mi trują, tzn. "prefektura".

A i jeszcze jedno, przypomniało mi się jak ktoś coś kiedyś gadał.... podobno jak "bumbe" puszczą to tylko MTZ pójdzie ;)

Edytowany przez zmija2a, 15 marzec 2011 - 21:24.

#108 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 21:25

Ceny Belarusów Ja to wiem od dwóch handlarzy. Na YT pod filmem u kogoś czytałem też o tej firmie co do wyzyskiwania z tytułu serwisu i gwarancji

#109 Share zmija2a

zmija2a

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 264 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 21:29

Ceny Belarusów Ta, ja właśnie ostatnio po tej całej demolce to zobaczyłem, że miałem nawet upust, chyba gwarancyjny - kilka kół. To było na FV. Ot, obywatel nieświadomy. A ja Wam powiem, jak już znajdą winnego - tylko go k... nie wsadzać. Niech zap.... w kamieniołomie.

#110 Share wojtex123

wojtex123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo , piękne kobiety :)

Napisany 15 marzec 2011 - 22:44

Ceny Belarusów Z tego co widzę to model 952.3 u tego samego sprzedawcy zdrożał o 12tys.zł :o ALE jak środki z uni się wyczerpią typu MR ,PROW to już za rok może trochę lepiej będzie można za uwarzyć jak zrobi się zastój na bardzo długo w sprzedaży nowych maszyn więc kończą się dobre czasy dla sprzedających nowe maszyny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 06:37

Ceny Belarusów ciekawe kiedy ruszy import przez litwe .Miał na początku marca i ddo tej pory nic się nie dzieje
łukaszenka do libii chyba wysyła te traktory ,gdzie po małej modernizacjii za lekkie czołgi robią :D

#112 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 09:01

Ceny Belarusów

To co Birawit, świadomie robił przekręty, czy o nich sam nawet nie wiedział?

Nie wiem. Nie interesowałem się tym, po prostu pisano na forum że niektórzy z tych co kupili ciągniki MTZ z Birawitu dostali wezwania do prokuratury czy policji (złożenie zeznań).

ciekawe kiedy ruszy import przez litwe .Miał na początku marca i ddo tej pory nic się nie dzieje
łukaszenka do libii chyba wysyła te traktory ,gdzie po małej modernizacjii za lekkie czołgi robią :D

No ciekawe.
Wszystko wszystkim panowie ale sami widzicie - jest kasa z PROW to i maszyny drożeją. Ja nigdy więcej tak nie będę kupował - będę czekał z realizacją umowy aż sprzedawcy będą przekonani że już wszyscy wykorzystali kasę i wtedy marudził im z zejściem z ceny.
Prosty przykład - kupiłem z MGR rozsiewacz EXACTA, obsiałem nim wiosną i jesienią pola. Na zimę kolega kupił identyczny 1 tys PLN taniej z tego co mi mówił (rocznikowo o rok nowszy bo mój był z 2009 a kupiony w 2010r). Zakupy robił w grudniu 2010r czyli jak prawie wszystkie umowy z MGR były zrealizowane.
Po prostu trzeba czekać z realizacją aż ten tzw "bum" na sprzedaż z PROW się pokończy.
W przypadku Belarusa/MTZta poważnie bym się zastanowił nad zakupem nowego (rej. 1 raz na Litwie) lub sprowadzeniem samodzielnie 1 sztuki (tylko nie wiem jak wyglądało by z papierami (opłaty celne, rejestracja itp).
pzdrwm Nikita_Bennet
                                                              Sir A C. Clarke

#113 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 17:42

Ceny Belarusów Nikita_Bennet mi też się nie śpieszy ,praktycznie do jesieni to by nic robił jakis transpot tylko
ale obawiam się że na litwie wprowadzą zakaz homologowania silników euro1 w traktorach i bedę musiał zapłacić więcej za kolejne euro .A mi to obojętne jakie normy silnik spełnia Ma byc nowy tani i nie chiński
Patrząc na rosnące ceny euro to pewnie podrożeją

#114 Share rysiardo

rysiardo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 17:56

Ceny Belarusów Panowie, tak na zdrowy rozum. Jak skończy się dofinansowanie do maszyn rolniczych, to jakie będą poszukiwane (?), najtańsze, używane, ich cena nie spadnie. To samo tyczy się ciągników, a wiadomo jaki ciągnik jest bezkonkurencyjny cenowo. W ostatnich latach zainteresowanie Belarusem pod kontem PROW było marginalne.

#115 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 19:15

Ceny Belarusów Możesz podać skąd masz takie informacje?

Często przeglądam w RPT rejestracje nowych ciągników i owszem MTZtów mało rejestrują, Belarusów mało rejestrują ale po ich dodaniu już są w pierwszej 5tce najlepiej sprzedających się ciągników. A czy zakup na PROW (MGR) czy nie to nie ma wielkiego znaczenia. Ja brałem MTZta na MGR i sporo znajomych tak zrobiło bo mieścili się w przedziale mocy/ha a chcieli mieć nowy ciągnik który często zastępował wysłużoną sześćdziesiątkę czy osiemdziesiątkę i stali na kupnie czegoś za 30-40 tys ale używanego.
pzdrwm Nikita_Bennet
                                                              Sir A C. Clarke

#116 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 14:56

Ceny Belarusów gdzie można tanio kupić mtz 820.3?

#117 Share dentka17

dentka17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 818 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Weterynaria

Napisany 20 marzec 2011 - 15:02

Ceny Belarusów W jakiej cenie jest nowy belarus 952.3 z nowym turem?

#118 Share Karolt

Karolt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 16:01

Ceny Belarusów Firma GRAND Export-Import oferuje za 95tys + do tego tur z oszprzetem (łyzka i krokodyl) 25tys to wychodzi 120tys

#119 Share dentka17

dentka17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 818 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Weterynaria

Napisany 20 marzec 2011 - 20:19

Ceny Belarusów To drogo 25tys. za tura a za ciągnik też niemało
http://www.mtz.pl/no...s-9523-rr-.html
Na tej stronie mtz 952.3RR z rewersem kosztuje 79 244,26 zł brutto.
Coś ta firma strasznie droga jest.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 20:53

Ceny Belarusów Mi za Belarusa 952.3 (euro 2) Diler Pronara zaoferował 90 tys. + 24 tys za tura z metal fachu (łyżka i krokodyl) Strasznie drogo mi się wydaje.

Dodaj odpowiedź